0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (87 puan) tarafından
Kızlar asırı derecede hayattan sogudum beni hayata bağlayan tek şey kızım şuan kendimi surekli yorgun hissediyorum yaşamaya hevesim kalmamış hiç mutlu değilim en ufak sorunda bile sanki dünyanın sonu gelmiş gibi hissediyorum sanki iyi bi anne değilmişim gibi anneliği başarmıcakmışım gibi geliyo psikoloğa gitsem kızımı nereye bırakıcam sürekli emmek istiyo ayrılamıyorum yanından halsizim uykusuzum nolcak bu halim önerilerinlz varmı bu süreci nasıl kolay atlatabilirim 

10 Cevaplar

0 oy
(3,895 puan) tarafından
Zamanla geciyor.En fazla 2-3 ay sürüyor.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebegim 11 aylık sanki ben bende degilim ruh var sade
0 oy
(16,502 puan) tarafından
Lohusalık sendromu bu canım 
0 oy
tarafından
Ay al bendende okadar 
0 oy
(79 puan) tarafından
Ben çok ağır lohusalık geçirdim meme yaralarım oldu çok kötü uykusuzluğu ilk defa tattım diyebilirim uyku düşkünü bir insan olarak çok zorlandım yeri geldi kafayı yiyordum sinirleniyordum eşime verip çocuğu odama gidip sakinleşmeye çalışıyordum bir gün oturdum gece süt sağıyordum sağmışım 120 ml sen onun hepsini bir dökk oturdum hüngür hüngür ağladım çocuğuma annelik yapamıyorum ben nasıl anneyim falan diye ama geçiyor şuan 2 aylığız uykusu düzeldi güzel uyuyor maşşallah alıştım her şeyine ağlaması bile ninni geliyor ben onu tanıyorum oda beni tanımaya başladı her sütten sonra gülüşüyoruz artık mimiklerinden neyi var neyi yok çok iyi anlıyorum geçicek sabret 
0 oy
tarafından
Lohusa psikolojisi bu maalesef zamanla geçiyor ama sen yinede internette bişeyler araştır.
0 oy
tarafından
Ben de öyleydim hele bı de çok sıkıntılarım vardı.sonra baktım kendi geçti.kiz ben biraz fazla atlattım galiba.hala da sıkıntılarım var ama istesem de takamiyorum şimdi ahaha :D
0 oy
tarafından
Ben sana diyim.ben çok yıprandım tek başıma baktım.evi falan bırak ne olursa olsun.bebis uyudu an sen de uyu.mahvolursun.ben olmuştum toparladım :))
0 oy
(612 puan) tarafından
Ah canım... Ancak yardım alırsan kolay atlatabilirsin. Yoksa çok zor oluyor. Ben tektim. Bi Allah ın kulu kapımı yitmedi pandeminin başlarıydı Yaklaşık 4 5 ay sürüyor. Saniyeler geçmezdi. Hatırlayınca içim şişti valla. Allah yardımcın olsun. Hiç bi iş yapma, onu ayağına al uyut ben de o ayağımdaylen sürekli uyuyordum. Ne kadar az yorulursan o kadar kolay geçiyor 
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Hepimiz o yollardan geçtik geçiyoruz şükür ki kalıcı değil bebek büyüdükçe alışıyorsun normale dönüyorsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 73 göst.
10 Eylül 2022 Aile kategorisinde aymira korkmaz (269 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Osaf bugnaz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 63 göst.
18 Mart 2023 Diğer kategorisinde Pembe_li (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.