0 oy
161 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (18 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Yeni doğum yapalı 23 gün oldu ve ben ne şekil koruyacağıma daha tam karar vermiş degilim aklım çok karışık kondom kullanmıyoruz geri çekilme yönünden esime güvenemem erkek sonucta bir anlık olan bisey :D emziriyorum hap kullanabilir miyim yada aylık iğneler nasıl spral taktırmak istemiyorum asagida ipi sallanıyor eline geliyor diyenler var erkek iliskide hissediyormus falan filan kayiyormuş güven yok onada siz nasıl korunuyorsunuz bu arada korunurken kiloda almak istiyorum biraz doğumda bütün kilolarimi verdim çocuk gibi kaldım resmen :ermm: eşim uzun ve yapılı bende zaten boyda yok şimdi birde tahta gibi kaldım resmen göbek falan gitti ona sevindim ama sizin emzirirken kullanip faydasını gördüğünüz neler var kızlar yardım ediverin bi ;) Bu arada eşim kilo alıp vermeme asla karışmaz her halimle seviyor beni ama tabiki kilo aldığım zaman yo askim hiç almadin falan diyo alıyım istiyo ama kalbimi hiç kırmadı bu konuda zayıfım diye biside demiyo ama başkaları işte çocuk gibisin eşinin yanina olmuyor bile diyenler var bazen tabi ağızlarının payını veriyorum ama ister istemez moral bozukluğu oluyor cok şükür mutluyuz kilo alsamda almasamda ama kafaya takıyorum cok

5 Cevaplar

0 oy
(1,294 puan) tarafından
Hap kilo aldiriyor diyorlar 
(18 puan) tarafından
Bazı haplar aldiriyormus ama emzirirken kullanabilmek mesele
-Reklam-
0 oy
tarafından
Spiral taktrcm vala bb bu sefer cnm eşime güvendim ne oldu ikinciye hamileyim
(18 puan) tarafından
Ben ne kendime nede ona güvenemem canim hiç belli olmaz bisiler yapmak lazim
tarafından
Aynn cnm
0 oy
(7,954 puan) tarafından
Kaç kiloydun da hemen verdin böyle kız normal mi oldu 
(18 puan) tarafından
Dogumdan önce 60 kiloydum boyum 1.56 sonra hamile kaldim oğluma birden 50 kiloya düştüm sonra doğum zamanı 61dim sonra doğurdum suan 52 kiloyum korse taktım göbek için 23 günde göbek gitti cok şu içtim yemekle zatennaram fazla degilki şu aralar bebekten pek vakit yok zaten normal oldu canim
(7,954 puan) tarafından
Ee zayıf degilsin normal 156 boya 52 kilo çok iyi. Benimde boy seninle aynı 55.50 kiloydum en son doğumdan sonra tartıldım bende eski pantolonlara giremiyorum henüz hiç biri olmuyor:(
0 oy
(2,486 puan) tarafından
3 aylık iğne yaptırdım ben 2 hafta oldu süte geçmiyor canım
(2,486 puan) tarafından
Önemli değil canım :) direkmen eczaneden aldım 20 tl felan di sanırım yazdirmadim ilk 1 hafta ekstra korun dedi hemşire 5-6 gündür lekelenmem var kanama şeklinde sadece
(18 puan) tarafından
Anladim canim cok sağol bu lekelenme ilişkiye engel olmaz mi acaba ya bende iğne düşünüyorum ama lekeleme olayı kötü gibi :(
(2,486 puan) tarafından
Evet bu yanı kötü canım sürekli lekelenme var geciciymis ama
(18 puan) tarafından
Yapcak bisi yok artık duruma göre bakicaz
(62 puan) tarafından
Igneyi ilk kullandığınız da 3 ay yapıyormuş lekelenme yüzde ellisin de kadınların bna doktor dedi.. sonra olmuyormuş 2. Iğne de
0 oy
(62 puan) tarafından
Hap var ama doktorum hapı her zaman bulmak zor olabilir ülkeye girişinde sorun oluyormuş bazen dedi.. riske girmedim 3 aylık koruma iğnesi yaptırdım bn 2 bucuk aylık bebeğim.. ara kanama oluyor arada yalnız 
(2,486 puan) tarafından
Kaç gün sürüyor peki benim 5-6 gündür var kanamam 2 hafta oldu vurdurali iğneyi
(18 puan) tarafından
Sanırım bende 3 aylık iğne yaptıracağım
(62 puan) tarafından
Kanamam bi gün oluyor günlük ped koyuyorum diğer gün olmuyor sonra bikac gün sonra tekrar oluyor değişiyor anlamadım sabit bi lekelenme değil kilotuma bulaşıyor sadece öyle siz regl olmuş olabilir mısınız sürekli geliyorsa iğne miktarını azaltıyor çünkü

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 129 göst.
24 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
18 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 174 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 302 göst.
31 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Nurss (74 puan) tarafından soruldu

380,078 soru

11,377,913 cevap

34,864 kullanıcı

...