0 oy
272 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından kapalı
Hanımlar merhaba ben 39+6 günlük hamileyim ve artik gebeligimin son günleri pek iş yapamıyorum eve süpürge bile tutamıyorum yaptığım zaman da cok zorlanıyorum belim bacaklarım her yerim agriyor kramp giriyo ben haftalar öncesinde kendi evimin temizliğini kendim dip köşe yaptım bazi seylerde kendi annem yardim etti ama perdelerine kadar kendim yıkadım taktım eşim tarafı annesi ablası hic sormadi yardim edilcek mi diye ve bana da simdi misafir getirmek istiyolardi cocuklu ve görümcem de onlarla gelcekti dun aksam ben de kabul etmedim cnku artik dogum icin son günlerim ve benim bacaklarım ağrıyo gece uyuyamiyorum dogru düzgün iş yapamıyorum belim agriyo başta ve fazla bi iş yapinca ellerim ayaklarim sisiyo uyuşuyo oda tamam o zaman diyip konuyu kapattik onun evinde görüşecektik daha sonra eşim haftalar öncesinden bi arkadaşıyla bize çaya geliceği icin anlaşmıştı ama ertelene ertelene bugüne kaldi bugun gunduz kaynanamgile gitcektik ama eşim işe gitmek zorunda kaldi aksama da arkadaşı gelcekmis bunu da annesiyle konusurken söylemiş ve annesi bu kez siz niye benim misafirimi kabul etmiyonuz bizimki misafir degil mi falan filan diye eşime küsmüş yani laf saydırıp küsmüş esim de bana sen ara gönlünü al niye kabul etmedin onları falan diye suçu benim üstüme kaldı hic kimse halimden anlamiyo doktorum bana yat dedigi halde ben bütün işimi yine tek başıma yapıyorum ne zaman dogurucagim belli degil benim canim çok sıkkın sizce haksız mıyım yada onlar niye boyle davraniyo 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Haklısın canım kocanda kaynananda düşüncesiz.
(1 puan) tarafından
Önceki haftalarım olsa kendim yemeğe cagırırdım öyle çağırmayan birisi degilim bunu kendi eşim biliyo ama artık zorlanıyorum ve esimin annesine guzelce açıkladığım halde yine de sorun yapıldı yani
tarafından
Canim ben seni anlıyorum ben daha 32 haftadayim erken doğum riski var dendi. Evde çamaşır bile astirmiyor eşim bana bırak misafir ağırlamayı. Kendi yapıyor herşeyi biraz düşüncesiz davranmişlar
(1 puan) tarafından
Benim esim de yardım eder normalde ama annesi boyle yapınca oda sen gönlünü al diye bana kızıyo iste biraz
-Reklam-
0 oy
(932 puan) tarafından
Hem herkes düşüncesiz canım.hemde kötü zamanlama.olmuş 
0 oy
tarafından
Sende olsan seni misafirliğe kabul etmese ama başka birini kabul etse tepki gösterirdin canım.

Zorlaniyorsan diğer misafiride iptal et derim. Kayınvaliden anlayışlı olsa yardımı olurdu, şimdi ne desen anlamaz 
(1 puan) tarafından
Onları kabul etmemin sebebi çocukları yok sadece 2 kişi çay yanına bisiler koyarım geçip gider diye tamam gelsin dedim ama kaynanamgil kalabalik gelcekti sonrasinda evlerin butun işi bana kalacaktı bu yuzden istemedim
0 oy
tarafından
Çok düşüncesiz bir aileye düşmüşün 

Kocana deseydin görmüyor musun bugun yarın dogurcam diye hem kocanın arkadasını da kabul etmeseydn keşke doğum öncesi bolca dinlen enerjini topla misafiri napcan
(1 puan) tarafından
Orası öyle ama anlayan yok ki ayakta olduğumdan herkes iyi sanıyo ama bana soran yok sorsa da anlayan..
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Ara bacım siz delimisiniz de adlı adınnca. Ogluna da hata görmüyor mu halimi kabul etmiş de. 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Haklısın cnm halden anlayan yokki.. 
(1 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Diğer misafiri de iptal etmeliydin.
(1 puan) tarafından
Evet haklısın canım
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Cayada gelmesinler esin arkadasina hanimin son gunleri hamilelikte rahatsiz desin. 
(1 puan) tarafından
Artık olan oldu duyuldu gönül koyuldu gelmeseler bile kaynanam gelmiş gibi davranır
0 oy
(700 puan) tarafından
Haklısın canım ama ne yazık ki kayinvalideler bu konuda düşüncesiz benim gebelik riskli ben evi dahi supuremiyorum o derece.bi.kac gün önce beni aradı sana gelicez eltinle diye anne bende biliyorsun hiç halim yok siz bilirsiniz dedim tamam yemekten sonra geliriz dedi.ve geldiler hayatta ne çay vermeye ne bişey hasirlamay karıştılar zor nefes alarak ben yaptilar çok canım sıkıldı.esime de söyledim sen haklısın dedi
(1 puan) tarafından
Herkes kendini umursuyo bende de çay bile olsa ayni sende ki gibi durum olacaktı zaten çocuklarına bakan biri değiller halden anlamiyo hic kimse
(700 puan) tarafından
Öyle bakmıyor zaten eltimde çocuk böreği aldı koltuk.parke buzdolabı heryere sürdü toplamadan da gitti

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 196 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 626 göst.
12 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 196 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zannan (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.