0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Oğlumun ismi Hamza... 5 günüm kaldı bir de kızımız olacak inşallah. Adı Ravza olacak ama yanına bı isim daha koysak mi kararsız kaldık. İki isimde çok benziyor diye acaba evde Hamza yı çağırsam Ravza bakar mı? Sizce Ravza isminin yanına ne koyabiliriz ? Kısa isimler de olabilir.. vaktimiz çok az kaldı inşallah şu kararsızlıktan kurtuluruz

13 Cevaplar

+1 oy
(1,251 puan) tarafından
Ravzanur olabilir cnm oyle hersey yakismaz ravzanin yanina 

Hatta hafsanur bile olabilir :) bu da bi oneri yani:)
(3 puan) tarafından
Ay evet ama kimse söylemez ona da Hamza derler bizimkiler
-Reklam-
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Ravza bence tek başına güzel yanına bi isim konulursa kulağı fazla doldurabilir 
(3 puan) tarafından
Aslında bizde bu yüzden bu zamana kadar ikinci isim düşünmedik ama Hamza ile karışır mi korkusu var. Sadece kimlikte de kalabilir ikinci isim. Biz lazım olur mı diye ikinci isme yöneldik
0 oy
tarafından

Ravzanur çok güzel olur

(3 puan) tarafından
Hm evet aklımda bı o var zaten birde asel
0 oy
tarafından
Ravzanur güzel olur hem kısada çağırması güzel etrafımda da var bu isimden. Adıyla büyüsün inşallah annesine babasına hayırlı evlat olsun bahtı açık sağlıklı imanlı bir evlâd olsun 
(3 puan) tarafından
Galiba öyle yapacam bu gidişle çağırmasam bile ilerde kullanmak isterse kendisi kullanır..Allah razı olsun inşallah sağlıkla gelsin çok teşekkür ederim
0 oy
(149 puan) tarafından
Ravzanur bana cok hoş geliyor sadece Ravza kısa geliyor nur yakısır fsrklıda uzun isme gerek yok bnce tek basına guzel bır ısım 
(3 puan) tarafından
Teşekkür ederim değerlendircem❤️
0 oy
(2,598 puan) tarafından
Ravza ayda   
(3 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Ravzanur

Ravza Masal

Ravza Duru. 
(3 puan) tarafından
Ravza Nur ayrı mı olmalı bitişik mi ? Bide o takıldı şimdi aklıma
(16,503 puan) tarafından
Ayrı olur genelde cnm
(3 puan) tarafından
Sağol canım benim
0 oy
tarafından
Ravza Sude bence güzel
(3 puan) tarafından
Bakalim cnm ya galiba nur yeterli gibi
tarafından
Sen bilirsin canım şimdiden sağlıkla büyüt bebeğini
(3 puan) tarafından
Teşekkürler canım hepimiz güzel güzel büyütelim bebislerimizi inşallah
tarafından
İnşallah canım benim ❤️
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bence Amine ravza
(3 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
tarafından
Benim kızımın adi ravza nur ") bal gibi teyzesi bir gör ooyy anası kurban ") ahu ravza istemiştim ben aslında da babası razı olmadı ravza nur olsun dedi bend kabul ettim iyi ki de olmuş evimin nuru 
(3 puan) tarafından
Oğlumla aynı yaştalar desene Allah acısını gostermesin inşallah sevginizi ne güzel anlatiyorsunuz bizde okula başlayacağız ablası oğlumla aynı yaştalarmış ama ilk gunlerinde ben olamayacağım yanında bı yanım hep buruk iki haftaya toparlanırsam ancak öyle götürüp getirebilirim doğum haftamla aynı zamana denk geldi okullar
tarafından
Amin inşallah canım benim Rabbim kimseye evlat acısı vermesin benimde en büyüğüm ravza nur birde iki yaşında kızım birde 3 aylık oğlum var haftaya bugün başlıyor ravza da nasıl bırakıp gelicem hiç bilmiyorum valla yüreğim ciz ediyo düşündükçe ")
(3 puan) tarafından
Ay ilk günler zor olur beş dk yanimdan ayrilsa aklım kalıyor benim. Ama alışacaz mecbur bundan sonra hayatın tamamen değişeceğini düşünüyorum sanki tek okula gidecek çocuk benimki
tarafından
Çocuklar için çok iyi olacak inşallah arkadaş ortamı çok iyi gelecek bu pandemi mahvetti hepsini inşallah bizde alışırız "))
(3 puan) tarafından
İnşallah canım ❤️
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ravza duru

Ravza nur 

Ravza eliz
(3 puan) tarafından
Çok çok teşekkürler çok güzeller
(4,961 puan) tarafından
Beğenmenize sevindim
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ravza naz  

Hamza ile Azra da çok hoş olur
(3 puan) tarafından
Evet ama yegenimin adı ailede kimsede olmasını istemiyorum çok teşekkür kuzum
(5,721 puan) tarafından
Rica ederim kuzum ♥️
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Benimkiler Hamza Feyza <3

Ravza ve Hafsa da düşünmüştüm de ikisinin de söylenişi zor geldi bana. Vz ve fs zor sesler ardarda. Feyza yumuşak oldu kanımca :)

(3 puan) tarafından
Evet ama Hamza da ailede yok Ravza da diğer isimler var çevremde hep biraz takıntılı bı anneyim hatta Zümra da düşünmüştüm bı arkadas koyunca vazgeçtim şimdi yanına isim arıyorum yoksa RAVZA'MIZ hazır

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 942 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Ecrinin annesi6 (992 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 381 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ayferkarabacak (12 puan) tarafından soruldu
+2 oy
23 cevap 1,633 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Aminee2525 (3,599 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,278 göst.
25 Mayıs 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde umuthepvar (56 puan) tarafından soruldu

379,454 soru

11,359,179 cevap

34,835 kullanıcı

...