0 oy
252 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (225 puan) tarafından
Kizlar biraz dikisim.fazla yaa hastanedeyim hala alt taraf degil de makat kismi zorluyor ne yapmami onerirsiniz

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Makat kısmın dikisten değil, ikinmaktan ya çatlak ya hemoroid olmuştur ondan zorlama gibi hissediyorsundur
(225 puan) tarafından
Yok canimm biraz var orda dikisim hatta ameliyayhanede genel anestezi ile diktiler
-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sabır ve zaman bende çok acı çektim 1o gun sonunda oturmstn
(225 puan) tarafından
Yaaa senin de mi dogum zor oldu canimm bugun 2.gun ins geçer
(4,961 puan) tarafından
Hayatım boyu öyle kalcam sanmıştım canım bide hastanede bebeğim için çok kosturdum kivrana kivrana herkes sezeryan mi diyodu normal diyince sasiriyolardi ama 1o.gun biseyim kalmadı mucize gibi sadece kızlık zarı dışarı et gibi çıktı onu aldirmam söylendi korktum asla gtmedin doktora zararı olmadığı icin
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Makata kadar yietilacak ne vardı kız düşüncesi bile kötü
(225 puan) tarafından
Ahh canim ölümden döndüm resmen dogmadi mecbur yirtildi dua edin bana
(6,669 puan) tarafından
Allah şifa versin cnm çok zor ya Ins bakanın vardır tek zor olur o dikislerle
0 oy
(9,195 puan) tarafından
Canm anam beni çok zor doğurmuş.. hatta hep der iyi ki sen sezaryen oldun ben ne çektim die :) 15tane dikişi varmış en az, 20 25gun ustune oturamamıs. Zamanla ve pansumanla geçer inşallah :/
0 oy
tarafından
makata kadar kesi atmıyorlar ki  yana doğru kayıyor o kesi makatin ikinmaktan zorlanmıştır  birde büyük tuvalete çıkarmıyorsan ondan da olur aman diyim kabız olmamaya bak dikişler zorlanır 
(179 puan) tarafından
Sağol kuzum genişlik kaldı mı sende peki
tarafından
yok canm zamanla toparlıyor bazı kişilerde toparlamiyormus eğer böyle bir sıkıntın varsa doktor ile görüşmelisin
(179 puan) tarafından
Tamam 40 çıksın öylemi sorayım 28 gün daha bol
tarafından
aynen canım 40ini bitir duruma göre haraket edersin yine
(179 puan) tarafından
Taman canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 137 göst.
20 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 544 göst.
4 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 107 göst.
5 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Sarakurak (903 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 531 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Aysen.aycan (1,370 puan) tarafından soruldu

378,851 soru

11,339,751 cevap

34,804 kullanıcı

...