0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (535 puan) tarafından
Bugun 5 . Gun 2 kez odaya yaptı bi kez de banyoya ama oturup yapamiyor kıvranıyor  ama yinede oturmuyor. Cis tamam gibi ama kakadan cok korkuyor dun yaptı diye nasil agladi. Anlatıyorum konusuyorum ama yok bakalim bugun nasil olacak. Sizin onerileriniz varmi bu konuda 

8 Cevaplar

+2 oy
(3,451 puan) tarafından
Bi pedagog şey yazmıştı, normal klozete oturtun, oturtmadan önce kakasını yapması gerektiğini onun arkadaşlarının içerde onu beklediğini, onu arkadaşlarıyla buluşmaya gönderelim hadi gibi şeyler söyleyin falan demişti, yaptıktan sonra da sifona basıp el sallayın, arkadaşlarına selam söyle gibi şeyler söyleyin diye  yazmıştı 
(734 puan) tarafından
Çocuk onu kendi parçası gibi görüyor ve ayrılmak istemiyor.onun için ağlamaları
(3,451 puan) tarafından
İşte onun parçası olmadığını anlatmak için böyle şeyler söylemek gerekirmiş
(535 puan) tarafından
Tesekkur ederim yorumunuz icin klozetten simdilik cok korkuyor cise aynisini yaptim cok rahat alışti tabi biz babanneye babaya yolluyoruz Arada da biseyler istiyoruz. Kakayıda bak anneci bunlari buraya yaptığın icin gonderemedik bidahakine lazimliga yap onuda yollayalım filan diyorum bakalım
-Reklam-
0 oy
(785 puan) tarafından
Kaç aylık benimkide öyle yapıyor
(535 puan) tarafından
24 aylik
(785 puan) tarafından
Benim kızımda 24 aylık bakalım ne zaman öğrenecek
0 oy
(671 puan) tarafından
Hazır olamadığı için olabilir zorlamayın bekleyin kaka icin
(535 puan) tarafından
Yok asla zorlamıyorum kizmiyorum ayakta yapiyor ciste suan cok sukur bi sikintimiz yok ama bakalim kakaya
(671 puan) tarafından
Kadada cnm dahha geç öğrenme oluyor. Nedense korkuyorlar. Egerki ayakta yapıyorsa hazır değil demekki. Bıraaz bekle cnm takip et.
(535 puan) tarafından
Bekliyorum bakalım yapacagim bisey yok anlatıyorum güzel guzel tuvalete koyup babanneye filan yolluyoruz
(671 puan) tarafından
:))) ins halledersiniz. Benim kızımda 21 aylık oldu takip ediyorum. Ama suanlik henüz hazır değil.bakalim nezamn kısmet olur.
0 oy
(2,679 puan) tarafından
4 ay oldu halen ogrenmedi buyuk tuvaleti yapmaya yapmaya kabız oldu
(535 puan) tarafından
Ahh yaa nasil olucak bilmiyorum
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Lazımlığa yapmıyorsa normal alaturka tuvalete alıştır ve acele etme benim oğlum 31 aylık yeni yeni oturdu 24 aylıkken başlamak zorunda değilsin
(535 puan) tarafından
Caanim ciste sorun yok onu yapiyor ama kaka sorun bunu asmamis gerekiyor 2 sinide soyluyor suan
(5,311 puan) tarafından
Söylediği zamanın dışında çişe gitriğinde kakayı buraya yapalım bak kaka geliyor hadi otur de ben öyle öyle alıştırdım
0 oy
(177 puan) tarafından
Bizdede durum aynı acıyor diyo yapmıyor tam tutamadığı zaman ayakta yapıyor yapsın diye bez bağlıyorum ona hiç yapmıyor yarın 2 yaş aşımız var bi ebeye sorucam 
(535 puan) tarafından
Genelde korkuyorlarmis kakadan benimkide korkuyor bakalim nasil asicaz
(177 puan) tarafından
Lazimliga biraz yapmıştı onu gördüğünden beri lazimliga oturmuyor klozet adaptörü aldım onu oturuyor ama kakasini yapmıyor tutuyor
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Bence vakti gelmemiş erken mi  davrandınız acaba
(535 puan) tarafından
Erken degil oyle düşünmüyorum cisini yapıyor suan ikisinide soyluyor ama kakayi lazimliga yapmak istemiyor
0 oy
tarafından
İki ay olacak eğitim veriyorum yinede arada yaparken ağlıyor yeni alıştı. Maalesef korkuyorlar bir süre. Tuvalet eğitimi sabır gerektirir. Siz zorlamayın oturtun zaten saatleri bellidir o en son yapicaktir. Bay bay flan deyin 
(535 puan) tarafından
Cis sandığımdan kolay oldu 2. Gun soylemeye basladi ama kakanın kendilerine ait olduğunu dusunup onu bir yerlere birakmak istemiyorlarmis
tarafından
Kesinlikle öyle ve korkuolar hanı vücuttan çıktığı icin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 205 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 537 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu