0 oy
593 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Kızlar korona başladığında işim gereği 1 hafta işte 2 hafta izinliydim hamileydim o zaman eve geldiğim de eşimin telefonuna baktığımda uygunsuz şeyler izlemiş ben evde yokken gece beraber uyurken muhtemelen tuvalete gidip ya da başka odada izlemiş tarihlere baktığımda öyle çıkmıştı. Yıkıldım resmen görünce sordum neden diye yalan söylüyorsun dedi ve hemen telefonu alıp sildi yapmayacağım dedi ben doğum yaptım 2 aylık bebeğim tabi yine o lanet tiktokta face de izledikleri çıktı hatta birgün azara bile girmiş nöbetteyken gece soğudum artık ne yapsa şüpheleniyorum asla suçunu kabul etmiyor beni azarlıyor hep ona bağlı değilim şükür güzel bi işim var ailem de yanımda olur boşanmayı bile düşünüyorum böyle olupta düzeltebilen var mı sürekli ben üzülüyorum sütüm  kesilir diye korkuyorum.

19 Cevaplar

0 oy
(178 puan) tarafından
Canım aynı durum bu gece başıma geldi hamileyim üstelik bugün evlilik yıldönümümüz. Allah'ıma kadar inkar etti az önce bende ne yapacağımı bilmiyorum.
(23 puan) tarafından
Neden böyleler ya o zaman hamile olmasaydım boşanırdım hayatımızı mahvediyorlar farkında değiller
(7,993 puan) tarafından
Hep inkar ediyolar malesef olanı bile hiç evet yaptım şöyle böyle demiyolar.
-Reklam-
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Elindeki telefonu alıp yerine tuşlu telefon versen nasıl olur düzeleceğim diye söz verirse 
(23 puan) tarafından
Malesef kabul etmiyor ki söz versin
(3,832 puan) tarafından
Tamam sen söyle sana güvenmiyorum güven tazelemek için tek sartim bu de kabul ederse eder etmezse sende yoluna bakarsın
0 oy
(791 puan) tarafından
Bnde gördüm artık o siteleri kaptım çocuk kilidi var o blmyo kptm
(23 puan) tarafından
Telefonun her seyini biliyor malesef
(1,279 puan) tarafından
Çocuk kıldı nasıl kız
(60 puan) tarafından
Çocuk kilidi nasıl oluypr
(791 puan) tarafından
Gogle ayarına gir müstehşan kilit yazyo oraya bas uygunsuz herşyi kapanır çocuklr için
0 oy
tarafından

Isın var kendine bakabilecek gücün varsa ailen yanındaysa hiç düşünmeden bitir aldigin maaş sanada bebeginede yeter  insanın içine bir güvensizlik girdimi o meslekte olsa şüphelenirsin  hep gözün üstünde olur ama  ne fayda olan sana oluyor hep mutsuz ve bebekte etkilenir bana kalırsa gücün var paran var ailen var bitsin kafanda soru işaretleri olmadan hayatı yasamak daha güzel  eğer bitirmezsen o adamla birlikte olduğun süreçle hep soru işaretleriyle yasiyacaksim  örnek ben 

(23 puan) tarafından
Ne diyeceğimi bilmiyorum ya haklısın her şeyi kadınlar yapıyor çocukla ilgilenen biz, ev işleri yemek biz, uykusuz geceler biz, çalışıp eve ekmek getiriliyorsa onu herkes yapabiliyor firsat verilse her kadın yapar tek adam olacaklar o da neden bu kadar zor
tarafından
Işte bana kalırsa hiç o adamlığı kocaligida yapmasın alsın başına vursun ben çektim çekiyorum senin işinde var çekme kendi  kafana rahatlığına bak bence bitsin daha rahat edersin
0 oy
(197 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım 9 senelik evliyim 2 çocuğuma hamileyim hem izliyor hemde silmiyor neden diyorum napacan sanane yapıyorum diyor bende ne yapacağımı şaşırmış durumdayım :(
(23 puan) tarafından
Ne kadar kötü bir varlıklar sapıtmışlar iyice
(197 puan) tarafından
Allah islah etsin ben artık öyle diyorum hakkımı helal etmiyorum ona akşam evde misafir vardı söylemedim sabah dünyaları yazdım gönderdim cevap yok yazamıyor keşke utandığı için yazamasa ama ondan değil bu hep böyle kaçar huyudur
(23 puan) tarafından
Utanmak ne gezer onlarda keşke utansalar biraz
(197 puan) tarafından
Yok yok arsızlar yüzleri bile kızarmaz onların
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Yuva yıkmayı tasvip etmem fakat eşin sapıtmış yani sapkınlık böyle şeyler izlemek. Allah hidayet versin ıslah etsin onu, böyle bir durumda boşanmak en doğal hakkın canım 
(23 puan) tarafından
Ailesi çok iyi ve bebeğimiz var diye cesaret edemiyorum ama düşünmeye başlıyorum artık boşanmayı
0 oy
(70 puan) tarafından
Bnde de aynı durum var ve Bn bu durumu çok araştırdım bu insanın eşine karşı sevgisizliğiylr flan alakalı değilmiş sadece o anki Bi düşünce ve hastalık derecesine geliyormuş ama sadece video için konuşuyorum azar biraz çok olmuş 
(70 puan) tarafından
Bnimki de siliyor sürekli bazen unutunca görüyorum yediği haltları ama bunu bilmiyordum arama butonuna yazınca mı çıkıyor hepsi
(23 puan) tarafından
Kendinde dene istersen google a yazıyorsun açınca zaten çıkıyor
(70 puan) tarafından
Şimdi denedim e posta şifre flan istiyor
(23 puan) tarafından
Eşinde açıktır muhtemelen e postası bi denersin öyle
(70 puan) tarafından
Açtım canm kendi telimde saolasın rabbim hidayet etsin ne diyelim ki anasının babasının adam edemediğini biz adam etmeye çalışıyoruz
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Bu erkeklerin doyumsuzlugu n'olacak böyle
(23 puan) tarafından
En son cinnet geçittirecekler
0 oy
tarafından

İnsan yedisinde neyse yetmişindede öyledir o adamı değiştiremezsin bir insanın karakteri yoksunsa düzelmez bu kadar şeyden sonra tabiki güvenemezsin bak ne güzel işinde var ya boşa yada gözünü öyle korkut 

(23 puan) tarafından
Sorunu oturup çözemiyoruz bu yüzden sürekli açıyorum konuşalım çözelim diye  her gördüğümde izlediklerini ama beyefendiye boşanalım dediğim de boşanalım bıktım senden diyor bir sonraki gün yine düzeliyoruz ve bende birike birike ilerliyor
0 oy
(10,561 puan) tarafından
Insan alışınca durmuyor cnm istedi kadar söz versin Yok olmuyor yani 
0 oy
tarafından
Inkar et esı neyı degiştırir sen eminsin oda bılıyor esseklige yatıyor yanı bas tekmüü
0 oy
(278 puan) tarafından
Bütün erkekler bakiyo izliyo ben yapmıyorum diyen biri yok illa ki bakıp siliyorlar her yerden ne uyanıklar var kocaların yanın da 3 gün olmayalım evde ne yapacak onlara bakacaklar yok benim eşim bakmıyor demeyin bakıyorlar vala 
0 oy
(1,278 puan) tarafından
İmanı zayıf işte canim boyleleri kendini kaybetmiş rabbim ıslah etsin.sana ve çocuğuna Salih bir eş etsin rabbim doğru yola koysun pişmanlık versin yaptığının ne kadar kötü bir olduğunun farkına varsın inşallah.
0 oy
tarafından
Erkeklerden genel olarak midem bulanıyor hepsi pislik peşinde ben de baktım benimkine ama göremedim nerden nasıl bakıyorsunuz 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Şu akıllı telefonlar oldugu sürece bence bakmayan yoktur varsa da bir elin parmağını geçmez 
0 oy
tarafından
Boyle adamlar burnu dusse yerden egilip de almaz hatasini kabul edip ozurlense en azindan insan bir daha dener doyumsuz pis nefisli telefonu kendinden daha akıllı olan böyle az.p kuduruyor işte allah ıslah etsin 
0 oy
(425 puan) tarafından
Çok duyuyorum bu aralar böyle şeyleri hatda bakan kadınlarda var çok duymusum hatda bir arkadasim vardı aman öyle şeylere takarsak erken yaslanır demisdi ben kötü bakmıyorum demişdi biz nasıl bı tarif  bakiyoruzsa erkeklerde o yüzden bakıyor demişdi yenilikler peşinde demişdi tabi benim kedi fikrim miğde bulandırıcı 
0 oy
(16,506 puan) tarafından
İzleyenler kolay kolay vazgeçemıomış
0 oy
(256 puan) tarafından
Sadece biseyler izlemeyse aldatma yok canim ve bu tamamen bekarlikltan kalma aliskanlik. Yani sadece buysa bana gore asılacak durum yok. Ama sitelere girip karşılıklı bayanlarla konusma varsa sorun buyuk

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 350 göst.
30 Haziran 2020 Aile kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,086 göst.
6 Haziran 2023 Aile kategorisinde Yareneda (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 451 göst.
13 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 269 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu

381,186 soru

11,411,469 cevap

34,953 kullanıcı