0 oy
761 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlumun bir kaç gündür testisinin birisi büyük ve sis gbi beni hep korkutuyorlar neden böyle falan diye internetten baktım pek de iyi bişey yazmıyor iyice moralim bozuldu ağlıyorum öyle. Yarın goturucem doktora ama içimin az rahatlaması lazım yoksa çok kötüyüm oğlunda bu durumu gören oldu mu ya da başka bişey ne diyorlar doktorlar 

16 Cevaplar

0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ağzı olan konusur cnm boşver milleti Dr ne derse odur üzme kendini daha bişey bilmeden 
tarafından
Sabah goturucem ztn :(
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Canım hiç anlamıyorum nedir bu bebişlerin çektikleri testislerinde be olabilir ki abartma benim 3 oğlum var şimdiye kadar testislerine hiç dikkatlice dokunmadım garip bişeyde gözüme çarpmadı anne yüreği şimdi sen yenisin ve anladığım kadarıyla pimpiriklisin içini ferah tut bişey yoktur İNŞAALLAH 
tarafından
Vallaha çok kötüyüm hıçkıra hıçkıra ağlıyorum oğlumun canının yanacagi bişey olmasın :(
0 oy
tarafından
Benim kardeşimin öyleydi bebekken götürdük doktor dedi 3 aya kadar düzelir ama sen yinede bi götür 
tarafından
Ama nedeni neymiş ki
0 oy
(1,639 puan) tarafından

Götür canım inşallah birşey olmaz.

Haberdar et.
tarafından
İnşallah ya tamam hbr ederkm
0 oy
tarafından
Doktora git canim normal gozukse zaten bu kadar endiselenmezdin
tarafından
Ben değil cevremdekiler beni telaslandiriyor bir de oğlum doğdu dogdali sarilik vardı karnı sis dediler şimdi bir de bu çıktı inşallah biseyi yoktur dayanamıyorum ya vallaha canı yanmasın oğlumun :(
0 oy
tarafından
Hatice çok aglayinca haya çıkması olur derlerde ne kadar doğru bilemem ama sen yinede bi götür acileacile senin bebiş daha küçük ya kuzum ama bence bişey yokdur  
tarafından
İşte buna moralim bozuktu öyle ağlıyorum ya :( inşallah kötü bişey yoktur oglumun
tarafından
Üzülme kuzum yokdur bişey kim dedi onu sana hem
tarafından
Watsapa gelsene ordan anlatsyim
tarafından
Tamam açık net yaz
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Canim benim buyuk oglumun oyleydi sivi birikmesi olusmustu fitik diye geciyo tipda yani biz hem onu hem sunneti braber ameliyat ettirdik cocuk hic durmaz hep aglardiihmal etme uroloji dr bakiyo 
tarafından
Yarın goturucem ztn ama içim hiç rahat değil ağlayıp duruyorum öyle biri büyük biri küçük muydu
(2,840 puan) tarafından
Evet canim kasikdan ameliyat oldu ins sizinki oyle degildir eger oyleyse korkma kucukken yaptirman daha iyi hem sunnetinide ettirirsin
0 oy
(238 puan) tarafından
Yani bir bak bakiyim cocuk.aglayoncani şişiyor eğer ağlayınca şişiyorsa fitik olabilir benim.kzimnda kasığında ağlayınca şişiyordu 3 4 yaşınday di galiba ameliyat ettirsin geçti vela havle de ya hemen aklıma kötü şeyler getiriyim ne olabildi ki en kötüsü en kötüsü fittiktir yani bu kadar evham yapma biraz oku cocugada kendine inşirah süresini oku resim atsaydin cnm bir tane 
tarafından
Seyinin resmini mi
(238 puan) tarafından
Burası bebek yeri millet donunu resmine n kadar atıyor çiçekli seyinin .kanina kadar sen atmışın çokmu ne varki sadece şişen bölümünü atardın minnak bebiş o
tarafından
Düşündüm de şimdi tepki gösterirler canımın skisiyla bir de onlarla ufrasmiyayom diye atmadım
(238 puan) tarafından
Millet bo kuna kadar bebeğinin sağlık açısından ya bo kuna bakın diye sende cukuni ataydın boktan iyidir
0 oy
(354 puan) tarafından
Canım su fıtığıdır büyük ihtimalle benim oğlumda da var.Doktor 1 yaşına kadar geçmezse küçük bi operasyonla su fitigini alırız dedi kafaya takılacak birşey değil dedi.
tarafından
Aldılar mi peki
(354 puan) tarafından
Yok canım daha oğlum 6 aylık doktor 1 yaşına kadar geçmezse küçük bi operasyon alırız dedi 1 yaşına kadar bekleyecem
tarafından
Bana 6 aylık dedi 6vayina kadar bekleriz gecmezse 6. Ayda alırız dedi
(354 puan) tarafından
Bence 1 yaşına kadar bekle ben bir çok doktora sordum 1 yaşına kadar beklenilmesini tavsiye ediyoruz dediler çünkü çoğunun bi yaşına gelene kadar kendiliğinden kayboluyormuş
tarafından
Öyle canım da doktor su biraz fazla dedi ondan 6 ay bekliycez dedi
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Su topluyor olabilir  geçen hastanede bir çocuğunkide büyüktü su toplamıştı ameliyat ile patlatacaklardı ama önce kendi patlamasını bekleyeceklerdi
0 oy
(662 puan) tarafından
Canm benim olandada vardi ama cok takmadim simdi cok sukur biseyi yok sende icini ferah tut insallah bisey olmaz
tarafından
Doktora goturmedin mi
0 oy
tarafından
kuzum çok ağlıyorsa fıtık olabilir benim kardeşimde vardı
tarafından
Hiç aglamoyor çok uslu 2 saatte bir kendisi uyanır emer geri yatar uyandiginda bile ağlamaz çok ilgilenmezsek aglar
tarafından
mutlaka haber ver yarın kuzum
tarafından
Karnı çok şişti atillanin doktor çok gazi var dedi yumurtaligi da şu topluyormus normalinden fazlaymis 6ayjna kadar gecmezse ameliyat ederiz dedi canm
tarafından
geçmiş olsun kuzum o fıtık olmuş benim kardeşimde de vardı ameliyat oldu şimdi hiç bir sorunu yok maşaallah
tarafından
Ameliyat hakkında bilgi verir misin nasıl yapıyorlar kaç gün kalıyor hastanede ağrı sixi cok pluyor mu kaç günde toparlaniyor
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canım nedeni bilmiyorm ama başkalarının yanında altını değiştirmemeye çalış. 
tarafından
Annem dedi ama bende korktum
0 oy
(153 puan) tarafından
Canım sen elinle bak iki tane sol tarafinda yumurta iki tane de sağ tarafında olması lazim fıtık olabilir Allah korusun hemen götür bir doktora 
0 oy
tarafından
Erkek bebeklerde rastlanan bir sorun canım o 2 yaşındaki oğlum da vardı su toplarmis içi ama acı verici bir şey değil zamanla duzelebiliyor bizim düzeldi ama arkadaşımın da oğlu var aynı yaşta onunki düzelmedi ameliyat yaptılar içini ferah tut 2 ay da bir kontrol oluyor çocuk cerrahina yollarlar seni de
0 oy
tarafından

Bence doktora gotur en iyi cevabi o verir tatlim..

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 214 göst.
3 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 222 göst.
29 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Zeynepyanardag (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 542 göst.
21 Şubat 2021 Aile kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu

379,903 soru

11,372,601 cevap

34,855 kullanıcı

...