0 oy
466 göst.
Aile kategorisinde (221 puan) tarafından
Kızlar artık bir deil iki deil sarteli attığı zaman hemen siddet catcut dövme deil ama iter saçımı çeker kulağımı çekti şimdide ortada da hiçbise yok normal konuşurken hoşuna gitmeyecek konular konuştum sarteli atı beyfendinin n konuştumuzu neden kulağımı cektini bile hatırlamıyorumgerçekten elide çok ağır bnm şimdi düşündüm nolcak boyle her sartel atında ila bı itmemi olcak söylüyorum attırma ozmn snd dio çocuk var yok fark etmiyor çocukları nasıl korktular psikolojileri bozulcak böle giderse normalde iyiyiz iy anlasirizda işte vee bi kez daha gördüm bni bı boka saymıyor onun icin sadece eş v anneyim yani bı karar alırken bişe yaparken daniscak insan deilim hiçim yni

9 Cevaplar

0 oy
(802 puan) tarafından
Eşinin öfke kontrolü yok demek ki.psikolojik destek alabilir Bazı erkekler medeni bir şekilde tartışma bilmez hemen işi şiddete döker.Bi şekilde sınırını alır ama yanlış tabii ev hali evlilik hali iki ayrı kültürde yetişen insan bir arada.Saygi anlayış hoşgörü baz alınmalı.Evdeki çocuklara iyi örnek olmalı.Bi karar alirkende eğer sen olayların odağında ise sana mutlaka danisilmali.Bu seni yüceltir onure eder motive eder Bir kadın mutluysa o ailede herkes mutludur Keşke eşler bunu anlayabilseler.Anlayacaklari günlerin gelmesii dilek ve duasıyla....
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kulagini cekince bi yapistiracan gorecek
(7,193 puan) tarafından
Ahahhaha tövbe esteğfirullah gülünecek bir durum değil ama sesli güldüm :/ Allah akıl fikir versin böylelerine
(12,777 puan) tarafından
Sinir oluyorum valla acimam
0 oy
(849 puan) tarafından
Benimki vurmaya kalkacak elimin tersiyle yapıştıririm ağzının ortasına 
0 oy
tarafından
Benimkide beni hiçe sayıyo, ihtiyacımi eksik etmez ama al şu para da sende dursun gözün biseye değer alırsın demez. Allah'tan şiddet yok bizde. Seninki aniden parliyo sanırım çok kötü çocuklar açısından bı uzmandan destek alın sanki düzelir gibi geldi. 
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Eşinin sorunları var herhalde çok tuhaf biri şiddetin azı çoğu olmaz git gide kendine olan saygını yitirirsin evlatlarının gözünde savunmasız biri olarak kalırsın biran önce çare bulmalisin Allah yardımcın olsun
0 oy
(308 puan) tarafından
Bence bi aile terapisi ne gidin 
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Ayni benim eşim... Ağlarım küserim bagiririm çağırırım ama yok anlamaz lafa gelincede ( görende dovuyorum seni sanır der ) dövüyordu ya ne derim bulaşık yıkıyorum gelir paaat diye yapıştırır belime koluma afedersin popoma resmen ağlarım açıdan rahatsız oluyorum yapma etme yok anlamıyor ne yaptım der birşey konuşsak hoşuna gitmezse pat diye vurur nasıl bir kişilik hala anlamış değilim annesine bacisina kızına yapmaz ama bana gelince ne olmuş abart iyorsun der
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Normalde de iyi değilsiniz tatlım öyle olsa,tartışma sırasında sana saldırmaz karaktersiz adam 

Allah yardımcın olsun

Aile büyuklerinden,saygı duyduğu kişilerden nasihat alması lazım,bu konuyu onlara duyur

Oluruna bırakma sakın

Şimdi kulağını çeken koca,yarın tetiği çeker

Rabbim seni çocuklarını korusun
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Şimdi kulağıni çeken saçını çeken 3 gün sonra başka bişey yapar fırsat verme bence al karşına konuş şiddetin şakası olmaz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 324 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Berat0606 (1,461 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 389 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.