0 oy
130 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,047 puan) tarafından
Kızlar önce 15 aylık bebeğim oldu aşılı oldugu için hafif atlattı ama yinede cıktı baya büyük kızım da 29 aylık 1 2 yerinde cıktı döküntü bugünde bana gecmiş saçlarımın dipleri falan cok kasınıyor doktora gitmeli miyim? Kimseyle temas etmıyorum ama eşim mecbur işe gidiyor askeri personel ona da izin vermezler önemsemezler yani... 

4 Cevaplar

0 oy
(1,284 puan) tarafından
Evet dr a gitmelisin daha kolay atlatırsın. Zor bir surec malesef hepinize gecmis olsun
(2,047 puan) tarafından
Çok sağol canım insallah ağır atlatmam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun bende 18 yaşında çıkardım su çiçeği çok ağır geçmişti doktora gittim bi solüsyon yazmıştı o beni baya rahatlatmıştı sende bi git istersen iyice ilerlemeden 
(2,047 puan) tarafından
Emzirdiğim için kullanmam ki ilaç bi de o var
(2,047 puan) tarafından
Çok teşkker ederım bu arada
tarafından
Solüsyon kullanırsın büyük ihtimal hem de emziren anneye uygun ilaç verir doktor kızında ilaç içiyordur sonuçta boşuna eziyet çekme
(2,047 puan) tarafından
Doktor ilaç vermedi onlara calpol dolven dedi
0 oy
tarafından
2. kez geçiyorsan kesinlikle gitmelisin canım agir atlatacak olabilirsin bebeklerine daha iyi bakıp dinç durman için bi şekilde bi yerden vücuduna destek gelmesi lazım 
(2,047 puan) tarafından
İlk defa olcak küçükken gecırmedım
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm çok geçmiş olsun doktora git ihmal etme. Eşine denen izin vermesinler ki sağlık bu. Onlarin mazeret izinleri oluyor 
(671 puan) tarafından
Çok ilginç. Normalde yıllık izinden kullansa onu damı vermiyolar
(2,047 puan) tarafından
Ayy canım yok verirler mi burası cok değişik Ankara burası burdan gitmeye bakıyoruz cok disiplinli hep gözleri üstlerinde
(671 puan) tarafından
Çok enteresan. Sağlık sorunu olunca niye verilmesin ki
(2,047 puan) tarafından
Ciddiye almıyorlar bizede enteresan gelıyor tabiki
(671 puan) tarafından
Çok ilginç CC ..

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
19 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde A&H&M (1,365 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (633 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
8 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebebine (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (220 puan) tarafından soruldu

384,979 soru

11,514,243 cevap

35,174 kullanıcı

...