0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Bugün bana eşim çok canımı sıkıyor sizin aranızdaki surtusmeler dedi sizce daha anlatmasam mi

25 Cevaplar

+5 oy
(4,698 puan) tarafından
Çok profesyonelim bu konuda kaynanam birşey derse o an susuyorum biraz yüzümü asıyorum sonra eşim geldiğinde canım sıkkın oluyor eşim ne oldu dediğinde sorma boşver seninde canın sıkılmasın diyorum tabi eşim senin canın sıkılırsa bende sıkılırım diyor annenle bugün konuşuyorduk bana böyle birşey dedi olacak iş mi ne kadar değer verdiğimi biliyorsun onlara diyorum haklısın bu laf sana nasıl söylenir diyor sonra annesini arıyor benim karıma böyle birşey demişsin neden diyor yok oğlum ben o anlamda demedim deyince eşim benim karımın canı sıkılmış bu lafa saygısını bozmamış sana biraz görüşmeyin siz diyor görüşmüyoruz sonrasında kaynanam kuzu oluyor aynısı görümce içinde geçerli 
(14,032 puan) tarafından
Valla Kaynanalar böyle olsun istemiyorlarsa tutacaklar o cenelerini
(168 puan) tarafından
Bizde çok masumuz ama :) kaynanalar dillerini tutamaz gelinlere de böyle yapmak yakışır boşversene
(4,698 puan) tarafından
Benim eşim ailesini sildi valla geçen eşimin arkadaşlarıyla konuşuyorduk arkadaşın kız arkadaşı sordu neden görüşmüyorsun ailenle abi dedi eşim de eşime yanlış davranışlarda bulundular dedi kız şok oldu fakat şöyle birşey ekliyim bacılar eşim bana aşık olarak evlendik kaynanalar eşimi yalnız bıraktı onlar başlattı süreci
(791 puan) tarafından
Ben cevabımı verirm suratım asık olmzsa bile eşim anlar anlatırım boşwer der bana hep der kendini savun susma
(4,698 puan) tarafından
Eşin seni kaderine terk ediyor bir nevi ne oluyor böyle hep bir çatışma eşin seni yüz göz edip kendini geri çekiyor
-Reklam-
0 oy
(453 puan) tarafından
Ben anlataydm.kim bilir nicedir halimiz ben kimsenn yanında birinn bsieydinden bahsetmem yani öyle yapınca arada kötü olan sen ckiuosun
0 oy
tarafından

Anlatma senin dilin yokmu ver ağzının payını kaynana8-) Bu arada kaynanam yok olsaydı da hakettiği lafı söylerdim yüzüne 

tarafından
Emin ol öyle olmuyor
0 oy
tarafından
Kaynanamla surtusmuyorum kadincagizin agzi war dili yok zaten o memleketin bi ucunda ben bi ucunda...
0 oy
(734 puan) tarafından
Ben pek sürtüşmem eşim halleder annesini sağolsun.Yuzgoz olmam ben
0 oy
(1,698 puan) tarafından

Aramızda bir sürtüşme yok :D ama nadiren de olsa bi laf ettiği oluyor onu da söylemem. Bu yüzden kaynanam gelinimm diye eşim de karım diye peşimde gezerler..

0 oy
tarafından
Kaynanam iyidir de babası bi tuhaf onunla da ne zaman konuşsak bi kavga kesin oluyor eşime söylüyorum kaynanama da söylüyorum 
0 oy
(168 puan) tarafından
Bende Ayn öyle anlatım ama çok büyük bir hata nekadar eşine beli etmeden okadar esin tarafından sevilirsin çünkü erkekler sevmiyo sonucda arada kaldığı kişi anne yabancı değil 
(73 puan) tarafından
Haklısın daha anlatmicam Allah görüyor elbet
(168 puan) tarafından
Ah neler çektim alah herşeyi görüyor merak etme elbet birgün güneş bizede doğacak
0 oy
tarafından
Hiç sürtüşmedim cnm kaynanamın ağzı var dili yok ☺️o Ağrı'da ben İstanbul'da ☺️
0 oy
(2,447 puan) tarafından
O kadar kavgalar ettim ki hiç birini anlatmadım. Anlatsam da bisey değişmeyecek nasıl olsa annesini tanıyor. Ben dişimi gösterince kavga olmuyor artık benden cekiniyorlar kafam rahat
0 oy
(568 puan) tarafından
Bence söyleme. Şöyle düşün eşin sürekli ailen hakkında sana yakınıyor. İnsan istemeden de gücenir. Bence kaynananla senin aranda kalsın eşine yansıtma canım. 
(73 puan) tarafından
Haklisin bu da son oldu artik
0 oy
(359 puan) tarafından
Öyle sürtüşmemiz olmaz olduğunu düşünürsemde anlatmam kendim çözerim şikayet eder gibi olur bunlarda eşler arasına soğukluk getirebilir sonuçta annesi vazgeçebileceği sırtını dönebileceği biri değil 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Her şeyi anlatmam . Beni çok aşan bişey varsa anlatirim
0 oy
(12,856 puan) tarafından
İkimizde anlatmayız aramızdaki problem sonuçta eşimi ilgilendirmez :)
0 oy
tarafından
Hiç öyle sorunumuz olmadi kuzum olsa bile eşim annesini ayri beni ayri idare etti hep kendi halleti şükür gerci hep cok iyiydik 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ben anlatmam. Sonuçta ne kadar anlatırsan anlat o annnesi onun gözünde annesi küculmez ama senin değerin küçülür.
0 oy
(391 puan) tarafından
Kendisi bana fırsat vermiyo ki hem yapıyor hemde benden önce gidip anlatıp çocuğu dolduruyor
0 oy
(305 puan) tarafından
Canım erkekler hep boyle olan bize olur ama onların canı hep sıkılır ya tabiki sıkılır arada kaliyolar anliyorum da hakliya hakli haksiza haksız demeyi bilmeli bi erkek onlarin anasiysa bizde karisiyiz yani ben hemen soylemem cok laf yerim cevabını da veririm ama tahammül edemediğim cok kotu birsey olursa soylerim bide kavgada bana savunursa anasini herseyi dokerim vallla doktum de sen bilirsin ben boyle cekmek zorunda değilim diyorum bende biliyorum annemin var böyle huyları diyo zaten ama sanki bazen unutuyo olanları hatirlatmak gerekiyo maalesef
0 oy
(849 puan) tarafından

Canım kaynanam ağzı var dili Yok bana kaynanaligi kayınbabam yapıyor :D biraz dengesiz bir adam oğlu da biliyor babasını zaten he deyip geçiyoruz bildiğimizi okuyoruz

0 oy
(762 puan) tarafından
Ben anlatmıyorum moralim bozuk olunca anlıyor zaten aman sız sımdı kendinizi yersiniz sonra aman annem aman canım kızım olursunuz diyor arada olan bana olur diyor o yuzden pek anlatmıyorum 

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 596 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 421 göst.
0 oy
67 cevap 1,422 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde seren55 (1,367 puan) tarafından soruldu

379,860 soru

11,370,760 cevap

34,854 kullanıcı