0 oy
708 göst.
Diğer kategorisinde (6,919 puan) tarafından
Ben sevmiyorum rahat edemiyorum zaten öyle bir çevremizde yok  kadın kadına oturmayı seviyorum  

47 Cevaplar

0 oy
(308 puan) tarafından
Ben severim ya eşimin arkadaşları olsun benim arkadaşlarım olsun bekar veya evli fark etmez muhabbetin tadı öyle çıkıyor bize göre 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sevmem maalesef ama eşimin 5 dayısı olduğu için mecburen oturuyoruz ayrı ayrı odalarda bazen 
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Yani kim olduğuna bağlı ama eşimle yanləz sıkılırım zannımca
0 oy
(675 puan) tarafından
Burda kimsem olmadığı için eşim tanıştırdı tam kafa dengi çok severim karı koca olarak çok iyi mütevaziler yeni bir yıl du tanıyorum ama sağ olsun iyi günümdede kötü günümdede yanımda oldu 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Severim  esmin  çocukluk  arkadaşları  war memleket de hep birlikte oturuyruz zevkli  oluyor  yaşadığım  şehirde de iş  arkadaşlarıyla da eşli  oturuyruz 
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Akraba çok sevmem ama arkadaşları gelir eşleri ile is yerinde olsun dışardan arkadaşları olsun daha geçen arkadaş eşi ile geldi tanıştık ama çok labali olmayı sevmem seviyesini bilmeli 
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Bende sevmiyorum cocuklarima seslenmek istesem rahat rahat bagiramiyorum bile en güzeli gündüz kadinlarla.beraber oldugumuz oturma 

Allahtan eşimde sevmiyor:)
0 oy
tarafından
İkisinin de yeri ayrı. Kadın kadına konuşulan başka oluyor, hep birlikte otururken sohbetimiz başka oluyor. İkisini de severim
0 oy
(586 puan) tarafından
Haram olan bir ortamda neden oturalım ki ☺️ Elhamdülillah oturmuyoruz da
0 oy
tarafından
Herkesle değil karşı komşum var akşamları eşli oturuyoruz her akşam değil tabi ki bir de benim çocukluk arkadaşım var onlarla eşli oturuyoruz
0 oy
tarafından
Eşimin sadece çocukluktan beri çok samimi  olduğu bir arkadaşı var aynu zamanda eşiylede biz arakadaştık baya samimiyiz onlarla beraber otıruruz ama öyle diğer arkadaşlaroyla pek oturmayız 
0 oy
(447 puan) tarafından
Bizde haremlik selamlık vardır arkadaşları oylr olmasa bile bize uyarlar o yuzden çok rahatım hatta çay servisini bile eşiö yapar erkeklere
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Ben eşimle oturmayı seviyorum :)
0 oy
tarafından
Bu bir tercih meselesi ama ben de rahat edemem sonuçta kadınların sohbeti ayrı erkeklerin sohbet ayrı ve insan hemcinsinin yanında daha rahat eder karşı cinsin yanında biraz daha çekingen olur yani kendimi sıkmayı sevmem açıkçası kadın kadına daha iyi 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Valla biz 4 arkadaş 4 arkadaşa evlendik oyuzden seviyoruz biz öyle gelmeseler bile erkeklerde Bi evde toplanır genelde bizim evi severler eşim kahvesini yapar kekini pocasini kendi yapar hizmet ister adamlar benim adamda yapınca bizim evi seviyorlar 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Evet severim

Bence eşlerin ortak arkadaşları olmalı

Beraber keyifli vakit geçirmek adına
0 oy
(16,506 puan) tarafından
1 kere tek oturduk oda  yeni evlendiğimiz zmndı bize hayrlı olsuna gelmişti iş arkdşalrı öyle oturmuşruk mecburen

Onun dışında oturmadım oturmam 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Gelen gidenim olmadığı için bilemiyorum canım 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Zaten üç beş arkadaşımız var kimse kimseden de çekinmez hepimiz genişiz biz severiz birlikte oturmayı 
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Biz baylı bayanlı oturuyoruz 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 541 göst.
29 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,462 göst.
25 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Cadıkız (5,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 581 göst.