0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızım 2 gün önce ateşlendi doktor menenjit ignesi zature önleyici iğne yaptı sonrasına şurup yazdı fakat dün şurubu bir kere verdim yüzünde bir şeyler çıktı doktora götürdüm acile yani alerji yapmıştır dedi ama bugün daha kötü oldu dudaklarina gelmis gözleri falan morardı el ayak hastalığıni bilen var mı böyle mi başlıyor

image

image

image

1 cevap

0 oy
(35 puan) tarafından

İki sene önce hem yeğenim hem iki kızım oldu bu hastalığı..kendiliğinden geçen bi hastalık, bı hiçbi müdahale etmeyin bence, ki bulaşıcı bi hastalık yeğenimden bulaştı benimkileri de.. Ama geçti gitti çok şükür..

(35 puan) tarafından
Aidin Salih ekolüyle ilaçsız çocuk büyütmeye çalışıyorum, ki bağışıkşıkları güçlensin diye, ateşi çıkınca müdahale etmeyin kanı ısındıkça içindeki mikropları ölecektir,bizde birisinin ateşi çıkınca sıcak çorba ve battaniyelerle daha çok terlemesini sağlarız, iki üç defa terler üstü başı değişir ve Allahın izniyle atlatılır... Katılır yada katılmazsınız  ama Ben böyle büyütüyorum çocuklarımı;)
(1,096 puan) tarafından
Çok güzel bende bu şekilde büyütmek istiyorum ama büyüklere anlatamıyorum daha çok soyuyorlar çocuğu yok soğuk duş aldır yok ilaç ver dayanamıyorum bazen cidden Allah ım bana sabır versin :)))
(35 puan) tarafından
Ateşin çıkması, kusma, ishal bunlar aslında hep bi nimet aslına bakılırsa, Rabbim hiçbiçeyi boşuna yaratmamış, ama biz sürekli müdahale ederek engelliyoruz, mesela zatürre mikrobu ateşin  41 dereceye çıkmasıyla kan ısındığı için yok oluyomuş, ama biz 38 i görünce dayıyoruz şurupları, zulmediyoruz aslında çocuklarımıza, aidin salih bende dönüm noktasıdır, bütün kitaplarını aldım okudum başucumdadır herzaman...
(1,096 puan) tarafından
Ne güzel maşallah size bende almak istiyorum kitabını en kısa zamanda inşallah
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 140 göst.
2 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ht (2,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 226 göst.
0 oy
4 cevap 100 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,310 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
26 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1anne (763 puan) tarafından soruldu

380,270 soru

11,385,380 cevap

34,885 kullanıcı

...