0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (1,476 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar asırı bulantım oldugu ıcın doktor ıdrar tahlılı ıstedı verdim sonucları beklemeden geldım arkdssım sımdı aradı idrarda protein kacagı yüksek cıkmıs bu ne demek oluyor bu arada 8haftalık gebeyim

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hamıle. Msn canım benım İdrarda protein kaçağı vardı gebelık zehırlenmesı var dendi 40.haftada sezeryan oldum 
(1,476 puan) tarafından
Evet canım 8haftalıgım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamileysen protein kacagindan doğuma alirlar kaç haftaliksin
(1,476 puan) tarafından
İnslhhh bısey olmaz cok teşekkür ederim
tarafından
İnslalah rabbim zorluk vergesn çok zor ama strese girme stres daha fazla sknti yapıyor herşeye bu arada kaç oranında yukselmis
(1,476 puan) tarafından
Hıc bılmıyorum canım arkdssım aradı hastaneden soyledı dedı mutlaka kadın dogumcu ya gıtsın
tarafından
E nabizdan baksana cnm
(1,476 puan) tarafından
Baktım e nabiza dusmemıs canım
0 oy
(1,476 puan) tarafından
Bılen yazsın lütfen cok kotuyum
0 oy
(301 puan) tarafından
Kuzenimde öyle oldu midesi cok bulanıyordu tahlil verdi gebelik zehirlenmesi olmuş 37 haftada sezeryan oldu 
(1,476 puan) tarafından
Benım daha cok yenı 8haftalık canım ya
0 oy
tarafından
En bilimdik sebebi güzel tansiyon canım tansiyonunu kontrol et devamlı tuzlu yeme hamur işi ağır şeyler tüketme diyetine dikkat et bir süre gebe misin?
(1,476 puan) tarafından
Evet canım 8haftalık henuz duzelme olur mu ya
tarafından
Tahlili sabah aç karnına verdiysen o bile etkiler canım düzelir allahin izniyle bende de olmuştu ikinci gebeligimde düzeldi elhamdülillah bende o zaman yalan olmasın ya 23 haftaliktim ya 18 yediğine içtiğine dikkat et dedi doktor diyet verdi daha sonraki tahlilimi de tok karnına verdim bir sıkıntı çıkmadı ama sen kadın doğuma gidip bir muayene ol sana ne diyecekler buradan bilemeyiz
(1,476 puan) tarafından
Canım hıc bısey yıyemıyorum ınan öyle verdim tahlıl actım gıdeyım dedıgın gıbı ınsallah kotu bısey olmaz
tarafından
Olmaz inşallah canım kaç artı çıkmış peki protein biliyor musun ?
(1,476 puan) tarafından
Yok canım e nabiza dusmemıs daha
0 oy
tarafından
Vallaha bendede aynısı dedi 34 haftamda bol bol su iç dedi tuzu komple doğuma kadar komple kesiceksin dedi 36 haftalıkken tekrar anestezi için tahlil falan yapıldı ondada çıktı ama o zamana kadar normalde ictigimden daha çok su içtim her gün ama tuzu ister istemez kesemedim 
(1,476 puan) tarafından
Ama ben hıc yemek yıyemıyorumkı canım tuzlu yemısım dıyım ne ıcıp yesem kusuyorum bıde daha yeni hamıleyım
tarafından
Vallaha bacım bana da öyle dedi bilmiyorum Allah yardımcın olsun
(1,476 puan) tarafından
Sagol Allah razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 123 göst.
15 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alya-! (10 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 139 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde ElaLii (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 757 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.

386,040 soru

11,541,313 cevap

35,216 kullanıcı

...