0 oy
721 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Giriş katta bi aile var uzaktan akraba gibi biseyimiz oluyomus 5 çocukları var hepsi küçük küçük en büyüğü 13 yaşında en küçüğü  1 yaşında adam her akşam çocukları dövüyor hakaret, küfür ediyor herkes seslerinden şikayetçi. Şimdide çocuğuna bağırma sesleri geldi içim cız etti başıma ağrı girdi resmen kalktı vurdu tokat sesi ta bizim eve kadar geldi camlar açık olduğu için. Kalkıp polisi ariyim dedim sonra gelip uyarıp gidecek biliyorum. Adam hala bağırıyo kopekkk herif 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ara bari korksun ama başta de polislere onun bunun kapısını çalıp gerçekten vuruyor mu diye soracaksanız hiç gelmeyin de:angry:

-Reklam-
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Yazık günah yaa  :( bakamıyorlar boyuna çocuk yapıyorlar.. Ara bence en azindan bilir ki birdaha yaparsa yine polis gelir, korkar belki..
(1,787 puan) tarafından
Valla olay sosyal hizmetlere falan gider diye korkuyorum çünkü adam serefsz ama kadın çok iyi çocuklarına karşı onun için arayamadim kıyamadım
(2,211 puan) tarafından
Hemen gitmez, bizim binada vardı 2 yıl önce eski eşleri boşayıp çocukları yanlarına almışlardı, eşler kavga ederdi arada çocuklar dayak yerdi  :( polis 2 kere falan geldi birdaha olursa çocukları alırız dediler. Allah'a şükür ki çocuklar kurtuldu. Taşındı gittiler 1 yıl sonra Şimdi nasıllar bilmiyorum ama adam 1 yıl boyunca hiç sesini çıkarmadı..
(669 puan) tarafından
Yok canm okadar yapmazlar uzaklastırma kararı verir belki sen vatandaslık görevini yap ara bence eziyet etmeleri dahamı iyi
(1,787 puan) tarafından
Gerçek mi işe yaramış Allah'tan. Bende bir daha olursa kesinlikle aricam
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Allah ıslah etsin polis birsey yapmıyor sosyal hizmetlere sikayet et inceleme baslatırlar
(1,787 puan) tarafından
Aklıma geldi ama anneleri için kıyamadım kadın çocuklarına çok düşkün şimdide adama beddua ediyor öyle yaptı diye
0 oy
tarafından
Elleri kirılsin pisliğin. Ara gelsinler yazık çocuklara
(1,787 puan) tarafından
Ya arayacaktım annelerine çok üzülüyorum kadın çok iyi o serefsz babaları olacak itt durmuyor
0 oy
tarafından
Valla polis ya da çocukları alan yer varya neydi unuttum bı şekil haber ver bacım ya böyleleri ni Allah ıslah etsin küçücük savunmasız çocuk ne istersin ki
(1,787 puan) tarafından
Önce dövüp sonra nasihat veriyor köpekk herif şeytan diyo ara gelsinler diye ama anneleri için üzülüyorum
tarafından
E o da gider onlarla bacım sığınma evine ya da yardım yaparlar yazık günah ya kadının da içi açıyordur.i.t herif ya
tarafından
Bı de nerde acaba Antalya da olsa keşke.benim eşim sağdan soldan biseyler yapardı
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Ara lütfen sessiz kalma.
(1,787 puan) tarafından
Şimdilik sustular ama bi daha olursa kesinlikle aricam
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Vídeo kaydı almadan sakın bişey yapma 
(1,787 puan) tarafından
Sesleri mi alayım
(3,832 puan) tarafından
Olur ses görüntü ne toplayabilirsen topla seninle beraber rahatsız olan diğer komşular hiç bir şey duymadık diyecekler çünkü elinde kanıtın olsun
0 oy
tarafından
Arama sonra bilir senin olduğunu falan
(1,787 puan) tarafından
Yok bilmez polis söylemezse tabi. Bı daha yaparsa kesin aricam
0 oy
(12,493 puan) tarafından
Ara Allah aşkına belki korkar da vurmaz ne olursun ara 
(1,787 puan) tarafından
Şimdilik sustular ama bi daha olursa hemen aricam yüreğim dayanmıyo artık ya
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ara hemn ara bırak belki alır giderler 
(1,787 puan) tarafından
Korkuyorum ya sonra daha kötü seylere sebep olmak istemem
(4,061 puan) tarafından
Ne gibi canm bnm çocuklara yazık sosyal hizmet alsa götürse bundan iyi olur
(1,787 puan) tarafından
Ya tabi muhakkak daha iyi olur ama anneleri kahrolur kadın çok düşkün çocuklarına
(4,061 puan) tarafından
Hee ozamn zor vebaline girilmez ne diyelim kuzum ya allahim kurtarsın o adamdan ozamn
0 oy
(181 puan) tarafından
bnce ara canim o cocuklar ne kotu durumdalardir insan evladina nasil kiyar yaa cani pislik 
0 oy
(48,683 puan) tarafından
elleri kırılsın.insallah
0 oy
tarafından
canim polis bisi yapamaz da sosyal hizmetler yapar onlara soyle istersen
0 oy
(775 puan) tarafından
Ara ama alt kat komşum deme karşın komşum yan komşum filan de polisin işine belli olmaz bazen pat diye söylüyorlar komşunuz sizden şikayetçi diye
(1,787 puan) tarafından
Aynen aklımda bulunsun bi daha olursa aricam çünkü
0 oy
(356 puan) tarafından
Ah canım çok zor Bem de eşim geliyorum dedi ac kapıyı pencerede bi bakiyirdum kadın kızını.kulaklarindan tuttu öyle bir tokat attikki icim çiz etti suriyeliydi neden dışarıdasın diye cocuk o sahip cik o.zmn çok anlıyorum seni 
0 oy
(253 puan) tarafından
Ara canım uyarı vermez belki başka birşey yapar ay yazık ya

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,208 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 508 göst.
19 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,043 göst.
25 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gülhira (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 808 göst.
1 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1Prenses'in Annesi (510 puan) tarafından soruldu

379,892 soru

11,372,376 cevap

34,855 kullanıcı

...