0 oy
141 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (597 puan) tarafından
Kizlar favimol ilav verdi eve gelen saglikcilar ama biz kullanmak istemiyoruz. Kullanmadan atlata bilirmiyiz koronayi? 

11 Cevaplar

+1 oy
(4,061 puan) tarafından
Zatn tarihi geçik ilaç veriyorlar içme bosver canm ya 
(597 puan) tarafından
Bizde icmemeyi tercih edioz cnm ama hemen iyilesmek istiom
(4,061 puan) tarafından
Doğal yöntemler yokmu ki ya olmayınca bilmiyorum da
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından
İlaçla alakalı bilmiyorum ama ciğerlerine inerse cok zor olur iyileşmen. Ama ilaç onu engelliyorum bilmiyorum:(
(597 puan) tarafından
Ben suanlik hafif atlatio gibim cnm. Tat ve koku kaybim var ve birazda uyku
(4,668 puan) tarafından
Umarım daha kötü olmaz,cok geçmiş olsun.
(597 puan) tarafından
Aminnnsagol cnm
0 oy
(10,904 puan) tarafından
Ben kullanmadım emziriyorum diye. Ama sana kullan yada kullanma diyemem canım ben hafif atlatıyordum
(597 puan) tarafından
Bende agir degilim cnm. Sadece tat koku almiom ve uykuluyum
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Tabıkı cnm

Onu kullanınca daha beter oldu eltim

Sağlıklı beslenırsen hemen atlatırsın inşallah 
(597 puan) tarafından
Vallaha bol bol limonku icecekler icioz. Vitamin takviyesi aldmaya basladim bugun.
0 oy
(413 puan) tarafından
Ben kullanmadım canım tavsiye etmeyen çok yani eşim de kullannadı bol bol c vitamini yememe içmeme dikkat ettim bol su içtim geçti çok şükür 
(597 puan) tarafından
Kac gunde gecti cnm. Ve tat koku ne zaman geri geldi. Resmen hayattan sogudum
(413 puan) tarafından
11. 10. Gün falan çok iyiydim ilk ztn eklem ağrısı oldu o 2 günde geçti 4. Gün tat koku gitti tekarar 14. Güne kadar geldi tat ama koku hala az normalde kokuyu çok iyi alırdım ama artık o kadar almıyorum canm bazıları 4 5 ayda anca gelir diyor koku ya falan
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Temasliydim ama pozitif olduguma Eminim ama test yaptırmadım. Çok.sukur ilacsiz atlattık ben de eşim de 
(597 puan) tarafından
Ayni durum bendede. Temasliydim eminimki positivim ama test yaptirmadim.  Esim test yaptirdi bakalim. Oglum 3gun ateslendi. Antibiodik, pedipen ve carpol kullanio bise olurmuki
(2,939 puan) tarafından
Oglun için bisey diyemicem benim ki 1 yaşındaydı ve gece 3 kere kustu başka bir belirti göstermedi şükür
0 oy
(84 puan) tarafından
abim pozitif çıktı ilaç verdiler üstündeki etiketi çıkardı tarihi 5 ay önce geçmiş :/
(597 puan) tarafından
Yuh. Vicdansizlar ya
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ben emziriyorum diye kullanmadim parol kullanmıştım
(597 puan) tarafından
Ben parolda kullanmiom suan iyim diye ama negativ olmam lazim ya. Evime gitmek istiom :(
(3,681 puan) tarafından
İnsaAallah hafif atlatıp evine kavuşursun canim
0 oy
tarafından
sana şöyle diyeyim özellikle delta varyantı..

ailem dedemlerle birlikteler babannem bu verdikleri ilacı içti kiz kardeşim içmedi  ve ciğerlerine inmiş zedelenme yapmış daha 18 yaşında şuan hastanede yatiyo babanem ilaçları içtiği için hic birseyi yok masallah ciğerlerinde felan 

doktor kiz kardesime kızmış virüs mu seni yenecek sen mi virüsü yeneceksin demiş ilacalri iseydi belki ciğerleri zedelenmeyecekti düşün canım kiz kardeşim 18 yaşında babaannem 70 yaşında  
tarafından
bizde atlattık ilk zamanlar ilaçsız ve sıkıntısız geçirdik şükür iç yada içme diyemem
tarafından
düzenlendi
benim de babam içmemişti ciğerlerine inmiş ambulansla götürdüler  doktor da kızmış  bünye meselesi cnm
tarafından
aynen özellikle deltaysa zaten  o virüs direk ciğerleri etkiliyormuş
0 oy
(156 puan) tarafından
Kullanma ben hamileyken sadece parol kullanarak atlattim bana sadece parol kullan dedi doktorum hamile oldigum icin testim pozitifti
(597 puan) tarafından
Ben suanlik parolda kullanmiom cnm agrim sizim yok.
0 oy
(3,147 puan) tarafından

Valla kullanmadan da geçiyor canım denedik biz  :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 169 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 314 göst.
0 oy
8 cevap 179 göst.
31 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
2 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu

379,745 soru

11,368,074 cevap

34,850 kullanıcı

...