0 oy
150 göst.
Aile kategorisinde (1,239 puan) tarafından
Kızlar bebegim bir aylik olucak iki gun sonra uykuya dalışı  cok zor oluyor dalmıyor bir türlü  uyku arkadası kullanilabilir mi ? Nasil alistirabilirim ?

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Canim 4 aydan once verilmez, agzina burnuna koyar nefesini keser. Uyku egitimi uyku arkadasi vs bunlar 4.ayda baslanan seylrr henuz cok erken. İlk 3 ay uyku arkadasi senin kucagin koynun kokun :) 4 den sonra dusunebilirsin. Bizimki asagidaki gibi, fotoyu silicem sonra :) 

Foto silindi

(1,239 puan) tarafından
Maşallah subhanallah Oyleymis ewet  4 aylıkken denicez artik tesekkurler canim
tarafından
Sagolasin canim rica ederim. İsik ses olmayan uzerinde dugme boncuk vs bisi olmayan sadece kumas bi oyuncak al yeter.
(1,239 puan) tarafından
Tamam oyle yapicam sagolasin :)
-Reklam-
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Yani dhaa 1 aylikmis. Bence erken uyku arkadaşı icinn. Tutup kavraması gerekiyor diye biliyorum ben. Ben kızıma 3-4 aylikken edindirmej istedim ama olmadı istemedi. Beni uyku arkadaşı edindi. Elimi tutmadan uyumazdi o zmNlar . 6. Ayından bu yanda yuzumu elleyrerke burnumu çekerek uyyyo. 8 aylık ❤️
(1,239 puan) tarafından
Masallah canım. Evet kücük ama cok zorlaniyorum bir turlu uyumuyor gazı yok karnı tok niye uyumazki uykusuzluk gozunden akıyor resmen napicami bilmiyorum artik
(1,326 puan) tarafından
Canım bebek işte gazı vardır benim közde o kadar gaz çıkarırdı hala kivranirdi çok gazliydi. O da öyle olabilir. Naparsan yap uyumaz bazıları.  Kızım ne gündüz uyurdu ne gece . Bebekler uyya uyya buyur bu kız buyumeyecek hiç Uyumuyo  derdim. Çok şükür geçti zman.  Geçer bu günlerde hiç anlamazsın canım. Napacaksin . Başa gelen cekiliyo.
 Gaz için bana 1 çay kaşığı çörekotu ve bir fincan suyu birtasim kaynat gün içinde ver demişlerdi yaomistim rahatlamıştı biraz. Herderde deva derler ya çörek otunu. Sende dene . Hergun taze yap ama.
(1,239 puan) tarafından
Gazı ne bileyim cıkıyor gibi yani huysuzlugu yok gaz damlasida kullaniyoruz insallah gececek biliyorum sagol canim denicem dedigini
0 oy
tarafından
1 aylık çok erken maazallah boğulma riski yüksek canım 
(1,239 puan) tarafından
Tamam tesekkur ederim cnm
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Ben hiç denemedim ama giydiğiniz kokunuzun üstüne sindiği bir atletinizi yanına koyarsanız bebekler daha güvende hissediyormuş. Bi deneyin. Faydasını görürsünüz belki. 
(1,239 puan) tarafından
Yarin mutlaka denicem  tesekkur ederim canim
(1,272 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(48,961 puan) tarafından
beni kullandık kullanmaya devam ediyoruz☺️
(1,239 puan) tarafından
Oda guzel :))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 171 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,388 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 2,775 göst.
0 oy
4 cevap 63 göst.
0 oy
2 cevap 348 göst.
4 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Hayalperestbirealist (3,036 puan) tarafından soruldu

384,808 soru

11,510,624 cevap

35,171 kullanıcı

...