0 oy
109 göst.
Aile kategorisinde (397 puan) tarafından
Kızlar diyetle sporla 75 ten 68 e düşmüştüm vücudumda morluklar oluşuyordu burayada sormuştum hatta doktora gittim detaylı baktı vitamin eksikliği dedi D vitamini, Demir, B12 bunlar çok düşük bu yüzden oluşuyormuş iğneler haplar damla verdi birde çocuk emziriyorum emziren annelerde hormonlarda oluşurmuş morluklar bide rezene yeşil çay bunlar yaparmış neyse ben tekrar yemeye başladım eşim zorluyor çünkü yine oldum 72 kilo tekrar diyete başlamak istiyorum vitaminsizlik olmadan vitaminleride düzenli içsem spor yapsam kilo verir miyim o zaman bilinçsiz şekilde detokslar uyguladım emzirmeme rağmen yapmıştım kafama takıyordum şuan kafama takmıyorum önemli olan sağlık diyorum çünkü vitaminsiz kalmak hastalıklara yol açabilir yavaş yavaş sporla ekmek pirinç yemeden diğer herşeyden yeterli şekilde yesem kilo verir miyim 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim diyetisyen diye bisey var ben 14 kilo verdim
(397 puan) tarafından
Eşim göndermez bebeğim o konularda ikna edemem çok katı kendisi ona kalsa 100 kilo ol Yinede göndermez
(683 puan) tarafından
Niye napcak sana diyetisyen bunun katılığı mı olur sanki spor salonu
tarafından
Canim diyetisyenin ne zarari var doktor sonuçta o zaman eşin seni hastaneye de gordermiyordur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dun gordum instada nar cekirdegi cayi hem sut artiriyomus hemde zayiflatiyomus kiz bi arastir
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Madem sen kendi kendine kilo verince sıkıntılı bir durum olur. Bunu diyetisyen eşliğinde yapmalisin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 295 göst.
28 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
4 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hadisee (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
14 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozgee-- (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 201 göst.

379,888 soru

11,372,195 cevap

34,855 kullanıcı

...