0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Duaniza talibim yavaş yavaş namaza başladım daim olur inşallah bugün ogleyi ikindiyi akşamı kıldım yatsıyı da kılmak istiyorum ama zor geliyor biraz yorgunluk çöktü de 

Sabah namazları eskiden zor gelmezdi ama çok uzun zamandır zor geliyor nedense 

Ama yatsı namazı kolay ama bı okdr da zor geliyor 

9 Cevaplar

0 oy
(9,270 puan) tarafından
Herşeye gelince yapıypruz zor gelmiyor ama konu namaz olunca hep bi bahanemiz var bende oyleyim :/ sabaha kalkamazdım zaten yatsıyı da zar zor kılardm.. şimdi de kılamıyorum 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç biri cnm sadece sabah erkenden uyanmak zor çocukta olunca haliyle öyle oluyor
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sabah ve yatsı tabiki

Rabbim sen bizi affet
0 oy
(861 puan) tarafından
Yatsı çok zor geliyo ya kılarım vakit çok diyorum uykum geliyo. Sabah bile inanki yatsıdan kolay geliyo bana yatsıyı kılmadıkça kaya gibi üzerinde yük oluyo
(3,769 puan) tarafından
Sorma valla vaktinde kilarsam tmm ama sonraya kalınca çok zor
0 oy
(313 puan) tarafından
Daim olsun canım hamileliğin başında çok güzel kılıyordum hep okunacak sureleri okuyordum sonra saldım kendimi şimdi toplamaya çalışıyorum çok pişmanım gerçekten çok üzülüyorum boş geçirdiğim için o kadar plan yapmama rağmen :(((
(3,769 puan) tarafından
Amin inşallah cancağızim ❤️
Bende pişmanım ama nefsimizi yenemiorz maalesef
(313 puan) tarafından
Allah affetsin inşallah bir bağlanabilsek nasıl olur bilmiyorum ama
(3,769 puan) tarafından
Bir ara iyi kötü kıldım 2 3ay
Bir başlayıp hiç brkamasam keşke hep dua ediyorum bunun için
0 oy
tarafından
Malesef hepsi zor geliyor, istikrarı sağlayamıyorum. Şeytan mi nefis mi bilmiyorum ama yenmekte zorlanıyorum
(3,769 puan) tarafından
Birini kılmaya başla cancağızim hani mesela san hangisi kolayına geliyorsa ben önce ogleyi kılarak başladım mesela bak bugün 3vaktmide kıldım
Yavs yavaş cogaltrsin inşallah
tarafından
Hiç böyle düşünmemiştim. Tam olmayınca daha çabuk kopuyordum ama deneyeceğim inşallah bunu Allah razı olsun
(3,769 puan) tarafından
Eline zikir Matik al cnm evde bulunsun gözünün önünde cektikce daha isinirsin namaza mesela seccaden hep gözünün önünde dursun bende öyle hani kilmasamd gözümün önünde önünde ki unutmama izin vermiyor beni manevi olarak rhtsz etmeye başlıyor kılmamak bir süre sonra
Dini şeyler dinle buda seni namaza yakınlasmana yardımcı olacaktır cancağızim
tarafından
Hepsini deneyeceğim Allah razı olsun canım
(3,769 puan) tarafından
İnşallah hiç bırakmadan kılmak nasip olur cancağızim ❤️ Allah kabul etsin inşallah şimdiden
0 oy
(3,141 puan) tarafından

Bende sabah namazini kılamıyorum oğlum aynı alarm kurmuş gibi o saatte uyanıyor ve durmuyor bende kılamıyorum :(

(3,769 puan) tarafından
Sorma benim kızda bazen kurulmuş saat gibiydi sabah namazi vaktinde:)
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Canım şeytana fırsat verme, sabah namazı kısa zaten 4 rekat hemen bitiyor 3 dakika bile sürmüyor. Yatsı da uzun ama şöyle düşün abdestli namazlı olarak başını yastığa koyuyorsun, ne mutlu ki rabbim 6 senedir aksattirmadan bana nasip ediyor. Ilk zamanlar şeytan vesvese verirdi sabah namazında ve yatsı da dua edip uyanırdım. Çok şükür bugunume.. 
0 oy
tarafından
Sadece sabah rabbim affetsin uyanamiyoum ya kızım da o saatte uyanır yapışır bırakmıyor kalkayim 

İlgili sorular

+4 oy
5 cevap 75 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 107 göst.
10 Nisan 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu

381,189 soru

11,411,506 cevap

34,953 kullanıcı

...