0 oy
381 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Kızlar eşimin ateşi var ve bir türlü inmiyor tavsiyeniz var mı acaba duşa soktum soğuk uygulama yaptım fayda yok 

12 Cevaplar

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Sirke ve aspirin sür tüm vücuduna düşer inşallah 
(36 puan) tarafından
Yaptım canım fayda yok
(6,919 puan) tarafından
Rabbim yardımcı olsun inşallah düşer
(671 puan) tarafından
Cnm asprin bilmeme ama ateşi çıkan birine sirke sürülmez çok tehlikeli.
-Reklam-
0 oy
(550 puan) tarafından
Canm.kovidmi esin parol icir
(36 puan) tarafından
Parol içiyor yarım saat etkisi geçiyor ve evet galiba covid test yapmıyor ama belirtileri var
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Ateş düşürücü icirsene canım. Alnına bez koy 
(36 puan) tarafından
Yapıyorum canım ikisini de ama ne çare
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Aferin yese terlerse belki düşer
(36 puan) tarafından
O yok şuan ama parol içti oda yarım saat etki etti
(6,672 puan) tarafından
O pek etkili değil cnm ya Allah şifa versin
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Henen hastaneye  gidin kovit testi  yaptırın  ona  göre ilaç  verirler  geçmiş olsun 
(36 puan) tarafından
Hastane hiç sevmiyor yinede karantinaya aldık kendimizi
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kız yetişkin insanlar o ateş ile agrı kesici ile nane limon yada direk tylolhat içecek girip yatıp terleyecek... Kalkınca teri soğumadan da bir duş alıp iyileşecek. Bebek değil ki ateşini düşüresin. Bir nebze vücudun savunma sistemi ateş. Bişi cik olmaz.. Benimki öyle yapar ertesi güne ayaklanır hemen. 
0 oy
tarafından
Taylot içip terlemesi lazım 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kovid olduğuna eminseniz kafanıza göre ilaç kullanmayın. Bazı ilaçlar daha da ilerletiyor. Esine de şöyle hastaneye gitsin bir an önce, hastalık ciğerlerine inerse o gitmek istemediği hastanede günlerce nefes almak için savaşarak yatacak. 26 yaşındaki kuzenim daha dün çıktı hastaneden 2 hafta yattı hastanede ciğerlerine indiği için:((
(3,681 puan) tarafından
Benim eşimde 10 gün evde ateşler içinde yandı o kadar hastaneyi aradık 14  ateş normal dediler kimse umursamadı eşimi babamlar götürdü hastaneye ciğerlerine inmis dediler 10 gün yoğun bakımda ölüm kalım savaşı verdi resmen bence de beklemeyin hemen gidin
(36 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah kuzeninize de tüm hastalara da ciğere inme konusunda haklısınız ikna ederm inşallah
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm bı ağrı kesici ver ve soğuk uygula. Egerki geçmezse ve çok yüksekse ateş direk acile gidin 
0 oy
(37 puan) tarafından

Hastaneye gıdın covit olabilir 
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Bi bardak suya içebileceği kadar sirke ekleyin içsin, düşürür Allah'ın izniyle 
0 oy
tarafından
Korona olabilir canm benim esimin de atesi dusmuyodu test verdi pozitif cikti parol icsin sirkeli buzlu sulu bezi alnina koltuk altlarina falan koy ben oyle dusurmustm atesini

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 60 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 181 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 99 göst.
18 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,440 soru

11,419,763 cevap

34,975 kullanıcı

...