0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (569 puan) tarafından
Kızlar benim kızım birinci sinifa baslayacak ben korona aşısı olmadim emziriyorum tereddüt etti o yuzden neyse simdi okula baslayacak ya benimde mi yada cocugunda mi haftada iki kere test vermesi gerekiyo bir bilgisi olan var mi acaba 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Okulda çalışan öğretmen ve memurların test vermesi zorunlu. Senlik bişey yok ki
(569 puan) tarafından
Hee bugun bir iki kişi öyle dedi de aklıma takıldı teşekkür ederim canım :)
-Reklam-
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Benim kızım anaokuluna başlayacak. Etkinliklerde görev almak istediğim için bugün gidip ilk doz aşımı oldum. Okuldan böyle bir talep gelmedi ben kendi isteğimle oldum. Bende emziriyorum bu arada.
(569 puan) tarafından
Valla işte emziriyorum diye kararsızdim ama bende olacam artik
0 oy
tarafından
15 yaş altına indiği için o yaşlarda yaptırmayanlar da test zorunlu olabilir benimki 1e başlayacak ben haziranda oldum bitti
(569 puan) tarafından
Valla bende randevu alip oluyum bie an once artik
0 oy
tarafından
6 Eylül'de birçok yere aşı olmadığın takdirde almayacaklar, okullara bile aşısız refakatçi alınmıyacak
(569 puan) tarafından
Tamam tesekkur ederim canım
0 oy
(10,333 puan) tarafından
Öğrenci pcr vermeyecek veliden talep edilebilir henüz yazı yok fakat ihtimal dahilinde 
(569 puan) tarafından
Tamam tesekkur ederim canim
(10,333 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Canım ben de emzirdiğim zaman aşı oldum 2.doz hem de hiçbir sıkıntı olmadı hiçbir şey olmadı lütfen aşkınızı olun bakın aşı olmayan koronayı çok ağır atlatıyor ama aşı olan da Corona oluyor ama hafif atlatıyor lütfen
(569 puan) tarafından
Valla aşı ciksada olsak diyenlerin en başındaydim fakat iste bebek olunca tereddütte kaldim. Ama olucam zaten teşekkür ederim canım :)
tarafından
Ol canım inşallah bişey olmaz
0 oy
(937 puan) tarafından
Şuan kesinleşmedi sadece bir varsayım.olmak istmeyeni bu denli zorlamak insan haklarina aykırı .kimse zorla olmak zorunda değil 
(569 puan) tarafından
Dogru kimse olmak zorunda degil fakat zorunlu kılınıyoruz boyle durumlardaa :)))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.
0 oy
6 cevap 111 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 146 göst.
21 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 220 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...