0 oy
399 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından

Hanımlar doğMdan sonra nasıl korundunuz hap kullanmak süte geçer diyorlar iğne yine aynı sekil geri çeklme yöntemine güvenmiyorum esimin korunacağınada inanmıyorum napmak lazım sizce

8 Cevaplar

0 oy
(597 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Emzirirken kullanılabilecek doğum kontrol hapları var doktorunuza sorarsanız bilgilendirir

(16 puan) tarafından
Sorayım canımmm sagol
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bende yorumları merak ediyorum aynı durumdayız canım)

(16 puan) tarafından
Doğumuma daha var ama merak ediyorummm
tarafından
Bende 8 aylık hamileyim daha doğurmadan korkmaya başladım napicam diye
(16 puan) tarafından
Bende 8 aylık canım önümüzdeki ay doğumum var bilemiyorum
0 oy
tarafından

Valla ben şimdiden düşünüyorum ama spiral takmayı düşünüyorum esim korunmayı sevmez onyzuden geri çekilme konusunda içim huzursuz olacak en iyisi bu gibi geldi bana 

0 oy
tarafından
Ya kondom, yada sprial normal dogum yapacaksan takacagini söyle onlar o an veya baska bir gun çağıracaktır, baska alternatif yok kuzum :)
(16 puan) tarafından
Yahuuu kadın olmak ne zor iş
0 oy
(6,360 puan) tarafından

Dogum yapali 6 gun oldu esim onceden beri soyler ben korunmam diye geri çekilme yontemi de tehlikeli spiral takmayi düşünüyorum hap igne falan hem sutten bebege de gecebilir ayrica cok kilo yaptigini duymustum 

(16 puan) tarafından
Onunda ete yapısmaa kayma kilo alma veya zayıflama g yan etkileri var
tarafından
10 gün önce spiral taktım ama ete yapistigini ilk defa duyuyorum korktum şimdi zaten takmak zordu acaba çıkarmak nasıl
0 oy
(1,379 puan) tarafından

Arkadaslar doğum sırasında kesinlikle spiral taktirmayin size tavsiyem herkes o an halledilsin  diye istiyorlar ama malesef yanlış bir uygulama çünkü Rahmin önce kendini toplaması gerekiyor sonra takılsn toplamadn takılan spirallerde gebe kalma şansı çok yüksek çünkü kacak oluyor 

(16 puan) tarafından
E napacaz smdii biz :) kadın olmak ne zor iş
(1,379 puan) tarafından
Doğumdan 40 gün sonra takilmasi uygundur canım zaten emzirdiginiz sürece 3 aylık gebe kalma ihtimali çok düşüktür hatta yoktur
0 oy
(385 puan) tarafından

Agız veya kan yoluyla aldığınız hersey bebeğe gecer en sağlıklı korunma yöntemi spiral 

0 oy
(103 puan) tarafından

İğne kullanabilirsin canm kilo falan yapmyo bebegede sütten geçmiyor ben kullanmıştım ama kullansan bile bir iki kez kullan daha fazla kullanma derim regl kesiyor ondan

İlgili bir soru bulunamadı

374,621 soru

11,204,565 cevap

34,506 kullanıcı

...