0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde (3,552 puan) tarafından
Cok şişti inanılmaz ağrıyor ne yapayımm

6 Cevaplar

0 oy
(1,447 puan) tarafından
Canım ılık suyla duş alıp ovala
(3,552 puan) tarafından
Kızım zor uyudu şimdi girsem sese uyanacak. Elimle sağmaya çalıştım damla damla geliyor
(1,447 puan) tarafından
Kaç aylık kızın
(3,552 puan) tarafından
19 canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
rahatlatacak kadar sağabilirsin ama sakın tamamını değil azcık..ağrı kesici içebilirsin emzirmeyeceğin için paroldan başka da içebilirsin duş alıp rahatlatabilirsin birkaç gün sürecek maalesef..öenmli olan direnmen 
(3,552 puan) tarafından
Kuzum sağamadım pompam annemde kalmış yarın getirecek elimde denedim damla damla geliyor.  Ağrı kesici etki eder mi dersin
tarafından
eder cnm majezik içebilirsin..elinle de sağabilirsin damla gelsin zaten tamamen sağma yoksa boşa uğraşmış olursun birkaç gün şiş ve ağrılı geçecek..bulabilirsen lahana al beyaz olandan yapraklarını buzlupa koy buz tutunca göğüslerine koy o hem ağrıyı alacak hem sütü kesecek zamanla da şişi inecek 1 haftaya tamamen kesilir normale dönersin
(3,552 puan) tarafından
Inşallah canım sagolasin Allah razı olsun
tarafından
rica ederim..19 aylık erken değil mi ? neden erken kestin cnm hamile misin?
(3,552 puan) tarafından
Hayır kuzum hamile değilim ama ciddi uyku problemimiz vardı ve benim kızım tek memeyi emerken diğeriyle oynuyor mutlaka ikisininde uyu yarıldı gece boyu da ağzında olunca 2 aydır yaralar iyileşmedi artık kopma kıvamına geldi bende dayanamadım
0 oy
tarafından
Az sağ. Gogusunu rahatlat. Sonra gogusunu sar. Bı kaç güne kesilir 
(3,552 puan) tarafından
Sağdım biraz önce sağol canım
0 oy
(838 puan) tarafından
Sabun koy sabun eridikce agrisini aliyor hic kullanilmamis sabun koy oylece camasirinin icine dursun yesil sabun olsa daaha iyi olir
(3,552 puan) tarafından
Onu denedim yatmadan sutyene sıkışırdım  ama bi ise yaramadı uykumdan uyandım ağrıyla. Biraz önce sıcak suya girip sağdım elimle rahatladim çok şükür
0 oy
(182 puan) tarafından
Ben de sey yapiyordum uzun sure emzirmedigimde gogus ucumu kendim emiyordum biraz o sut kanali acilinca foss diye akip gidiyor zaten senin sıkmana gerek kalmiyor pompan yoksa oyle yap sen gogsun senin sutun sonucta canim 
(3,552 puan) tarafından
Tavsiyen icin sagol kuzum ama agzima yetişmiyor:D biraz önce uykumdan uyandırdı ağrı beni gittim sıcak suya girip sağdım elimle rahatladim çok sukur
0 oy
(46 puan) tarafından
Sütü kurutan ilaclar var genelde düsük yapan kadinlar  icin internetten arastir yada eczaneye sor  onu icince rahatlarsin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seherl (792 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Rtyww (1,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
19 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde HavinAras (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 229 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Esraaa (736 puan) tarafından soruldu

397,157 soru

11,878,714 cevap

35,995 kullanıcı

...