0 oy
61 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
Bebegim erken doğdu 70 gün yoğun bakım da kaldı. Hastaneden çıkalı 15 gün oldu. Bir turlu mememi tutmuyor. Sürekli de sagip veremiyorum. Mamaya alıştı. Sütümü sagmasam ne olur aniden kesilir mi. Ya da ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz bayanlar. 

1 cevap

0 oy
tarafından
Sagabildigin kadar sağ ver canım elektrikli göğüs pompası al öyle daha pratik olur manüel çok yoruyor mamayida içsin anne sutude alsın hem daha çabuk toparlar benim oğlumda emmedi gittiği yere kadar sağdım verdim ama benim sütüm çok erken kesildi 
tarafından
Bir ay sağabildim ben sadece canım başka psikolojik etkenlerde eklenince zamanla kesildi sütüm şuan sadece mama aliyor oğlum 3.5 aylık oldu
(21 puan) tarafından
Iste ayni durum şu an bende de var. Sagmak zoruma gidiyo. Psikolojik etkenlerden dolayı bende sigaraya başladım
tarafından
Kendini nasıl mutlu ve iyi hissedeceksen öyle yap önemli olan snein mutlu ve iyi olman ki bebeğinede güzel bakıp mutlu edebilesin
(21 puan) tarafından
Evet haklısın. 1 yıl boyunca içmedim sigara. Yoğun bakımda yattığında bile tuttum kendimi. Çünkü sütümü gonderiyodum sütüm ile besleniyodu. Ta ki dün gözünde problem olduğunu duyana dek. Gözümün önünde onu oyke gordukce dayanamadım içtim
tarafından
Sen yinede içme ne faydası var ki sanada iciyorsun ona vereceğin parayı boğazına harca kuru yemiş ye kahve iç ne bileyim meyve falan al ye sen iyi sağlıklı ve mutlu olmazsan bebeğin nasıl olsun sana ihtiyacı var onun bebeğin için dik durup iyi olmak zorundasın canım benim dirayetli ol gelen allahtan derdi veren rabbim elbet dermaninida verir
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 212 göst.
1 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 258 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Aysunnnn (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 76 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu

399,729 soru