0 oy
182 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (313 puan) tarafından

Bana da dua eder misiniz doğurdum sağlıkla diyeyim :'(<3 38.2 sabahtan beri nişan gelmeye devam ediyor bebek hareket ettiği için sancımın sıklaşmasını bekliyorum sabah yarım saatteydi şimdi 10 dakikadan düşüyor aşırı dayanılmayacak bir sancı değil canım da tatlı değil ondan mı bilmiyorum annem hiç bir şey demiyosun diyor :)) 

Meryem ana otunu da suya koyduk sureler okuduk zaten bilimselliği yok inanmayan olabilir ama ben dualara inanıyorum inşallah faydası oluyordur açılmam var mı acaba ya yoksa naparlar ki 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende aynı zamanda Meryem Ana otu ile yaptım. Hastanedeyken arkadaşım koymustu. Sancın varsa açılma da olmuş olabilir. Ama gidip baktırman gerek. Eğer az ise eve yollar zaten evde cekersin
(313 puan) tarafından
Yarım saat daha takip edip gidicem azalmazsa eğer
-Reklam-
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Hastaneye gitme vaktin gelmiş canım
(313 puan) tarafından
Yarım saat daha takip edicem canm azalmaz devam ederse gidicem
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Meryem Ana otunun olduğu sudan da az az iç canım 
(313 puan) tarafından
3 yudum içtim de biraz daha içeyim mi
(12,856 puan) tarafından
Yeterli canım şifa olsun inşallah Rabbim bir avazda kurtarsın
(313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ya inşallahh
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Benimde ayni oldu canim 38+2  de dogum yaptim  dogum yapalı 28 gun oldu daha. 

Nisanim gelmisti ve sancilarim baslamisti hastane uzak oldugu icin 7 dk da bir gelmeye basladiginda yola cikmistim aksam 9 bucuk 10  civari hastaneydim. Oraya vardigimda 7 8 cm aciklik vardi ebe dedi sen evde halletmissin birsey kalmamis demisti. Suni sanci vermeye gerek kalmadi dikissiz kesisiz cok kolay sekilde de gece 12 de oglumu kucagima aldim. Hastanede ki surecim toplasan 3 saatti yani. 

Rabbim kolay dogum nasip etsin. Sancilarini cekerken bol bol dua et aklina ne gelirse kim gelirse. Saglikla kucagina al insallah.
(313 puan) tarafından
Bendimde aynı işte ondan biraz daha evde mi çekmeliyim diye düşündüm
(1,238 puan) tarafından
Suan kac dk da bir ve hastane ne kadar uzaklikta
(313 puan) tarafından
5 7 dakikada belden kasığıma hastane çok değil 10 15 falan bebekte hareketli açılmayı da anlasak keşke
(1,238 puan) tarafından
Sancı geldikce acılman illa oluyordur zaten. Tuvalete egilir gibi egil kalk ozellikle sanci geldikce yap.
Yavas yavas hastaneye gitme zamaninda gelmis zaten Allah kurtarsin insallah canim
(313 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederimm
0 oy
(13,202 puan) tarafından
10 dk da bir geliyormuş git kuzum artık bir avazda inşallah ❤️
(313 puan) tarafından
Sağ ol canım biraz ağırlaşması lazım mı diye bekledim de inşallah açılmıştır herkes git diyor gidicem

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 47 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hayriye_6464 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 157 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde BsrKtk (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 251 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nisakaoz (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.