0 oy
659 göst.
Aile kategorisinde (507 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar kayınım sevdıfı kız vardo askerden geldı . 1 yıl sonra gıttıl ıstedık nısanda foto cektık . geldık ve butun akrabalar kaynımla kızı bırbırıne yakıstırmadı kaynım 1.80 kız 1.50 boyu dıye falan ıste neyse kınaya gıttık kınada gorumcem bayıldı .kınada tatsızşık cıktu geldık dugun gunun gelını aılesı vermedı . dugun ıptal oldu . mısafırler hepsı eve geldı ben yemwk yaparken kolumu yaktım tam 1 ay ıyışesmedı 

Neyse 2 ay sonra kaynım gıttı buyuklerımızle kızı getırdı gelın damatlık gıydıler ama dugun olmadı . sımdı evlerındeler benı eltımı gorumcwlerımı hepımızı engelemısler ama kızlar yemın ederım kınada agzımı dahı acmadım .kaynımın ustunde emegım cok var o okula gıderken hep elnıselerını ayakkabılarını yemegını hep ben yaptım verdım . nankor ıste 

26 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Aşağıda yorumlar da arkadaşlar yazmış, sen de yakıştırmamissin onları. Birbirlerini seviyorlarsa millete çenesini kapatıp, susmak düşer. Ben olsam ben de istemezdim böyle diyenleri. En doğrusunu yapmışlar. 
-Reklam-
0 oy
(391 puan) tarafından
Sen bisey demedin evet belki de ama sana ayrıcalık tanısaydı yani herkesi engelleyip seni engellemeseydi bu sefer de otekiler niye onu engellemedi diyeceklerdi.

Emeğine gelince eslerrimizin  annesi de onlara emek veriyor ama arada bi  zitlasma olunca artık evli diyoruz o da ayni hesap sonucta oyle veya böyle bi yuva kurmuş.  
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Çok da iyi yapmışlar kurunun yanında yaş da yanmış ama boşver kimse karışmasın düzen kursunlar 
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Evet hatırladım seni. Sende beğenmemiştin kızı
0 oy
tarafından
Top sanada patlamış canım boşver tek kendileri iyi olsun da üstüne düşme yaşadıkları kolay bişey değilmiş üzüldüm onlar adına 
tarafından
Bu arada boy hiç önemli değil bende, eşimden uzunum ne var bunda gönüller bir olsun yeter denk olup mutlu olmayan da çok
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Sadece senin için söylemiyorum ama bende olsam bende hepsini silerim en özel günlerini berbat etmişsiniz buna kimsenin hakkı yok bence bende düğünümde tartışma çıkarıp düğünümü maf eden herkesten hala nefret ediyorum başta kaynanam ve eşimin yengeleri

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 151 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 292 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
23 Haziran 2023 Aile kategorisinde cansel35 (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 347 göst.