0 oy
668 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından
Kızlar ben ewime yeni perde ve koltuk örtüsü aldım. Sabah eltim bize geldi. Altlı üstlü otururuz. ne perdeme nede koltuk örtülerime hayırlı olsun demedi.sadece böyle süzerek baktı. 6 yaşındaki  Kızım yanında dedi yenge ben perdeleri hiç Beğenmedim  babası şakadan dün öyle diyince oda dedi.  eltim kızıma güldü yine hiç bişeyy demedi. Oda ewine bişey alınca ben çok güzel hayırlı olsun diyorum. Acaba ben'i yanlış düşünüyorum 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hayırlı olsun deseydi eğer buraya acacagin post aynen şu olurdu ; 

Eltim bugün bana geldi. Yeni perde ve koltuk örtüsü almıştım. Hemen de fark etti. İmalı imalı hayırlı olsun dedi. 

Sjsjsjsjsj ne güzel dertleriniz var, hayran kalıyorum vallahi :woot:

(137 puan) tarafından
He bacı heee
tarafından
;)) ok cagnim
-Reklam-
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Ben kimde ne yeni bisey gorsem hayrli olsun derim.ve herkesdende bunu beklerim.nolucak dilinemi yalisir bi hayrli olsun demek.icinde fesatlik varmi yokmu onu bilemem .bos ver ve arkadasim sen de sen icindeki iyiliyi goster.takilmada olumlu dunya boyle seylerle kafani yorma.birak demesin o onun kalbi .bu senin kalbin.bos ver.saa sapan yorum yapanlarda demekki kendileride oyle o yuzden sana patladilar .
(331 puan) tarafından
Katılıyorum her kelimene ayrıca resmen kızcağzı üzmek için saçma sapan yorumla yapmışlar.
(3,853 puan) tarafından
Aynen .fesatlik bas alib gidiyor .nolur sanki guzel yorum yapsalar .kirdigi kalplerle hesap vericekler.kirmaya devam etsinler
0 oy
tarafından
İnsan bı hayırlı olsun der . Kötü yorum yapanları da yanlış buluyorum . İnsan bekliyor 
0 oy
(124 puan) tarafından
Açıkçası bende kolay kolay söylemek istemem demesin aaa nasıl da incelemiş diye ama kızının da bahsedip üzerine dememesi tuhaf cidden 
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Kız eşinde begenmemis begense çok güzel olmuş derdi şakaya vurarak begenmemis eltin dememiş cokmu :ermm:

(137 puan) tarafından
Kız eşim pinti para gitti diye diyor hem güzel desin demedim ki
(1,850 puan) tarafından
Ahahahha aynı dayim
0 oy
tarafından
Canim benim eltiimde demez döndürücü aldım hiç birşey demedi alacağım Aman eşimi aradım dondurucuya alalim diye birde sesini duydum hemen al diyor yedi çekmeceli eside alamam diyor eşiyle kavga ediyorlar
(137 puan) tarafından
Hahahaa hiç güleceğim yoktu
tarafından
Öyle işte sonra oda halı kestirmis koridoruna birde bana diyorki sevdee hali kestirdim çok güzel diyor bende iyi tamam dedim sonra senin ceyiİ aldığınız mağazadan kestirdik diyo ay ne kadar güzel dedim  bende başka şeyler Alaçam evime dedim ne dedi ben kendimi onuncu kattan atsam sende atlan mi dedim kesti sesini
0 oy
tarafından
Ben derim sahsen içinde kurtlulugu olmayan herkes hayirli olsun gule gule kullan der canim . 
0 oy
(3 puan) tarafından
Bende senin gibi düsünüyorum canım çekemeyenlerde genelde bunu görüyorum en güzeli hicbirsey olmamiş gibi davranmak o zaman deli oluyorlar
(1,772 puan) tarafından
Kız tee ağustos ayındaki paylaşım bu :)
(3 puan) tarafından
Hahahah tarihe dikkat etmedim bu akşam uye oldum alısıcam

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 338 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 501 göst.
0 oy
3 cevap 137 göst.