+1 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (230 puan) tarafından
Kızlar merhaba oğlum Eylül 5 de 2 yaşını dolduruyor bu kaç gündür bezini açıp duruyordu ben bağladım hep bugün 2 defa yerlere işedi bi defa da kakasını yapmış kendi bezini açıp yapmış neden öyle yapıyor anlamıyorum lavaboya götürdüm çiş geliyo mu dedim hı hı dedi tm yap dedim bekledim 10 dk hiç yapmadı oynamak istedi ne yapabilirim ben 

8 Cevaplar

0 oy
(1,186 puan) tarafından
Kuzum benim oğlanda öyleydi rahatsız olıyordu hep açtı bir hafta sonrada tuvalete alıştı 
(1,186 puan) tarafından
Alışır tabi aç rahatsız olduğu için çıkarıyor zaten ne güzel
(230 puan) tarafından
Yarın başlayacam inşallah hemen alışır
(1,186 puan) tarafından
İnşallah sakın kızma bağırma korkar altına yaoar hep
(230 puan) tarafından
Bugün kızdım vaa cnm biraz yani 2 defa işedi 1 defa da kakasını yaptı ister istemez insan sinirleniyor ama dediğin gibi korktu oda
(1,186 puan) tarafından
Kızınca geri tepio
-Reklam-
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Canım bizimki 5 aylık ne zaman wc eğitimi veriliyor bilmiyorum o evreye gelmediğimden bakmadım ama kilot bez kullanıyorum primanın çok güzel onu deneyebilirsin alışana kadar
(230 puan) tarafından
Bi bakayım cnm
0 oy
tarafından
Bezden rahatsız oluyor peşini bırakma eğitim ver canim
(230 puan) tarafından
Alışır mı cnm
tarafından
Alışır canım sen pes etme
(230 puan) tarafından
Yarın bezi çıkarıp deniycem cnm inşallah hemen alışır
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(932 puan) tarafından
Tuvalet eğitimine hazırım demek annesi ben de bu emareleri bekliyorum başlamak için bezden rahatsızlık ya da ruvaletini yapacağı zaman bir köşe seçme sabahları kuru bez gibi en çok görülen emareler
(230 puan) tarafından
Sabahları bezi kuru değil cnm dolu yani bende  şaşırdım kaldım başlasam alışır mı
(932 puan) tarafından
Yanı ben olsam başlardım ufak ufak tuvaleti tanıtıcı oyunlar şarkılar gibi tuvalet eğitimi o kadar önemli ki kişilik oluşumunun büyük bir parçasında etkisi var şimdiki birçok sorunumuz bilinçaltımız psikolojik problemlemimizin temelinde tuvalet eğitimdeki aksakliklar yatıyor
(230 puan) tarafından
Bende yarın bezini çıkarayım diyorum ama inan Bi yandan da korkuyorum
0 oy
tarafından
Hazır bezi istemiyorken alıştır tuvalete canim sık  sık  götür normal bir süreç altına yapması normalde de sen çıkarsan bezini bu skeilde olacak iki üç gün altına yapar sonra alışır tuvalete 
(230 puan) tarafından
Ben yarın dan sonra Bez bağlamıym o zaman cnm deniyim
tarafından
Dene canım işaret ederek bile olsa söyler benim kızımda ıh in diye altını gösteriyordu ama korktu tuvaletten küçük diye bende çok üstüne düşmedim
(230 puan) tarafından
Hmm anladım cnm yarın bezi çıkaracam deniycm
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Tuvaleti sen öğret hazır gibi 
(230 puan) tarafından
Ayy bakayım yarın başlarım
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Bence fırsat bu fırsat
(230 puan) tarafından
Ayy gerçekten mi yarın bezi çıkarayım başlayaym diyorum lazimlik da var alışır mi
(14,027 puan) tarafından
2 yaş çok ideal canım bence başla ama hemen pes etme
(230 puan) tarafından
Ayy inşallah cnm inşallah
0 oy
tarafından
kendini hazır hissediyor çocuk tuvalete başlat kış gelmeden..lazım ve alıştırma külotları var yıkanabilir onlardan al.bir de yatarken alez kullan gece sıkıntı olmasın gündüz yıkarsın gece tekrar serersin o şekilde alışır..sürekli sor aklına gelsin 
(230 puan) tarafından
Yarın bezini çıkarıp deniycem inşallah

İlgili bir soru bulunamadı

379,412 soru

11,357,035 cevap

34,833 kullanıcı

...