0 oy
155 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (9 puan) tarafından
Kızlar aranızda bebek arabası olar lelebaby travel sistem bebek arabası  kullanan var mı almak istiyorum memnun kalır mıyım acaba kullanışlı olur mu 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Travel sistem pişmanlıktır canım
(9 puan) tarafından
Nesi pişmanlık öyleyse almam bende
tarafından
Çok ağır hantal birde anca 1 yaşına kadar kullanırsın sonra bebek rahat edemiyor canım
(9 puan) tarafından
Cevremde kullananda görmedim o yüzden soramadım kimseye
-Reklam-
0 oy
(1,292 puan) tarafından
O markayı bilmiyorum ama travel sistem pişmanlıktır
(9 puan) tarafından
Neden ki
(1,292 puan) tarafından
Genelde hantal taşıması zor ve katlanmıyolar. Üstelik bebek belli Bi zamandan sonra sığmıyor. Puset çok kullanılıyor 8-9aywli.kolum gibiydi ama arabasını inan 3 kez anca kullanmışımdır. Üstelik çok, beğenerek aldık. Üstü çıkmadan katlanmıyor bagaja bile zor sığıyor. Konforuna diyecek yok ama şimdiki aklım olsa almazdım
0 oy
tarafından
Herkes ondan pişman olduğunu soyluyo ben aldebanin çift tekerleklisini aldim 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Kimse onermiyor alan pisman oluyormus normalinden bi bebk arabasi alabilirain chicco baby me  bunlarda guzel markalar öneririm 
(9 puan) tarafından
Yaa bende ilk defa alacam pişman olacağım bişey olsun istemiyorum
(1,667 puan) tarafından
Kimse önermiyorsa vardir bi eksikligi cnm ama cok begeniyorsan al icinde kalmasin
(9 puan) tarafından
Fiyatı yüksek zaten alıp eve koyacaksam me anlamı kalır bende kullanışlı bişey istiyorum
(1,667 puan) tarafından
Maniken öyle olmasi gerek zaten kullanjsli birsey alsan daha iyi olur
0 oy
(1,359 puan) tarafından
Joie marka al canım dayanıklı ve kalitesine göre fiyatı iyi.

Çift yönlü alıp doğumdan itibaren kullanabilirsin. Ya da pusetli alıp sonra kenara koyabilirsin ama puseti pek rahat değil 

Arabanız varsa eğer 0-18oto koltuğu alıp bide çift yönlü Bebek Arabası güzel olur
(9 puan) tarafından
Dediğinize bi bakıyım ilk defa duydum :) teşekkür ederim canm
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Sunny baby tesla kullanıyorum senin dediğine benziyor. 6 ay a kadar bebek arabasında kullandım puseti kızım kilolu doğmuştu. Puseti 10 aya kadar oto koltuğu olarak kullandık. Ana kucağı bölümünü de 32 aylık hala kullanıyoruz. Baston da var ama hiç rahat değil ya. Travel kullanımı çok rahat bana göre. Tek zorluğu bagaja koyarken yatağı falan Sökmen gerekiyor ustundeyken Kapanmiyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 132 göst.
5 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde 1606sumeyra (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Yesildere (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 305 göst.
0 oy
3 cevap 117 göst.

377,203 soru

11,288,292 cevap

34,696 kullanıcı

...