0 oy
956 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba 3 gun once ilskiye grdik ve snrasnda lavaboya gttm tutamadigm icn yinede hamile klabilirmiyim sizce

23 Cevaplar

0 oy
(2,488 puan) tarafından
Evet canım olabilirsin o an giden gidiyor zaten içeri
-Reklam-
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Şimdi burda taktik vermek ne kadar doğru olur blmiyorum ama benim 2 arkadasimda hamile kalamiyordu ve bu şekilde kaldilar. ilişki sonrasi ayaklarini yarim saat havaya dikip yatip banyo yapmayacaksin ertesi gun yaparsin bende 3une oyle hamile kaldim idrara falanda cikmadim. İlişki önce si hallet onlari . Tabi rabbim verirse olur siz yinede dedigimi bi deneyin
(1 puan) tarafından
Bnm olmuyo fln gbi bi drdim yok ck sukur yni ewli oldugm icn yeni dusunmeye karar vrdk o yzden yptk tutrmi die srmk istedm siz daha deneyimlisinzys bnden
(1,253 puan) tarafından
Ha olmuyor sandim canim kusura bakma. Eger bir sıkıntı yoksa hamile kalabilirsin idrara cikmissin ama idrar yaptigmz yer ayrı oluyor . 4 hafta sonra test yap. Ha yok ben bekleyemem dersen 2 hafta sonra erken gebelik testi al onu yap
(1 puan) tarafından
Yok ne kusuru bskalari snlamadn dnlemeden yorm yapiyo ona sinrleniyorum bklm olmadi 1 hfta snra oyle yaparm peki kanda cikrmi hemn
(1,253 puan) tarafından
Hayir cikmaz en az 2 hafta gecmesi gerekiyor . Ben sabirsiz bi insanim  2 hafta geçti gittim kan testi yaptirdim negatif çıktı erken gebelik testi yptim pozitif çıktı bende anlayamadim yani yanlış test dedim sonra 2 hafta sonra bidaha gittim kanda çıktı 4 haftalik dedi . Sen hem test yap hemde kana baktır olmadi :D
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Hamile olmamak imkansız diyordum ama aynısı bir arkadaşım da olmuştu ve lavaboya koşup idrar dan sonra içini yıkadım dedi artık içi dediği yer nasıl yıkandı onu da bilemiyorum :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 465 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 412 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,515 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 126 göst.
0 oy
1 cevap 40 göst.

381,801 soru