0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çocuklarım da vardı onlar iyi şuan bugün bende başladı sabahtan beri 8 kez tuvalete gittim affınıza sığınarak söylüyorum sarı su şekilde. Karın ağrısı beni öldürüyor birde bacaklarım titriyor ölüyorum resmen daha yataklar yerde kaldıramadim bu ne olabilir 

4 Cevaplar

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Salgın var maalesef ki kızım ben aynı hastalik çevre aynı 

Eczaneye uğradım ilaç almaya dedi salgın var isal miğde bulantisi

tarafından
Bende baş dönmesi de var göğsüm sıkışıyor
(27,352 puan) tarafından
Salgın işte patates hasla ye muz yeyin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım şimdi hastaneden geldik oğlum ateşli kusma ce ishal var sonuç için doktoru arıcam muhtemelen salgın :(
tarafından
Salgın canım kızım 1 haftadır çekiyor oğlumla gitmediğimiz acil kalmadı serum üstüne serum özele çocuk doktoruna götür durumun varsa inançi ateş yüzünden kızım havale geçirdi çünkü özele götürdüm 2 gündür onlar iyi şimdi de bende var
tarafından
Çiçeğim oğlum doğduğundan beri özelde bir doktor takip ediyor hep ona gidiyoruz iki yıldır serum takmama gerek yok sonuçlar çıksın ilaçları yazıcam dedi haber bekliyorum eve geldim doktor arasın ona göre gidicez veya direk reçete gönderincek :( size de çık geçmiş olsun kuzum
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım kaynanam da geceden beri yatmamis aynı senin gibi olmuş 
tarafından
Ben çok perişanım baş dönmesin bacaklarım titriyor mide bulantısı göğsüm sıkışıyor
0 oy
(179 puan) tarafından
Bende geceden beri çok kötüyüm mideme kramp giriyo ve afedersin ishal çok kötüyüm sabaha kadar hiç uyumadım ağrı ve ishalden

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 63 göst.
9 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveeeee (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.
23 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,979 soru

11,374,725 cevap

34,857 kullanıcı