0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Anneler anneler buraya post açmıştım demiskimki bebeğim işitme kaybı var düzenli olarak yedi saat takıyorum cihazlarını ve bebeğimde gece başladı anne nenenn diyor yeni anne makam anne memem annne baba annanne nenenn diyor sorum şu bebeginisitme cihazı kullanan anneler bu süreçte ne gibi şeyler yaptınız mesela sizin bebekleriniz neler diye biliyor lar bu arada anneler okuyup geçmeyin on dk alır bizim durumumuzda olan bebekler için 7 tane Ayetel Kürsi okur musunuz şifa niyetine evet asistanlar amaliyat dediler ama işitme merkezine gittiğimizde bebeğim cihazsiz zaten anne demişti orda ve daha çok şey demeye başladı bebeğim boyel devam ederse amaliyatsiz iyilese bilir duyması artmış ve ben yoruluyorum sürekli kulaklarından çıkartıyor  cihazları ve ağzına alıyor almammasi gerekiyor çünkü bozuluyor kurulayın takıyorum bendecikartmasindniye kafasına banada diktim ama bu ne kadar doğru bilemiyorum ya ses gitmezse diyorum korkuyorum anneler bu cihazların temizliği nasıl nasıl kulağına tuttuea bilriim Allah rızası için bilenler yazsınlar lütfen artık çok yoruldum yedi saat başını bekliyorum ağlıyor takmak istemiyor taktikta iyi oluyor kuzum 

1 cevap

0 oy
(202 puan) tarafından
Bilmiyorum canim ama Allah sifa versin umarim bebisine. Insallah ameliyata gerek kalmadan duzelir tamamen.. 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 142 göst.
0 oy
5 cevap 192 göst.
18 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
0 oy
3 cevap 389 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu