0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (2,011 puan) tarafından
en son mayista sadece bir kere gittik bugun gudelim dedim hep erteliyor bende saydirdim beslenmene dikkat et agrin sizin var mi yok diyo e niye gidelim diyo agrim sizim yok bebegim cok hareketli masallah hakli mi sizce ama 7 aylik olduk bir kere gittik oda mayista bende agladim

7 Cevaplar

0 oy
(6,681 puan) tarafından

Tabikide haksiz her sey hareketle olmaz canim mutlaka git..

Kotu seyler soyleyip huzursuz olmani istemem ama her sey ola bilir her ay muayine şart..
(2,011 puan) tarafından
ya adam hastaneyi sevmiyor kendisi de hasta olunca gitmiyo delircem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaçıncı gebeliğin canım bu yani kaçıncı olursa, olsun ben ayda gidiyorum hamilelikte senln bilemediğin şeyler çıkabiliyor vitamin desteği alman gerekebiliyor ayda bir gitmen lazım sen götürmezsen ben kendim gideyim diye Bi teklifte bulun bakalım ne diyecek 
(2,011 puan) tarafından
asla tek gondermez
tarafından
O zaman, annen kardeşin ya da görümcenle git canım ihmale gelecek bişey değil
(2,011 puan) tarafından
annem mersinde kiz kardesim calisiyo neyse babamla gdeyim napayim
0 oy
(425 puan) tarafından
O kocaya sen git cocuk dogur  ne diyim
(2,011 puan) tarafından
ya haklisin ama adam hastaneyi sevmiyor kendi bile hasta olunca gitmez gitmiyor
(425 puan) tarafından
Hastaneyi sevmemek diye bisey yok kendi sevmiyosa kendi icin gitmedin bebegi  onun cani ya  gormek icin cildirir insan merak eder nasil iyimi diye
(2,011 puan) tarafından
valla dedim hic umursamoyon tinlamiyon merak etmiyon
(425 puan) tarafından
daha simdiden boyle yapiosa bebek olunca nasil olcak acaba  sen git hastaneye uzakmi
0 oy
tarafından
Nasıl yani rutin kontrol yaptırmıyor musun 3 aydır . İkili test detaylı ultrason şeker yüklemesi bunları yaptırdınmi
(2,011 puan) tarafından
hic birini yaptirmadim
tarafından
Yaaa bişey dicem kalbini kırmak istemiyorum ama Allah rızası için bir daha çocuk yapma lütfen . Ne demek hiçbirini yaptırmadım ya megolaman kocan için çocuğun hayatını riske ediyorsun farkındasın dimi belki bir sorun varsa baştan alman gereken önlemi sırf kocam gitmiyor diye yabana atıyorsun . Lütfen çocuk doğurmak için dogurmayin ya . Kendin gitsene muhtacmisin ona  olduğun yerde otobüs minibüs vs. Hastane yokmu nerde yasiyorsun magaradami !! Bu kadar bağımlı olma bari çocuğun icjn yap ya . Ay nasıl rahatsın bide
(1,691 puan) tarafından
o kadar haklisin ki..
tarafından
Ay gerçekten böyle insanlar gördükçe sinir oluyorum ya
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Ne diyeceğimi şaşırdım. Detaylı ultrason yaptırdınız mı bari? Allah bilir ona da izin vermemiştir. Her ay kontrol olman lazım. Vitamin desteği alman lazım vs. 
(2,011 puan) tarafından
yok hicbirini yapmadim saglik ocagina gdyorum diue geeek yok diyor
(4,589 puan) tarafından
Yanlış anlama ama Allah akıl fikir versin kocana ne diyim ki. Sende başka birisi ile gitmeye çalış canım. İnşallah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip eder rabbim ama bir şey olursa vicdan azabı çekersin Allah korusun. Mutlaka gitmeye çalış.
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bence eşin hakli şu pandemide çok gitmemek gerekiyor bende yeni dogum yaptim.Sadece 20 haftalikken bebegin cinsiyetini ogrenmeye gittim sonra nişan geleme kadar gitmedim nişan gelince gittim.Sende nişan,sanci,ya da suyun gelirse git.Zaten risk donemi bitti 30'dan sonra genelde doğum haftalari oluyor.
(3,895 puan) tarafından
Bol su iç stres yapma panik yok.
(2,011 puan) tarafından
bide hastalik var diyo arti hastaneye karsi tiki var olse gitmez
(3,895 puan) tarafından
O kadar degil ters durum yoksa gitme.Bir durum olunca git.
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Her şeyi sen bilemezsin. Doktor görünce insanın içi rahat ediyor. Hem kilosu falan yerinde mi olması gerektiği gibi mi? Öğrenmen lazım. Sana ağrı sızı diye söylüyorsa sende de ki bak bakayım kaç gram bu bebek boyu ne kadar? Gelişimi olması gerektiği gibi mi? O bilgileri de versin bari 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 76 göst.
0 oy
14 cevap 306 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oldu o zaman (2,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
31 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 30052020 (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 165 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde saripapatyaa (142 puan) tarafından soruldu

381,229 soru

11,412,781 cevap

34,956 kullanıcı

...