+1 oy
619 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Trendyol , n11 hepsi burada , çiçek sepeti Instagram'dan ayakkabı elbise ve etek aldım hiç sorun yaşamadım ama doğum sonrası için Korse siparişi verdim sayfa o kadar gerçekçi ki bir sürü takipçisi var. 99₺ye korse tayt ve atlet aldım kapıda ödeme ile bugün kargom geldi gelele içinde ne olduğu belirsiz sallama çaydan vardı.  Görünce şok oldum bu zamana kadar ceyizimin %80nini internet uzerinden yaptım ama ilk defa güvenmediğim bir sayfadan yaptım . Eşim ödedi kargocuya parayı ona dahi dolandırildigi mi söylemedim söylesem bı daha netten alışveriş yaptırmaz. Whatsaptan mesaj attım engellediler , Instagramdan yazdım engellediler yorumlarda herkes dolandırildigini yazmış bugün sonra e devletten tüketici haklarına sikayet ettim. Pek bı sonuc çıkacağını sanmıyorum firming Korse adı sakın almayın hemen yorumu kaldırip engelliyorlar. Sayfayı şikayet edin lütfen

image

14 Cevaplar

0 oy
(117 puan) tarafından
Cimer'e de yazin bence.
tarafından
Siber suclara yazmayı düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Takipçilerin çokluğuna güvenmemek gerek çünkü onlarda sahte 
0 oy
tarafından
Kız keşke içine bakıp alsaydın kargoyu
tarafından
Aklıma geldi içime kurt düşmüştu ama bebeği uyutuyorum diye eşime aldırdım. Hem kargocular açıldıktan sonra geri iade almıyorlar sanirim
tarafından
Mecbur alacaklar ya parayı vermeyeceksin siparişini gostereceksin ben bunu sipariş ettim dolandırıcı. Bunlar diye bişey yapamaz yani.ne yapabilir ki.olan olmuş inşallah e devlette şikayet etmişsin çıkar bişey belki
(7,791 puan) tarafından
Kargocunun yaninda açabilirsin.. iade degil direk kargoyu kabul etmiyorum diceksin sonrada
tarafından
Mantıklı zaten MNG kargo getirdi. MNG kargo dolandiricilarla çalışıyormuş . Şikayet varda okudum faturam bile çıkmadı pazartesi MNG kargoyu arayıp faturasız bir ürünü nasıl alırsınız diyeceğim
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Şanal ortamda çok var benimde başına bikez geldi ben trendyolda yaşadım 3 ayaklı panda bisiklet sipariş verdim bana gelen elektirik meldiveni oldu sikayet ettim bende 
tarafından
Kul hakkı ile nasıl ölecekler Trendyoldan geri iade yapabilirsiniz ama burdan ulasacagim hiç bir yer yok 100₺ beni batirmaz ama başka insanlarda dolandirilmasin
(1,314 puan) tarafından
Çok haklısın harama alışmış böyle insanlarda vicdan yok çok geçmiş olsun
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(45 puan) tarafından
Ayy canim bende kandirildim valla Tofisa dan kendime 3 oarca sey aldim hic resimdeki seyler gelmedi siyah kırmızı şal aldım bana gelen şal lila ceket aldım küçük beden gelmiş spor ayakkabı aldım küçük numara bin pişman oldum o siteden aldigima
tarafından
Yuh ya bu ne böyle.internet büyük kolaylık ama böyle sorunlar var işte.kalip sorunu falan da oluyor ya da kalite.
tarafından
Emin olunmadik yerden alınmamalı hak yiyerek gidiyorlar haram olsun
(45 puan) tarafından
Ya okadar siteden alıyordum hiç böyle olmadı arkadaşımın tavsiyesiyle ordanda aldım ama böyle başıma geldi
tarafından
Sizede geçmiş olsun . Arkadaşınıza istediği ürünler geldi mi ?
(45 puan) tarafından
Evet oda şaşırdı diyor bana hiç böyle olmadı bide okadar çok geç geldi ki bayramdan önce sipariş verdim bana bayramdan 3 hafta sonra geldi her aradığımda kargoya verildi diyip kapatıyorlardı
0 oy
tarafından

image

butun gönderilerin altında paylaştım hatta bı kaç tane yorumun altına bile paylaştım . Geçmiş olsun bacım haram zıkkım olsun onlara o para
tarafından
Amin senin de yorumunu kaldırıp engellerler ne kadar kişi yazmış hepsini engellemisler bir kaç bayan mesaj attı. Onları da engellemişler. Zaten haram mal yiyerek bı kazanç saglayamazlar kendince kazandiklarini sanırlar ahirette odesiriz
tarafından
Kız belki 100 kere paylaştım her gönderinin altında 3 4 kere paylaştım artı yorum yapanlara paylaştım çatır çutur yapıştırdım yorumu :D nerden baksan 2 saat uğraşırlar beni engellemişler zaten ama çok yorum yaptım ahaha :D
tarafından
Bende çok yorum yaptım eşimden baktım kaldırmışlar yorumumu. Teşekkür ederim yinede  :)
0 oy
tarafından

Cnm Instagram da şikayetim var yaz en üstteki sayfaya at spariş verdiğine dair delilin varsa direk şikayet ediyolar sayfa kitleniyo bide kimse alışveriş yapmiyo o şikayeti gördüğü için. Bende dolandirildim 390 TL çöpe gitti valla sonra bu sayfayı keşfettim ordan bakıyorum öyle alıyorum artık :angel: geçmiş olsun ☹️

tarafından
Yaptım ordan umarım bı faydası olur
tarafından
Olur cnm ❤️❤️
0 oy
tarafından
Yasal sayfalar hariç alışveriş yapmıyorum asla 

Çok geçmiş olsun canım 
tarafından
Bende ilk defa yaptım ve içime kurt düşmüştu aslında anlamam gerekiyordu bazen yorumladı kapatıyorlardi. Meğer millet dolandırıcı yazdığı için kapatmışlar.
0 oy
tarafından
İşte insanların kazandığı 3 kuruş paraya göz dikiyorlar, belki adam inşaatta çalıştı hiç kimsenin umrunda değil ki
tarafından
Kul hakkı bu o para milleti fakir etmez ama böyle dolandırıcılarda zengin olmaz çoluğundan çocuğundan çıkar. Hesap günü var O gün de millet odesir
0 oy
(932 puan) tarafından
Savcılığa şikayette bulun canim
tarafından
Tüketici haklarına ettim bakalım ne olacak
0 oy
(3,821 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ben instagramdan bişey alırken Google da şikayet var diye bir site var oraya adını yazıyorum ona göre alıyoeum birödaha ona dikkat et 
tarafından
Yazdım bende çıkmadi ki . Bende hep öyle yaparim.
0 oy
(2,047 puan) tarafından
İnstagram da büyük bi ifşa sayfası var böyle dolandırıcı sayfalarını paylaşıyor oraya gönderip bayağı bi kişiye duyurabilirsin canım, bununla geçmiş olsun 
tarafından
Evet bir kaç sayfaya yazdım inşallah kapatılır. Çok teşekkür ederim
0 oy
(866 puan) tarafından
O takipçiler genelde sahte takipci oluyor 

Neyse ki 100 lira ile kurtulmuusn allah beterinden korusun
tarafından
Aynen öyle ilk defa başıma geldi. Bu son zaten bı daha Instagramdan ya da güvenmedigim bı sayfadan asla alışveriş yapmam
0 oy
tarafından

image

TAKİPCİSİ ÇOK DİYE GÜVENMEYİN TAKİPCİ KASIYOLAR ONLAR GERÇEK TAKIPCI DEĞIL 

KESKE ALMADAN ÖNCE BURDA SORSAYDIN BEN BURDAN ALDIM ARKADASIM DA BURDAN ALMIS O BANA ONERDI GÜVENİLIR SITE BENIM KI GELDI AMA HIC KULLANMADIM KARNIM HIC YOK COK ŞÜKÜR 

tarafından
İşte aslinda dolandırıcı olduğu belliydi bile bile ladese girdim. Yorumlarda herkes fiyat sormuş kullanıp memnun olan yoktu. Beşik kenarimi Instagramdan aldım. Kullananlar resimli şekilde paylaşmış kullanıcı kişiyi etiketlenmişlerdi. Haram ediyorum hakkı mi kul hakkı ile yaşasınlar

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 579 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Reyyan melek (150 puan) tarafından soruldu

383,178 soru

11,468,689 cevap

35,071 kullanıcı

...