0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Sabaha kadar 15 kez uyaniyorumdur dun 1de yattim 2 3 kez uyandi uyandi baktim saat daha 3 2 saat icinde 3 kez kalkmis yani uykumdan birsey anlamiyorum dal dalicam uykuya aglama sesi al emzir beraber uyuyakal tekrar aglasin benim gogusler disarda rezillik resmen ya kesmeyi dusunuyorum o nasil olcak bilmiyorum 2 yasina kadar emse iyi aslinda ama brn yiprandim belim felan agriyo sabaha kadar asla dinlenemiyorum gunduz zombi gibi geziyorum birde cocuk emdigi icin yemek yemek istemiyo devamli emmek istiyo o yuzdendr kesmek istiyorum sizler naptiniz bu dönemi nasil atlattiniz 20 aya kadar beklesem mi bilemedim

14 Cevaplar

+1 oy
(453 puan) tarafından
Bende kesicm.cnm artık gece emzirmekten midem bulaniyo dün gece kusacktm artık dayanmiyorum artık onalra anne sütünün faydası yoki zaten sadcee kendini tatmin etmek amaçlı emiyorlar
-Reklam-
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Bebgim 17 aylik ve bende gecen hafta kestim gece 10 kez uyaniyirdu sadece aliskanliktan simdi sadece 1 kez uyaniyor su icip yatiyor .ben aşi oldum doktor emzirmeni önermiyiruz ddi bende o yuzden kestim yoksa 2 yasina kadar dusunuyordum 
0 oy
tarafından
Kesip kesmemek senin kararın ama gece uyumadan önce mama mı yapıp denesen birde belki o zaman uyanma sayısı düşer veya uyanmaz 
(572 puan) tarafından
Mama icmiyor istahsiz zaten yemegi zor yiyor
tarafından
Belki mamayı sever istersen bir dene küçük kutu  sıvı mamalar var 7,5tl yanlış hatırlamıyorsam içmezse denemezsin bidaha oğlum emmek için değil ama uyanıyor o bile yoruyor beni
0 oy
(8,958 puan) tarafından
14 aylıkken gece emzirmeyi kestim 15.5 aylıkken tamamen memeden kestim geceyi kesmek biraz zor oldu ama dediğin gibi gecede 10 kez kalkıyorum oda uykusunu alamiyo bende. Kestim düzene girdik resmen
(572 puan) tarafından
Neden erken kestin ben kiyamiyorum ya 2 yasa kadar hakki varmisya
(572 puan) tarafından
Ve gece uyandiginda ne yaptin ben emzirmesem delirir benimki cokk agliyo bir kere vermeyim dedim
(8,958 puan) tarafından
Hamileyim canım kesmek zorunda kaldım bulantı kusma oluyodu. Benim oğlum kadar ağlayan bebek var mıdır bilmiyorum kucağıma aldım öptüm kokladım. Pişpişladim su verdim bazen babası kalktı o ilgilendi 1 hafta maksimum zorluk çektim sonrası alışıyor l
(8,958 puan) tarafından
Ama uyutmadan önce mutlaka iyice doyurdum ne seviyosa onu yapıp verdim. Yemesi bile fark etti daha iyi yiyo
0 oy
(12,784 puan) tarafından
18 aylik olduk Bende aynı öyleyim sabaha kadar 10 sefer kalkıyor gecen 6 6.30 7 7.30 emmek için kalkıyor 

Emzirmeyeuim.gece dedim ama ağlıyor kıyamıyorum 2 yaşına kadar sabredecegim sonra bıraktıracagim
0 oy
(3,552 puan) tarafından
19 aylik kizim benimde uyumuyordu gece en az 12 13 defa kalkıyordu. Kestim bende bugün 3. günümüz. Kızım iyi adapte oldu maşallah ama ben göğüslerden fena çektim iki gündür ağrıdan ölecektim dün yatmadan az bi şey sağdım. Gene şişti yani. Sabah bi uyandım balon gibi inmiş çekildi mi noldu anlamadım hiç 
0 oy
(9,128 puan) tarafından
Emzirmeyi kesmesen bile gece beslenmesini kesmelisin ki geceleri uyanmasın
0 oy
(3,189 puan) tarafından
Tam da beni anlatmışsın kardeşim tam yatıyorum ağlayarak uyanıyor babası alsa da asla ama asla durmuyor illa ki emecek 5 dk da bir uyansa bile emmek istiyor. Dediğin gibi emdiği için yemekte yemiyor ben de çok yoruldum belim ağrıyor uykumu alamıyorum baş ağrısıyla uyanıyorum hep çok dua ediyorum ama yok olmuyor 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
 CNM süt cici bebeb karıştır biberonla ver 2  gün 3. Nün biberonda alışır bırakırdı 
0 oy
tarafından
Ahh ah ben oğlum 16 aylıkken hamile olduğumu öğrendim 17 aylıkken kendi bıraktı ama bırakmasa ben bıraktıracaktum
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Aslında 12 aydan sonra gece beslenmesini kesmek gerekiyormuş benim kızım da 23 aylık ve bütün gece hatta sabah sürekli meme diye uyaniyordu senin gibiydim kesemedim bir türlü dün basladim daha erken yapabilsem yapardim çünkü uykuyu ve yemek düzenini etkiliyosa kesmek daha iyi diye düşünüyorum
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Canım bekleme benim kızım da aynı 18 aylık kescem yemesi uykusu herşeyi etkileniyor yeteri kadar emdi bence zaten önceki gibi sütte yok
0 oy
tarafından
Kuzum yatarak emzirsene yan yat ver memeyi uyuyun birlikte biz hep oyle yaptik kizimla
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bizde aynıyız 16 aylık olcak gece saat başı bazen yarım saatte bir meme ister kesmeyi düşünmüyorum emen bebeklerin geneli böyle. Bi ara bende düşündüm ama vazgeçtim tek sığınağı o meme... 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 213 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde Inciiii tanem (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 200 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 144 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aycelennn-12 (347 puan) tarafından soruldu

377,145 soru

11,287,054 cevap

34,693 kullanıcı

...