+1 oy
195 göst.
Aile kategorisinde (241 puan) tarafından

Kizlar 36+4 hamileyim bebeğim 2 hafta önden gidiyor kilosu 3200 şekerim normal çıktı fakat idrarda spot protein diye bişey var o yüksek çıktı araştırınca protein kaçağı yazıyor lütfen anlayan bı bakabilirmi gebelik zehirlenmesinden korkuyorum doktor yok devlete gidiyorum 3 gün tatil Sali gününe kaldı malesef 

image

:(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktor bakmadi mi kuzum ?? Ben bilmiyorum hic.
(241 puan) tarafından
Canım doktor şuan yok devlete gidiyorum 3 gün tatilmis :(
tarafından
Ayy acile mi gitsen acaba kuzummm ?
(241 puan) tarafından
Muhtemelen öyle yapicam cnm saol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç haftalık hamilesin
(241 puan) tarafından
36+4 haftalık
tarafından
Cano görmemişim de doktorun bakmadımi protein yükselmiş Allah korusun zehirlenme olabilir
(241 puan) tarafından
Canım sonuç 7 de çıktı dün 3 günde tatil
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Acile git kuzum sonuçları göster mutlaka nöbetçi doktor vardır protein kaçağı var gibi duruyor çünkü 
(241 puan) tarafından
Muhtemelen öyle yapicam cnm saol
0 oy
(3,584 puan) tarafından
Bendede cikti o nefroloji ye yönlendiriyor sende hergun sabah aksam tansiyon takibi yapicaksin tansiyonun 13-14 olursa dogru acile gidiceksin canim cok gecmis olsun
(241 puan) tarafından
Saol canım teşekkürler bı sıkıntı yarattı mı sende
(3,584 puan) tarafından
Yok canim benimki aksine hep düşüktü tuzlu falan tuketme odem olusturma kendinde birsey olmaz Allah'ın izniyle
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Canım selamlar dogum yapmis olmalisin ssvd düşünüodun zeynep kamil de nasıl oldu acaba 
(241 puan) tarafından
5 cm açıklığım oldu çok güzel ilerliyordu fakat orda nöbetçi asistan doktor psikolojimi alt üst etti sürekli nstde bağlı kalmamı istedi bende böyle açılma olmaz dolaşım sıcak suya giriyim dedim beni çözmedi ağlayarak sezeryana alın beni dedim o anki durumum çok kötüydü bana destek olucak yere tersledi sürat aştı doktor. Ama tamamen şans işi benim şansıma o ekip vardı senin şansına başka doktor olur iyi bı ekip çıksaydı kesinlikle yapardım ama böyle doktorlar yüzünden onsan strese giriyor
(1,454 puan) tarafından
Hadi yaaa 5 cm de iyi açılmış canım yaaaa suni vermediler dimi sanırım sezeryan dikisleri için iyi değil Benim doktorumda kendi sancını beklicez dio .Bende daha sormadım suni alacak miyim diye

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
19 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrk4238 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 132 göst.
14 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
6 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nuray1453 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gkbyrak (53 puan) tarafından soruldu

378,973 soru

11,343,805 cevap

34,809 kullanıcı

...