0 oy
370 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

Gecenin bu saati. Uyuyan kızım uyandı. 

Anneeee ben rüyamda yemek gördüm bana bir şeyler kızart :D

Kaltik yemek yiyoruz. Bu arada da yer çekimi hakkında konuşuyoruz :D

7 Cevaplar

+1 oy
(12,490 puan) tarafından

Ahahaa oğlum da demin uyanmış ben lavabodaydım baktım odanın ışığı açık koltukta oturmuş oğlum napiyon burda dedim napim canım sıkıldı kendimi burda buldum diyor şuan tekrar uyumaya çalışıyoruz;) 

tarafından
Canı uyurken mi sıkılmış ☺️☺️☺️
-Reklam-
+1 oy
(1,661 puan) tarafından
Bünim kızda kalkdı dışarı gidiyordu ... Allahdan bende uyanıkdım
tarafından
Aman kız Allah korusun uyur gezer mi
(1,661 puan) tarafından
Yok bizim kapı açık olyur geceler bende emzirmek için yanıça alıyorum bide bakdım uyandı kalkdı gidiyor sabahlarıda kalkar kalkmaz dışarı kaçar ... 16 aylık kendisi
tarafından
Oyy kuzum benm ya kıyamam ☺️☺️
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Ben de bir nevi aynı hizmeti gördüm. Kalktım bebişimi emzirdim. Acıkmış hemen emdi bitirdi memeyi :) 
tarafından
Meme herşeydir ☺️ kızartma su yemek tatlı herşey içerir oh ne güzel sağlık olsun bebise. Yerinde daha çok gelsin
(8,860 puan) tarafından
Daha çok yeni anneyim. Annemi gerçekten çok daha iyi anlıyorum. Saygı sevgi hep vardı ama anne olduktan sonra daha da arttı sevgim anneme karşı.
0 oy
(48,634 puan) tarafından
masallah ☺️☺️ afiyet olsun
tarafından
Çok teşekkür ederiz
0 oy
tarafından
Kac yasindaaa ? Yer cekimi falan ❤️☺️ bir bilim insani mi geliyorrrrr ? Jshshshs bu arada afiyet bal olsun kusuummmm ne yiyorsunuz ? Jsjsjdhhd
tarafından
Çok teşekkür ederizz :D 6 yaşında kızım ama uzay ve dünyayın içi ile ilgileniyor. Kızartma yedik :D
tarafından
Oyyyy yerimmmm kucuk kuzuuyu ❤️☺️ harika ya bayildimm .Masallah coook.Bu arada kizartma oldugunu gece yazsaydin kalkip yapardim ahabshhs:D iyi ki simdi yazdin
tarafından
Haha uyuya kalmışım ama iyi olmuş o zmn ☺️☺️
0 oy
tarafından

Ahahahah ne yiyosunuz ne kızarttın bende acıktım yawff:D

tarafından
Kızartma yedik patates nugget falan haha :D
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Ay canım benim acıkmış 
tarafından
☺️☺️♥️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 361 göst.
8 Eylül 2020 Aile kategorisinde Ecrin in annesi ❤️♥️ (947 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 275 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 1,130 göst.
12 Kasım 2019 Aile kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 329 göst.
28 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,157 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...