0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (143 puan) tarafından
Kızlar oğlum doğdu doğalı çok zor bir bebek erken doğum reflüsü meme reddi uykusuzluk derken gerçekten o kadar yoruluyorum ki tabiki şükretmeliyim sağlıklı bir evladım var ama ben eskisi gibi özgürce hareket etmeyi özledim

Neden diceksiniz erken doğdu küvezde kaldı çıktı derken reflü başladı emdigini ağzından burnundan fışkırarak çıkarırdı 5. Ayına kadar kusuyordu şuan daha iyi ama 3. Ayından beri meme reddi yaşıyoruz 8 aylık oldu hala devam ediyor uykusunda emziriyorum ama azıcık boğazına kaçsa bırakıp ağlıyor emmiyor sonra tekrar uyutmaya çalışıyorum binbir zorlukla üstelik çarşafta sallamaya alıştı 2 aydır annemlerdeyim ki ben istnbulda oturuyorum adiymana geldim evime gitmeye korkuyorum eve gidince nasıl bakicam diyorum ne emzik ne biberon tutmuyor yoksa çoktan geçmiştim mamaya 

Hemen büyüsün istiyorum ya tecrübeli anneler ne zaman normale dönücez o kadar tükenmiş hissediyorum ki kendimi bütün önerilerinize açığım bı akıl verin kızlar 

6 Cevaplar

0 oy
(119,263 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
(143 puan) tarafından
Amin canım
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla Allah kolaylık versin canım çarşafı gitmeden bırak mahvolursun 
(143 puan) tarafından
Keşke birakabilsek canım ama mümkün görünmüyor
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Zor valla Allah yardımcın olsun cnm 
(143 puan) tarafından
Sağol canım ❤️
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Canım biz 5 aylıgız aynen bende öyleyim ben salıncak tavandan aldım onda uyutabiliyorum şimdi onuda kabul etmiyor yada dişten dolayı huzursuz. Sen 8. Aydasın gene :) ilk başa dönebiliyormuyuz hayır o yüzden bak büyüyor canım benim
(2,545 puan) tarafından
Bu arada beş aydır sütü sağarak veriyorum gece gündüz napalım kuzum kendi sırtımızı sıvazlıcaz bi şekilde. Belki kendi evinde olsan daha huzurlu olur bebiş. Az önce giydim kanguruda biraz yürüttüm yorulsun diye şimdi geceye daldı.
(143 puan) tarafından
Doğru diyosun canım ❤️
0 oy
(202 puan) tarafından
1 yasinda yurumeye basladi oglum. Bununla birlikte dur dan hayir dan anlamaya basladi. Ben ozamandan beri rahat ettim. Oglumu alip heryere gidebiliyorum uykulari duzene girdi suan cok rahatim 8 aylik donemine gore diyebilirim. Suan 18 aylik. Tabiki yine tum gununu ona gore planliosun ama en azindan denize gidiyim desen gidiosun alisverse cikiyim desen cikiosun. Arkadaslarimla bulusmaya bile basladim kahve icmek icin daha nolsun :) gun gectikce rahatliycaksin insallah. 
(143 puan) tarafından
1 yaş mı az kaldı o zaman ama bnm bebiş hala desteksiz oturamiyor 36 haftalık doğdu 8 aylık tam bnce geç de yürür
(202 puan) tarafından
Her bebegin gelisimi farkli tabi. Benimki konusma harici herseyi erken yapti. Yurudugu zaman disari cikario biraz arabasinda biraz yuruterek beraber gezebilirsiniz. Onerim pandali bisikletler var ya onlardan al. Oglum cok seviyo nereye goturursen gotur gik demez. Sonra profesyonellesince yurume konusunda cok daha rahat edersin. Tabi ozaman da oglum gel oglum uzaklasmalar falan basliyo ama en azindan disari cikabiliyosun onunla :)
(202 puan) tarafından
Bu arada ben yurumeye baslayana kadar kangruyla yine ciktim disari. Evde bunaldigim zaman koyuyodum kangruya geziodum bu da iyi gelio. Bebege de anneye de. Kisin bile yagis olmadigi surece hep sardim sarmaladim gezdim onunla. Yoksa insan kafayi yicek gb oluo 4 duvar arasinda surekli ilgi bekleyen bi bebekle :) yani biraz da sen kolay yolunu bulmaya calisicaksin. Kendini bunaltirsan bebek de iyice huysuz oluo hissediolar valla.
(143 puan) tarafından
Bebek arabamiz var şuan onunla çıkıyoruz ama uyku saatleri gelince o kadar ağlıyor ki inan eziyet oluyor bana eşimle doğdu doğalı bir yere çıkamadık beraber biseyler yapamadık birkere deneyelim bı dışarı çıkmayı bakalım umarım herşey yolunda gider yoksa kafayı yerim bu gidişle
(202 puan) tarafından
Benimki arabada uyuyodu. Sirf uyusun die parka cikariodm brz dolastriodum uyuyunca bn de parkta kahvemi iciodum. Sahile gittigimizde de ayni sekilde brz yoruodm onu uyutunca bi saat rahattim en azindan
0 oy
(143 puan) tarafından

Amin inşallah ❤️<3

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 195 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Merve34aslan (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 240 göst.
0 oy
33 cevap 1,825 göst.

379,403 soru