0 oy
246 göst.
Aile kategorisinde tarafından
400 bine kadar kızlar güzel bir marka ve model önerisi olan varmi

18 Cevaplar

+2 oy
tarafından
400 binin var ve hangi arabayı alsan bilmiyo musun:) araba zevk meselesidir ben alcak olsam Volvo Mercedes ya da BMW ya da Honda Civic tercih ederdim ve kesinlikle otomatik sanrouflu ve renkli isterdim özellikle kırmızı aşkımdır arabada. Sen ne istiyosun önemli olan bu. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kia Sportage kuzum tek geçerim süper valla biz yeni aldık çok memnunum çok geniş 
tarafından
Güzelmiş oda
0 oy
tarafından
Toyota cr v hibrit

Honda civic
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Peugeot 3008 
(4,700 puan) tarafından
Yada pasat
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Honda Civic 
0 oy
tarafından
Honda civic 

Tek geçerim siyahını yada bordosu harika 
tarafından
Güzelmiş o
(55 puan) tarafından
Millet ne markalar  yazmış bizde yeni brodway   aldık  en fakir  benim galiba 33 bine aldık onu bile  zar zor aldik
0 oy
(119,493 puan) tarafından
audi q4  cok memnunum ben
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Honda civic yada toyota corolla honda da siyah toyota da beyaz 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Honda Civic kesinlikle ... Bizim 5 yıl önceki arabamızı..  satmak zorunda kaldik..tedavi için..ama şimdi çok artmış fiyatlar bizim sattigimizda 60 bine vermiştik 
0 oy
(10,440 puan) tarafından
Skoda superb, octavia fiyatına bakmadım ama güzel araçlar 
0 oy
tarafından

Şimdiden geçmiş olsun bırazdan linç yersin hava atiyon die

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Passat ama 4 cekerini al... Subaro da olabilir. Bende Jetta var vosvogenlerdende bakalibilirsin istediğin şimdi ne senin bi onu de hele sedanmi bakıyorsun ...
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Wolksvagen jetta audi a4 Mercedes c180 bmw serilerine bakarsn honda civicde güzel benim eşim kia sorento almstı  almstı ama çok yiyo diye sattı hemen ona da bakabilirsn jeep tarzı
0 oy
(1,632 puan) tarafından

Jıp gbi olan arabalara bayılıyorum araZi arabası olarak geçiyor  ikimci arabamı öylr alıcam inşallah  . Ne alırsan al onu alacağına birazdaha katıp şunu alsaydın diyen akrabaların olacaktır :D

tarafından
bizde l200 vardı beyaz ve siyahını da kullandık aööa sstmak zorunda kaldık.çok memnunduk köye gidip tüm kışlık malzemeleriöi getirmiştim kasasında
0 oy
(187 puan) tarafından
Canım honda civic 2017 kullanıyorum en başta çok ön yargılıydım ama boşunaymış kullanması arabanın içi özellikleri falan baya iyi tek sorunu biraz alçak olması 
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Kesinlikle audi kullanıyorum çok memnunum
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Volvo s90 tek geçerim. Tam bir kemikli aile arabası. Kazada vs cok kalıteli araba canım. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 34 göst.
7 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde 1anne (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 50 göst.
15 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meleniko (697 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 219 göst.
19 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,211 soru

11,412,313 cevap

34,956 kullanıcı

...