0 oy
88 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,072 puan) tarafından
Kızlar hamileliğim boyunca hiç dikkat etmedim yaptıkça yedim yedikçe yaptım ama taki doktor dikkat etmen gerek deyinceye kadar bende ekmeği kestim hayatımdan dün de bari kepek ekmeği alayım dedim inanmazsınız normal de kahvaltı da bir ekmek yiyordum ya hamilelikte şimdi yarım dilim kepek ekmeği beni doyuruyor kahvaltı ile beraber sizde denediniz mi etkisi oldumu yok sa benim piskolojik mi 

7 Cevaplar

0 oy
(79 puan) tarafından
Krpek ekmek olmaz tam buğday yemelisin diyceklerim bu kadar 
(1,072 puan) tarafından
Neden ki
-Reklam-
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Ben zaten beyaz ekmek sevmiyorum genel olarak tahıllı ekmekleri daha çok seviyorum daha lezzetli geliyor bana. Gerçi beyaz ekmekte olsa fazla yemem ben ama lezzetsiz geliyor. Beyaz ekmekle beraber beyaz unu ve şekeri hayatından çıkarırsan kilo almazsın 
(1,072 puan) tarafından
Canım elinden geldikçe azalttım zaten etkisini görmüşüm normalde hamile olmadan önce zayıf biriydim hamilelikte nede olsa hamileyim diye hamura gomuldum
0 oy
(970 puan) tarafından
Uzun Bi süre tam buğday ekmeği tükettim sonrasında insan beyaz ekmeği özlüyo ve şuan hiç buğday ekmeği yemek istemiyorum
(1,072 puan) tarafından
Etkisini gördün mü
(970 puan) tarafından
Evet tabii ki
0 oy
tarafından
Kepek ekmeğinin normal ekmekten bir farkı yok bunu bana Mehmet Ali erbilin ablası doktor yeşim erbil söyledi onun yerine tam buğday ye demişti 
(1,072 puan) tarafından
Ama canım beni nedense aşırı tok tutuyor
tarafından
Ama faydası yok zararı var canım
(1,072 puan) tarafından
Hiç duymamıştım canım çok sağol arastircam şimdi
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Kepek değil tam buğday yiyorum başından bu yana fazla kilom var. Gayet dengeli şu anda sabah 3 dilim yiyorum gayet yeterli geliyor
(1,072 puan) tarafından
Beni bu yarım dilimde doyuruyor tam buğday ekmeğini alırım bidakine
(1,206 puan) tarafından
Benim ekmeğin boyutu tost ekmeği gibi ondan 1 dilim az geliyor öğlen yemiyorum yemek. Arada sıkıldıkça tahıllı alıyorum. Kepek kulllanma canım.
(1,072 puan) tarafından
Arastirdim canım hiç haberim yoktu valla sağol
0 oy
tarafından

Gebelikte kepek ekmeği zararlı  tam buğday ekmeği tüket  cnm 

(1,072 puan) tarafından
Neden ki canım hiç duymamıştım bak çok yersen zararli diye duydum ben günde bir dilim galiba
tarafından
Şu zararı var diyemem gebeligimi diyetisyenle geçirdim  ve sürekli mucbur farklı diyetisyen lerde takip oldum ve hepsi bana zararlı dedi cnm ve beyaz ekmekle eş değer bı fark yok o yüzden tam buğday ekmeği al
(1,072 puan) tarafından
Demir eksikliği yapıyormuş canım çok tüketim de
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Tam bugday ekmegi yemen lazım canım kepek ekmegide çok kalori
(1,072 puan) tarafından
Ondan alicam canım araştırdım da

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 156 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mai (246 puan) tarafından soruldu
0 oy