0 oy
308 göst.
Aile kategorisinde (393 puan) tarafından
Kızlar annemgilin evi babaannemine bı bitişik annem çamaşır serince falan babamın çorapların teki kaybolurdu evin çatısında saman buğday karışık bişey buldum poşette evde yanmış saklanmis takvim kağıdida bulduk tani inceler bunlar yine babam durduk yerde evde surat asar tartışır oldu kendi ailesini savunur oldu büyüden şüpheleniyoruz nereye gitmemiz lazım ya 

7 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

Hocaya

12kelime

(393 puan) tarafından
Cami hocası bakar mı acaba
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından
iyi bir hocaya gitmeniz gerekir inşallah büyü değildir bunu yapanların yatacak yerleri yok evlenmeden önce ailemin evinde de çok bulurduk babaannemde uğraşırdı annem sirkeli suya koyar bol bol okurdu ama genelde düğümlenmiş ip çuvaldız iğnesi olurdu bizde sizin biraz daha farklı hoca daha iyi bilir yada dini bilgisi yüksek biri
(393 puan) tarafından
Nereden bulurlar bilmiyorum ki of
(2,593 puan) tarafından
bulamazsanız internetten bakın neler yapılabilir diye felak nas ayetel kürsi okuyun
(393 puan) tarafından
Tamam canm
0 oy
(945 puan) tarafından
Hocaya gidin canın, bende yeni böyle birşey atlattım. Eşimle hep kavga kavga kavga ayrılmalar falan. Allahım kim yaptıysa cehennemde cayır cayır yansın 
(393 puan) tarafından
Cami hocası bakar mı cnm nereye gittin sen
(945 puan) tarafından
Tanıdık birisi vesile oldu hoca buldu canım öyle hallettik, istersen bi camı hocasına danış
(393 puan) tarafından
Soyliyim anneme canım bende ayrı sehirdeyim
(945 puan) tarafından
Bizde başka yerdeyiz, gitmeden halloldu çok şükür
(221 puan) tarafından
Canm yasantiniz nasıldı örnek verirmisin yani sureklimi kavga oluo iy oldunuz zamanlar olmuyomi nasıl anladım bunu bizde tartisyoz su aralarda oyuzden sordum
0 oy
(174 puan) tarafından
Ayy Allahm yardım etsin ya ürperdim vallahi .çok korkarım böyle şeylerden 
(393 puan) tarafından
Başkalarına yapıyorlar onu biliyoruz uğraşıyorlar o iş ile yani
0 oy
tarafından
Yahu ne gerek var hocaya peygamber efendimize de büyü yapıldı s.a.v. felak nas sureleri indi okudu ve üzerinden büyü kalktı. Siz de Felak nas okuyun Ayetel Kürsi okuyun yeterli. 
(393 puan) tarafından
Anneme soyliyim canm
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Evde bakara ve vakia suresi okuyun felak nas ayetel kürsi okuyun her gün sabah ve akşam her biriniz adına bulduklarınızı denize atın şifa rabbimden gelir büyü yapan yaptıran hoca değil onlar başka birşey helede bu işi para karşılığı yapıyorsa 
(393 puan) tarafından
Soyliyim canm sagol
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Canım aslında ankara da bi hoca var nosu vardı kaybettim bizde bulunca arardık o bakardı sonra arardı büyü mu deil mi diye büyüyse bize rua verirdi şunu su kadar okuyun tuza derdi yemeklere koyun falan ama nosu kimde var bilmiyorum şuan senin icin anneme falan sorarim
tarafından
Sağol bacım ya
(1,238 puan) tarafından
Rica ederim aramayın ama vahtsaptan yazin bulduğunuz şey de varsa resmini atin veya anlatın buyumudur diye evdeki sıkıntıları da anların siminizi de yazın o bakıp dönüş yapıyor
tarafından
Tamam bacım peki elimizde bişey yoksa yine de bakar mı sence yani sadece durumu anlatsak
(1,238 puan) tarafından
Tabiki bakar
(54 puan) tarafından
Merhaba numarayı bana da verir msiniz lutfen

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 232 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Halis Ufuk 35 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 126 göst.
0 oy
21 cevap 1,020 göst.