0 oy
667 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından
Kızlar ben ewime yeni perde ve koltuk örtüsü aldım. Sabah eltim bize geldi. Altlı üstlü otururuz. ne perdeme nede koltuk örtülerime hayırlı olsun demedi.sadece böyle süzerek baktı. 6 yaşındaki  Kızım yanında dedi yenge ben perdeleri hiç Beğenmedim  babası şakadan dün öyle diyince oda dedi.  eltim kızıma güldü yine hiç bişeyy demedi. Oda ewine bişey alınca ben çok güzel hayırlı olsun diyorum. Acaba ben'i yanlış düşünüyorum 

29 Cevaplar

0 oy
(137 puan) tarafından

En İyi Cevap
Şuaraya bir açıklık getirmek istiyorum ben fesatlığımdan düşünüyormuşum. O ewine bişey alırken çok sevinip hayırlı olsun güle güle kullan derim. Onun ewindeki eşyalar yeni. Güle güle kullansın ve otursun. benim perdelerim çoktandır değiştirmek istiyordum. Salonuma 4 adet fon gidiyor. Bende aldım koltuk örtüsü de perdlere uydurarak aldım. Yani salona girdiğinde değişiklik olduğu fark ediliyor. Bi insanın ağzına yapılmamalı bence hayırlı olsun demekki. Bana fesadlık düşünüyorsun diyenler kusura bakmayın siz öylesiniz 
-Reklam-
+7 oy
(1,006 puan) tarafından
Sanki biraz sende fesatlık var demezse demesin napcan ki aman böyle şeylere kafanı yormaya değmez 
(850 puan) tarafından
Fesat olduğunuzu düşünmesin diye diyorsunuzdur belki de?
(137 puan) tarafından
Ya ne boş Bir yorum ben içimden geldiği için hayırlı olsun derim
(850 puan) tarafından
Onun gelmiyorsa fesat diyorsun, peki tamam seni mi kıcaz, fesatlığından demiyor evet.
(137 puan) tarafından
Gerçekten çok komiksin,
(850 puan) tarafından
Öyleyimdir :)
+2 oy
tarafından

Bence siz yanlış düşünüyorsunuz bende kolay kolay demem ve asla kıskançlık huyum yoktur  

0 oy
(550 puan) tarafından
Bende  bisey demem ne desek suc olur diye
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Ayni elti bende de var yeni bisi gorunce bende o hafta mutlaka o da alir .ben girunce hayirli olsun benimkinin aynisi cok begenmistim bende diyorumm hee hic farketmedim seninde mi var aynisi der .kiskanclik tabiki ne olacak başka 
(137 puan) tarafından
Ewet bende ona on kere hayırlı olsun derim
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Eltiler kıskanç olur boşuna dememişler elti eltiyi çekemez diye, sende ona deme birşey olduğunda 
(137 puan) tarafından
Ben içimden geldiği için diyorum hayırlı olsun ne bileyim süzerek baktı hiç demedi hayırlı olsun
0 oy
(336 puan) tarafından
Bana gore kıskaclığından hayrlı olsun dememiştir... Bnm eltim yok ama kuma gıbı bır kaynanam war dun yastık yaptılar bana ablm annem bnm kaynata fesatlıgından hayrlı olsun demedı bnce kıskanıyorlar
(137 puan) tarafından
Bencede kimsenin ağzına yapışmamalı hayırlı olsun demek
(336 puan) tarafından
Aynın oyle wala
0 oy
tarafından
Aman demezse demesin bosver yaa kiskanmistir belki benim eltimde ilk gelin evi görmeye geldiğinde herseye bahane bulmuş yok yoktum daha evlenmeden geldi gördü evimi sonra bizlede geldi hoc demedi hayirli olsun güle güle oturun falan dedim çokta umurumda sanki o begenmese degistircem dedim bosverdim :) 
(137 puan) tarafından
Kız beğwnmeisinde değilim zaten ben beğendim. Severek aldım ama hayırlı olsun demek zor olmamalı
tarafından
Aman bosver ya dediğim gibi kıskanmıştir
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Benim eltim der şal bile alsam hayılrı olsun çok yakışmış der bende ona aynı şekilde kıskanmış olabilir
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Aman kız altı ustu bı perdeyle örtü. Dese nolur demese nolur 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Takılacak şey değil boşver 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Hayırlı olsun demeliydi bence ağzına yapişmaz 
0 oy
tarafından
Aman boşver takma benim eltimde biz memlekete tasinacaz diye babasının evine gitti kocasına bizde memlekete gitmeden gelmem demiş helsi kisanc
0 oy
tarafından
Kiskanmistr kız kesn seni
0 oy
tarafından
Çok yabancı biri olsa tmm dicem altlı üstlü sünüz yinede can saglığı ile kullan diye bilir alınman normal, takma kafana boşver Allah bilir neler düşünmüştür 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Demezse demesin boşver canım. Sende ona deme ödeşin :D
0 oy
(119,355 puan) tarafından
Herkezi herseyi bu kadar onemseme yaa kafani yorma 
Sjsjsjsjsjsjs
(9,238 puan) tarafından
Bebis nasıl;))
Bugun ilk kez berbattim yaa tansiyonum dustu mahvoldum resmen
(9,238 puan) tarafından
Yaa gecmis olsun kzum.. turkiyede misin hala
Pazartesi donuyoz yaa
0 oy
(1,383 puan) tarafından
Aslinda soylemesi lazim guzel gunlerde kulllan diye ama ne bilim bazen insanin aklina gelmiyor yada cekememzlik de oluyor elti sonucta ama sen yinede kötü düşünme derim ben 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
 kendi derse yeni şunu bunu aldım çok güzel hayırlı olsun derim yoksa yeni birşey görsemde demem çun o zaman aa bak evin  heryerini süzüö ne alsan görüyo die derler 
0 oy
(9,238 puan) tarafından
Onu deyince de hemen de nasl farketti gözu eşyalarımda derdin :D
(137 puan) tarafından
Ya ne alaka o ewine yenisini alınca eskisini değiştiriyor aaa çok güzel dediğimde gözümü eşyasonda olmuş oluyor

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 338 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 500 göst.
0 oy
3 cevap 134 göst.
0 oy
11 cevap 556 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,354 soru