0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
38+ 6 haftaligim ilk gün suyum geldi fazla fazla sancım yoktu ikinci gün sancı bağladılar  5 cm anca açıldı o kadar ağrı çektim çocuk doğmadı bugün Üçüncü günüm yine suni sancı vereceğiz diyorlar korkuyorum siz olsanız napardiniz 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
(317 puan) tarafından
5 cmden sonrası acilma kolaylaşıyor sen kendini kasma fazla kendi sancin olsaymış daha iyiydi sağlıcakla kucağına al
tarafından
Bekleyeyim mi yani birgün daha
(317 puan) tarafından
Benimde suyum gelmişti hastanede 1 gün durmama ragmen acilma olmamıştı senin acilman gayet güzel bugün dogurursun inşallah
-Reklam-
0 oy
(6,681 puan) tarafından
5cmda artik seni doguma almalari lazim bu kadar beklemek olmaz..korkma ikinci kez suni sanci aldiktan sora hemen doguracaksin cok beklemiyceksiniz
(6,681 puan) tarafından
Evet canim bekle..simdi canin yaniyor sezeryan olmak istiyorsun biliyorum bende dogum zamani doktoruma al beni sezeryana diye bagiriyordum ama iyiki beni dinlememiş..
tarafından
3 gün oldu canım bir terslik olmasından korkuyorum
(6,681 puan) tarafından
İlk dogumum benimde 3gun cekmişti canim istersen ultrasana gir içini rahatlat..genelde ilk dogum zor olur..bol bol dua et insallah sag salim bir avazda kurtulursun
tarafından
Seninde çok suyun geldi mi canım benim kasıklarım patlayivercek
(6,681 puan) tarafından
Canim 2dogum yaptim hic birinde suyum gelmedi doktor kendi patlatdi suyumu
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Beşden sonrası kolay açılır inşallah canım sancı almışsın bide riskli olabilir hastayaneye yatmaman tabi doktorun daha iyi bilir 
tarafından
Hastanede yatıyorum canım 3 gündür ama beni ulstrasona sokun bir diyorum normal senin durumun diyorlar çok kanlı su geliyor normal diyorlar dayiyorlar suni sanciyi beni sezeryana alın diyorum durumun normal diyorlar bana hiç normal gibi gelmiyor
(1,096 puan) tarafından
Allah Allah o zaman bilemedim ki valla canım baska hastaneye gidip muayene olma şansın var mı hani için rahatlardı belki
tarafından
Özel var büyük ihtimal özele gideceğim canm
(1,096 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kolaylıkla kurtulursun inşallah canım
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Vallaha senin kararın tabi ama ben 3 gün boyunca o sanciyi cekmezdim tabi senin kararın normal istiyorsan eger
tarafından
Başka gidecek yer yok canım tek devlet hastanesi tek doktor var ... Özele giderim en fazla
0 oy
(679 puan) tarafından
Suyun geldikten sonra uc gun duramazsin onun bi saati var bende suyum geldi yatis yaptilar suni verdiler ama 24 saat sonra sezeryan
tarafından
Benim dün 9 da taktılar sabah akşam bitince çıkardılar yattım uyudum o ağrıdan sonra bugün doktoru bekliyoruz
(679 puan) tarafından
Isterseen internetten bak suyun tamamen geldiyse  oyle yani bende cok cektim ama suyun tamamen bitmediyse o kadar beklemissin bide  doktorun bisey demesi geerekiyor
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Seninle aynıyız Allah yardımcın olsun bende hala tık yok
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Niye ara verdiler ki banada suni sancı verdiler bir günde 10 saat cektim ilk önce sadece 3 cm acılmam vardı sonra bir anda 10 cm oldu hemen doğum oldu zaten 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
0 oy
4 cevap 113 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Expertmom (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 196 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 2801 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 89 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (173 puan) tarafından soruldu