0 oy
226 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
dun kizim aksam  2 de falan kalkdi oyun oynamak icin  saat bese  kadar uyumadi ya. 4 de   ayagimda  salladim 1 saaat ayagimda uyudu   yeni yeni kendi kendine  kalkmayi oyrenmisdi.  grcede    durdu odada gezdi    kendi kendine  bagirdi oynadi  ya  neden boyle  yapdi sizinde  boyle  yapan bebeyiniz  oldumu 15 aylik bu arada. il kez yapdi

5 Cevaplar

0 oy
(607 puan) tarafından
Erken yatırmış olabilir misin , bazen bizde de oluyor normal bunlar
(1,161 puan) tarafından
yok canim her zamanki gibi uyudu zamnin
(607 puan) tarafından
Benim kızımda dün zamanında uyumuştu 4 ye kalkıp 7de uyudu bazen yapıyorlar, diş evresi falan da olabilir
(1,161 puan) tarafından
olur  canim hemde  alt  yan disilerinden biri cikdi simdi o birisi cikacak. huysuz  diyilxi oyun pesindeydi
(607 puan) tarafından
Valla BİLEMEDİM ki canım gece gece keşif istemistir oyun istemiştir düşüncelerini anlayamıyoruz malesf ,:))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yeni güncellemeler geliyordur:) yeni beceriler kazanınca onun heyecanıyla pek uyumak istemiyolar, huy degistiriyolar. 
0 oy
tarafından
Benim oğlum yatagindan inmez canım ben hadi gidelim demedikten sonra en fazla yatakta oturur ziplar sonra emer kendi kendine uyur sen odasinin kapisini kapat gezinip gezinip uyusun kendine zarar verebilcek şeyleri kaldir oyuncakda birakma dikkati dağılmasın 
(1,161 puan) tarafından
benimle uyuyor  canim.  biz  yer yataginda  uyuruzu. anne  kiz.
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Hayır canım hiç yapmadı 
(1,161 puan) tarafından
yapmasinda  uykusuzluk zor
(2,826 puan) tarafından
Aynen canım en çok zorlayan o zaten
0 oy
(4,698 puan) tarafından
16 aylık oğlum gece yerde yatıyor yastık kolunda halıyı kaldırıp parke üzerinde uyuyor uykusu kaçıyor herhalde oyuncaklarını alıp oynuyor hiç beni uyandırmıyor sonra yastığı koluna takıp tekrar uyuyor hiç mudahele etmeden izliyorum bende 
(1,161 puan) tarafından
ay ne  kadar  iyiymis  ya.    bizde yerde yatiyoruz..     benim kizda  hep  parka uzerinde yatar. ben yerine  koysamda  yine  donub gider.    benimki ilk kez yapdi ben sok oldum resmen sora  babasi yanina  geldi kucakladi oyle  uyudu kizim
(4,698 puan) tarafından
Hiç dokunmayın bakalım ne yapıyor izleyin
(1,161 puan) tarafından
oyaninca  benide kaldiriyor.  yada babasini oyatir
(4,698 puan) tarafından
Gözünü açma canım açmadan yatır ortanıza eline yastığını ver
(1,161 puan) tarafından
tamam canimm

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 358 göst.
6 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ❤İki prenses annesi❤ (381 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ferzey (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hale01 (1,931 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 95 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Micky (33 puan) tarafından soruldu

379,600 soru

11,363,615 cevap

34,840 kullanıcı