0 oy
124 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Merhaba hanımlar doğum çatlaklarınız için neler yapıyorsunuz ? Hangi kremi kullanıyorsunuz? Doğum çatlağı olup sonradan geçen var mı? 

5 Cevaplar

0 oy
(1,314 puan) tarafından
Çok şey kullandım ama geçmedi benim bacaklarımda oldu karnimda hiç olmadı çatlak 
tarafından
Benim karnımda var da rahatsız oluyorum hem de acıyor :(
(1,314 puan) tarafından
Olacağı varsa oluyor valla ne yapsan da çözüm.olmuyor mallesef
tarafından
evet öyle tabi
-Reklam-
0 oy
(15,610 puan) tarafından

Geçmiyor malesef beyaz çizgi olup kalıyor buda gebelikten bize hediye :Dama ben ilk gebeligimde sürekli zeytinyağı sürdüm karnıma çok az oldu oda gözükmüyor bile 

tarafından
Güzel bir hediye aslında ama işte acıyor o yüzden soruyorum :)
Bilseydim ben de yapardım ya :(
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Malesef geçmesi zor canm benim hamileyken vardı doğum oldu daha da çoğaldı bişey kullanmıyorum simdi
tarafından
Anladım neyse yapacak bir şey yok o zaman dokununca acıyor da ondan sordum :)
(2,126 puan) tarafından
Bende huylaniyorum ya
tarafından
Ne yapalım idare edicez artık :)
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Suan 36 haftaligim  yag kullandim qma bana misin demedi catladim. Kremle fln geçeceğini sanmıyorum  direkt guzellik salonlarındaki catlak onarma islemi ile yapmayi düşünüyorum 
tarafından
anladım olsun yapacak bir şey yok internette çatlak kremleri falan var da ise yaramaz diyorsun yani :0
0 oy
tarafından
Ben hamile kaldıktan bir süre sonra kayısı çekirdeği yağı kullandım 2 çocuk dünyaya getirdim maşallah hiç çatlak  olmadı ama iki çocukta da kullandım yağı 
tarafından
Maşallah :)
Bilmiyordum teşekkür ederim dokununca acıyor bir de :(
tarafından
Doktora git istersen canım vardır onların tavsiyeleri acıyor diyorsun ya ondan :(
tarafından
Geçen hem kontrolüm vardı hem de sorayım dedim kapıda bekledim bekledim çağıran olmadı üstelik doktor sonradan geldi randevu saatim de geçtiği halde
1 buçuk aylık bebeği evde bıraktım gittim 45 dkk beklemisimdir içeri de giremedim 2 kişi çağırıyor zaten bir de kapı dikiliyorlar bazıları da şu hastalık zamanı diplerine girmek de istemedim bıraktım geldim eve zaten ağlıyordu bebeğim ben çıkarken bekleyemedim daha fazla eve geldim çocuk sesimi duyunca ağlamaya başladı :(
tarafından
Ah kuzum ya sende haklisin su hastalık zamanında hastanelerde çok tehlikeli oldu rabbim yardımcın olsun inşallah canım ❤️
tarafından
Amin sağol :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 65 göst.
29 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 103 göst.
0 oy
3 cevap 80 göst.
20 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Ruya123 (470 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
10 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Aleyna hakan24 (58 puan) tarafından soruldu

378,386 soru

11,325,946 cevap

34,778 kullanıcı

...