0 oy
99 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

yarın eriste kesmeyi planliyorum insallh tek basima 5 kilo unu yapabilir miyim cok mu olur 

bide nette baktim bazilari su bazilari süt konuluyo diyo hangisi daha iyi olur yardımcı olur musunuz

ilk defa kendim yapicm 

4 Cevaplar

0 oy
(371 puan) tarafından
Bana annem yapıyor canım ortalama sekiz kilo un kullandı süt ve yumurta ile yoğurdu on beş beze oldu kestigimizde de on kiloluk bı yoğurt kovası doldurdu
tarafından
yarin yapcam bakalim da tek basima biter mi acaba 5 kilo
(371 puan) tarafından
Yaparsın canım ya zaten kesmek için biraz kuruması gerekiyor keserken üzerine un sür canım yapismasini engeller
tarafından
tmm cnm  tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Anam yanımda olaydı tam tarif verirdim annem süt mü koyuyor bilmiyorum ama köy yumurtası kullanıyor tadı daha güzel oluyor
tarafından
market yumurtam var suanda onla yapcam bana da kaynanam yapiyodu da kendim yapmak istiyorum bu sene bakalim
(4,859 puan) tarafından
Bir kere yapsan elin alışır anne leimiz yapıyorsa acaba biz yapabilecek miyiz bazen anneme diyorum şakasına tarifini bı yere yazalım sana birşey olursa senin eristenden tarhana dan eksik kalırız :) dahada yazcaz tarifini :)
tarafından
insallh elime yuzume bulastirmam deniycem bakalim
(4,859 puan) tarafından
İnşallah canım öyle öyle alışırsın
0 oy
(1,037 puan) tarafından

image

image

bizde 3 gun oldu yapali kurumasini bekliyoruz sabah anneme sorarim canim ne kattigini :D anam uyuyor suan
tarafından
tmm bakarim sabah bekliyorum:)
0 oy
(827 puan) tarafından
5 kilo bikerede cok olabilir ikikerede yap bence biz su yerine sut koyarız ve 5 kiloya 15 20 yumurta 1 su bardagida irmik koyariz ve cok lezzetli olur
tarafından
tesekkur ederim
(827 puan) tarafından
Rica edrim bu tarifle yapip komsum satiyor ve bayiyor herkes

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 94 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
20 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde SnmSs (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
25 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Docentpapagan (488 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 193 göst.
4 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu

381,154 soru

11,410,610 cevap

34,951 kullanıcı

...