0 oy
648 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
...........................

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bazı ınsanlar olsede gıtmez doktora buda oyle demekki 
tarafından
Öyle malesef aslında kan tutuyormuş bir kere acile götürmek zorunda kalmıştık kızımı hemşire serumu takarken eşim görünce bayilmisti bende bilmiyordum öyle olduğunu onu görünce korktum bende ağlama krizine falan girmiştim ama öyle de hiç doktora götürmeyelim düşüncesi de yanlış geliyor yine de
tarafından
Tabı yanlıs sen gotur
-Reklam-
0 oy
(932 puan) tarafından
Canım rutin kontroller var bir sürü 2 yasa kadar doktora gitmek illaki ilaç değil.ki değerlere bakılıyor  vs bence hiç keyfini bekleme al.götür kuzum
tarafından
Haklısın canım eşimin keyfine bırakırsam daha üç sene götürmez
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Kendisinin başı ağrısa koşa koşa doktora gider ama bencil herif 
tarafından
Yok gitmiyor sevmiyor doktora gitmeyi
(3,832 puan) tarafından
Ay ne kötü ya Allah korusun ama gelişimini engelleyen bişey varsa çıksın yani açığa ona göre bişeyler yapılsın
0 oy
tarafından
Benim kayınpeder de doktora gitme konusunda senin esin gibi bizim arabamız yoktu kaynana beraber otururken ben ateş 39 a kadar çıkmıştı çok kötü olmuştum ve eşim baba arabayı verir mısın hastaneye gidecez demişti sabaha bir şeyi kalmaz gitmeyin boşuna hastaneye demişti kendisi de gitmez taş düşürüyor ama ölüyor ağrıdan 3 sene boyunca çekti ağrıyı şimdide şeker hastalığı cıktı yine gitmez doktora 
tarafından
Ya siz gitmiyorsaniz gitmeyin ne diye başkasının yaşam hakkına karisirlarki
0 oy
(868 puan) tarafından
bakıcı anne kadar iyi bakamaz bu doğru,ama balık yağı icin doktora gitmek gerekmiyor kendin alabilirsin Mollers vs.
tarafından
Teşekkür ederim tabiki kesinlikle öyle bazen bende düşünüyorum acaba yemediginde üstüne düşüyor mu benim gibi arkasından koşup yediriyir mu kendinin de çocukları var zaten bilmiyorum keşke ailem yanımda olsa da onlar baksa . İşe yarıyor mu peki kilo almasına yardımcı olur mu
0 oy
(780 puan) tarafından
Ne gamsız baba benim oğlan 103 günlük öksürse hadi kalk doktora diyor saçmalama çocuk normalde öksürebilir diyorum ikna ediyorum götürmüyorum bizimki de üzerine çok düşüyor baba var baba var hem balık yağı ilaç deil büyük küçük herkez kullanabilir zayıfsa bunyeside zayıf olabilir önümüz kış cabuk hasta olabilir eşini boş ver sen götür niye goturdunmu diyecek 
tarafından
Son cagre artık izin alıp bir gün götürücem bebek olduğunu unutuyor bazen sanırım
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Canım sen kendin niye götürmüyorsun ki eşini beklemen gerekmiyor
tarafından
Çalışıyorum ben kendine söyledim kabul etmedi artık izin alıp ben götürücem bir gün
(1,862 puan) tarafından
İşte sen halledicen artık
tarafından
Aynen canım
0 oy
(1,455 puan) tarafından
14 aylık bir kere doktora götürdük demişsiniz. Bebeğin bıngıldağı kapandı mı baş çevresi boyu kilosu ne kadar bunlar için de mi kontrole götürmediniz? Allah korusun ya ters giden bişeyler olsa sizin yerinizde olsam babası götürmezse götürmesin kendim alır giderim
tarafından
Sağlık ocağında aşılarını yaptırırken bu takipleri yapıyorlar zaten ama yine de kontrole gitmesi lazim artık ister karşı çıksın ister çıkmasın ben alıp  götürücem kızımı doktora
(1,455 puan) tarafından
Ben ona da götürmediniz sandım canım ama kan değerlerine falan bi baktır nolur nolmaz sağlık ocağında 1,5 yaş aşısı var o zaman sor bi bence
tarafından
Yok canim olur mu öyle şey hiç sağlık ocağına aşıları için götürdüğümuzde boy kiloya da bakıyorlar ama kontrole gituremedik
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kendin götür cnm
tarafından
Haklısın canım ben kendim götürücem bundan sonra
(5,311 puan) tarafından
Eşinin kan fobisi var yine aynı durumu yaşatım endişesinden doktoru erteliyordur sen bakıcıyla beraber git
0 oy
(616 puan) tarafından
Benim oğlum da öyle zayıftı. Eşimin kuzeni uzman çocuk doktoru. Her şeyi ona yazıp soruyorum. Argivit focus duydum işte kullanabilir miyim dedim. Günde bi kaşık kullanabilirsin dedi. 1 yaşında başladım bende. 18 aylık aşısında ebemiz kilosu yüzde 85 lerde dedi. Bayağı ilerleme kaydetti. Tabi boyu olduğu için yinede kilolu göstermiyor. Ama tavsiye ederim. Her gün düzenli kullanırsan çok faydasını görürsün. 6 ay kullandım. Şimdi bi kaç ay ara verdim
tarafından
Çok teşekkür ederim bende bir hemsiresine danışıp kullanayim inşallah
(616 puan) tarafından
Rica ederim. İnşallah sizede etki eder
0 oy
tarafından
bazen benim esim de gerek görmüyor ama ben illa götürtturuyorum yada kendim götürüyorum kızımı 

bu arada  2 yas altı bebeklere balık yagi pek tavsiye edilmiyor geçenlerde haberlerde çıkmıştı 
tarafından
Sağol canım en iyisi bir doktira götürüp ona göre bir yol izlemek
tarafından
kesinlikle canm
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Doktordan ziyade eczanelerde de bitkisel içerikli veriolar ama tabi daha 1 yaşında kizin ona verirler mi bi öğren madem doktora götürmüyor eşin 
0 oy
tarafından
1 1.5 2 yaşlarında doktora goturmelisiniz zaten. Yani eşinin tutumü da tuhaf bişey olunca başınıza gelince mi doktora gideceksiniz balık yağı için doktora gitmenize gerek yok ama kan tahlili için gitmelisiniz. Ocean multi kullanıyorum ben tavsiye ederim 
tarafından
Haklısın canım teşekkür ederim ben götürücem artık en azından bir şey yoksa da icim rahatlar direkt diyirki bakıcı iyi bakmıyor bende dedim önce bir tahlil yaptıralım o zaman bir sorun çıkmazsa dersinji iyi bakılmıyor başka birini builalim zaten kaç aydır bakıyor kadın yine de bazen icimn rahat etmiyor üstüne düşüyor mu düşmüyor mu diye düşünüyorum şimdi başka birine nasıl güvenip de vericem en azından söylediğinin doğru olup olmadığını öğreniriz tahlille ona göre bir yol izleriz diyorum anlamıyor beni
tarafından
Tahlilde birsey çıkmazsa o da bi kıstas değil Kilo konusunda benim oğlum hep kilolu bi bebekti 15 aydan itibaren şimdi zayıf da değil ama kilolu hiç değil. Ama yemeğini yer oldukça da iyi yer Kilo almıyor. En son 2 ay önce tahlilleri verdik hiç birinde çok şükür bir eksiklik de yok
0 oy
tarafından
Rutin kontrol diye birşey var kocanın haberi var mı bacım ondan 
tarafından
Yok canim onlar benim kızımı delik deşik ettirme çabalarim ona göre
0 oy
tarafından
Cnm bnm kızımda yemek yemeyi bıraktı tahlil yaptırdım temizdi hepsi.baktir sen de ne olur olmaz.kilosu kaç bu arada?doktor vitamin verdi iştahı açıldı yemeye başladı.
tarafından
1 yaşında 7800 du iki kilo düşük demişti hemşire ortalamadan
tarafından
Evet azmış cnm.yemek yemesi nasıl
0 oy
(530 puan) tarafından
Kızım 19 aylık pandemiden dolayı korkuyorduk. Sorunda yoktu ama dün kan tahlili yaptırdık genel ve kızımda Demir eksikliği varmış ilaç verdi doktorumuz 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bu çocuğa kocan  bakamicaksa  neden  çocuk  yapar  anlam  veremiyorum  yaa   illa  ölüm  döşeğinde mi  olması lazım  doktora  götürmesi  için  2 3 yaşına  kadar  kontrolleri war  o bebeğin  gelişimine  bakılıyor  neden götürmüyorsun  bu çocuğu  yaparken  iyi  demi  neden  bakması  zor  geliyor  böyle  insanlara çok  kızıyorum ya allah  islah  etsin  akıl  fikir  versin
0 oy
tarafından
Ben götürürdüm sormazdım 
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Al birtane daha bagnaz bir insan profili çocukta birşeyler eksik ki kilo alamıyor kontrol edilmeli
0 oy
tarafından
Canim benimkide eylulde 15 aylik olacak cok zayifti doktor vitamin ilacı verdi istahi acildi sukur duzelmeye basladi dene istersen bir

İlgili bir soru bulunamadı

380,159 soru

11,380,618 cevap

34,871 kullanıcı

...