0 oy
574 göst.
Aile kategorisinde (964 puan) tarafından

Kızlar bilen bilir yıllar sonra nasip olursa anne olacağım. 

Doktorumu çok seviyorum çok emeği ve hakkı var üzerimde. 

Bayan doktor bu arada.

13 eylülde nasipse dogumum var.

Doktoruma hediye almak istiyorum. Sizce nasıl birsey dusunmeliyim aklıma hiç birşey gelmiyor. Bana öneri de bulunabilir misiniz <3

9 Cevaplar

0 oy
(471 puan) tarafından
Doktorun kapalıysa güzel bi şal fln alabilirsin. Yada evine yada muayenesine koyacağı süs eşyası aklıma da başka bise gelmiyor 
(964 puan) tarafından
Kapalı değil canım açık.  1 tane kızı var 6 yaşında.  Kızına çok düşkün acaba diyorum kızıyla ikisine özel birsey mi düşünsem
(471 puan) tarafından
Aynen oda olabilir canım  sen daha iyi tanıyorsun doktorunu
(964 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Bende de çok emeği vardı dr umun ofisine orkide evine yağlı boya tablosu göndermiştim  kaç kere teşekkür için aramıştı beni 
(964 puan) tarafından
Tablo aslında düşünülebilir çünkü odasında çok değişik şık tablolar var. Demek ki seviyor
(5,938 puan) tarafından
Evet benim dr umun da cok değişik tabloları vardı bende yağlı boya buldum aldım.cok mutlu oldu
0 oy
tarafından
Çiçek sepetinden teraryum alabilirsn yada isminin yazili oldugu şık bi kalem olabilir
(964 puan) tarafından
Masasında çok fazla isimli kalemler gözüme takıldı canım.  Bugün biraz inceledim çünkü uzun zamandır aklımda hediye olayı.  Teraryum orkide ve küçük saksı çiçekleri de çok fazla var camın önüne siralamislar
0 oy
tarafından

Bende bekliyeyim şurda :angel:

0 oy
tarafından
Canım ben önce çiçek sepetinde papatyalar gönderdim daha sonra çiçek sepetinden gül şeklinde bir kucak dolusu kek gönderdim bonnyfood yani daha sonra 40 . gün kontrole çağırmıştı o zamanda giderken yine çiçek sepetinden sevgi.lambası var ben kız kuleli olanı yaptırıp yanına ismini yazdırdım 7 rengi var kız kulesi ve ismi 7 renk değişerek görünüyo 

Aradaki kontrollerde de malatyalıyım oraya  gittikçe kayısı lokumu döneri falan alıp götürdüm

Bende doktorumdan çok razıyım arada yine yanına giderim doğum yaptım ben ama yine arada hediye götürürüm
tarafından
Tamam kız beğendin mi karanlıkta daha iyi görünüyor
(964 puan) tarafından
Beğendim cnm eşime gösterdim o beğenmedi :) :)
Şey diyor
Gümüş kahve seti var ya. İkili oluyor tepsi fincan bide lokumluk öyle birşey olabilir diyor eşim.
Sence nasıl olur
tarafından
Vardır kız o
tarafından
Benim doktorumun hediyeleri hep odasında duruyo
(964 puan) tarafından
Ben daha dusunecegim fincan takımı elendi :)
0 oy
tarafından
Aaa 13 Eylül benim doğum günümmm:))) 
(964 puan) tarafından
Sana hediye Zeynep Asya gelecek bu sene teyzesi :)
tarafından
Yaaa en güzel hediyleee :))
(964 puan) tarafından
Sorma sorma. Mucize gibi bir hediye. Evimin içi nasıl neşe dolar allah bilir :)
tarafından
O kadar güzel bir duygu ki anlatılamaz :))
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Sana güveniyorum kuzum bence kendin çok güzel birşey yaparsın;)
(964 puan) tarafından
Var resimler instagramda takip ediyorum onları. Oda olabilir eşim Dr gümüş kahve takımı alalım diyor sence o nasıl olur ?? 2li oluyor ya vitrin süsü :) :) :)
(9,651 puan) tarafından
Modası geçti be kuzum onun bide artık vitrin mitrin kal madi kaynanam bana da almıştı en son zehranin oyuncağı olup sonrasin da da yavaştan çöpe gitmiş ama şey olabilir sık bi neskafe yada türk kahvesi fincanı takimi kullanabilicegi bisi de olabilir :)
(964 puan) tarafından
Kahve manyağı benim doktor. Fincanı kupası düşmez elinden. Ben bu kahve olayina yonleneyim :)
(9,651 puan) tarafından
Olabilir kuzum çok sık kahve takımları var ama gümüşlerin artık modası geçti benim bi tane kırmızı kahve fincanim var çok güzel o tarz bisi olur bence ;) internetten falan da bulursun ama cok ta sıkıştırma kendini kuzum doğum sonrası mutlaka kontrole çağırır ozaman verirsin
(964 puan) tarafından
Tamam canım.  Zaten doğuma gittiğim gün olmaz. Aynen ilk kontrole cagirdiginda elimiz boş gitmemiş oluruz hem teşekkür ederiz.
0 oy
(12,856 puan) tarafından

Bu Sayfaya bakabilirsin çok güzel şeyler var canım 

image

(964 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim inceleyecegim böyle değişik fikirler ariyordum bende :)
(964 puan) tarafından
Kuzum hiç alışveriş yaptın mi güvenilir site mi ?
(12,856 puan) tarafından
Burdan biri yaptırdı canım profilinde kedi üzerinde bi resmi vardı hatta paylaşmışdı
(964 puan) tarafından
Tamam cnm bakıyorum çok sagol
(12,856 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(12,856 puan) tarafından

Senin için buldum :)

image

(964 puan) tarafından
Bende başka bir modele fiyat sordum yarın donus yaparlar inşallah :)  doktorum açık canım yoksa buda güzelmiş

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 92 göst.
26 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Emellllsdkkk (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 169 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde Baharyagmuru00 (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Zeynepagd (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 167 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu

379,994 soru

11,375,135 cevap

34,858 kullanıcı