0 oy
271 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (388 puan) tarafından
Kızlar sağdığım süt dolaptaydı ve kötü olmuş galiba bebeğim içti ama sonradan farkettim kötü bir koku vardı sütte bebeğim 2 aylık bu arada bebeğimin ağzında da koku var ne yapabilirim 

5 Cevaplar

0 oy
(3,148 puan) tarafından
Bol bol emzir canım su verilmez küçük bebeğe ama veriyorsan su ver az birşey 
(388 puan) tarafından
Tamam canım sağol
(2,545 puan) tarafından
Aynen küçük bebek su karın ağrısı yapabilir belki doktora danısın su vermek için.
-Reklam-
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Canım bende sağarak veriyorum. Annemlerdeydim 2 aylıkken 3 saaat verilebileceğini söylemiştim. Ben uyurken geceden kalan sütü içirmişlerdi. Çok kötü olmustum eşimi arayıp doktora sormasını istedim. Doktor bozmuş olsa kusardı dedi.  Şimdi 5 aylığız çok şükür bişi olmadı. Senin dolapda nasıl kötü olurda kokarki canısı
(388 puan) tarafından
Valla anlamadım nasıl kötü olduğunu kapak mı tam kapanmadı bilemedim inşallah birşey olmaz siz de de koku varmıydı
(2,545 puan) tarafından
Yok canım kokusu yoktu mayıs ayıydı annemlerin evde serin hep 6 saat geçmişti üzerinden. İnşallah sizede bir şey olmaz. Bebek nasıl şuan farkı varmı?
(388 puan) tarafından
Şuan iyi gibi bi sıkıntı yok olursa acile gidicem zaten
0 oy
(932 puan) tarafından
Doktoruna ulaşabilir mısın canım 
(388 puan) tarafından
Malesef canım
0 oy
(715 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
3 kuralı var dışarda belli sıcaklıkta 3 saat dolabta 3 gün buzlukta 3 ay durabiliyormuş kötü kokması belki yediğiniz birşeyden süt kokmuştur inanın ben 1 aylıkken bir kere sağdım sağdığım zaman koku geldi süt kokuyordu tadına baktım o şekerli sütüm gitmiş ekşi tat gelmiş bozulmuş gibi sonra aklıma geldi araştırdım sarımsak soğan kokutuyormuş sütü bende o gün bol sarımsaklı mantı yemiştim
(388 puan) tarafından
Sarımsaklı cacık yemiştim ondan olabilir o zaman çünkü genel olarak sağıyorum ve dolaba koyup veriyorum hiç başıma böyle birşey gelmemişti ilk defa böyle birşey yaşadım ya korktum yani
(715 puan) tarafından
Sarımsak çok kötü yapıyor sütü birde soğan olabilir sarımsaklı cacık yediyseniz
0 oy
(496 puan) tarafından
Süt zahirlemez canım korkma
(388 puan) tarafından
Öyle mi dersiniz teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 109 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
18 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neşe26 (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
18 Ağustos 2022 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 241 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Mrvvvv (406 puan) tarafından soruldu

381,360 soru

11,417,359 cevap

34,968 kullanıcı

...