0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Cinsiyeti neydi merak ediyorum?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Tekrardan hatırlayıp kendine bu kederi yaşatma güzel arkadaşım. Hatırlama dediğinde insan elbet unutmaz. Lakin keşke o dönemde eşin ile paylaşmış olsaydın belki desteği ile daha iyi bir şekilde atlatırdın. Rabbim herşeyin hayırlı olanı nasip etsin 

(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Et parcasiydi yani soylesem mi diye düşündüm bilemedim.
tarafından
Ya çiçeğim hoşgeldınnnnn nereşerdeydinnn❤️❤️
tarafından
Biraz uzak kaldım canım ama sizlerle sohbet muhabbeti çok özledim ❤️
tarafından
O kadar sevindim ki seni gördüğüme hoşgeldın çiçeğim ❤️
tarafından
Hoşbulduk canım bende çok sevindim hala burada olmana ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ah kuzum bazı şeyler paylasilmali esin ile özellikle annenle kardeşinle paylaş ki yaran hafiflesin yiyecek ekmeği yokmustu cennette kusun var inşallah seni orda karşılayacak <3
(3,895 puan) tarafından
Herhangi bir yakınım yok.Eşimle aramız iyi degildi su an daha iyiyiz o zamanlarda surekli doluydum kimseye söyleyemiyordum.
0 oy
(264 puan) tarafından
Bende 3 aylık evliyken düşük yaptım kabullenmedim ağladım yemek yemedim üstüne düşük yaptiktan 2 gün sonra esim askere gitti iyice yanliz kaldım simdi 5 sene oldu iki evladım var allahim bağışlasın inşallah düşünüyorum simdi oda olsaydi nasil olacakti diye demmeki kısmeti yokmuş bu dünyada allahim her şeyin hayırlısıni nasip etsin inşallah 
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Neredeyse ayni şeyleri yaşamışız cnm.
(264 puan) tarafından
Çok şükür cnm
0 oy
(84 puan) tarafından
12.02.2020 de kürtaj oldum :( daha çok ufaktı 7 haftalıktı ama yıllar sonra olmuştu 7 yıl sonra olmuştu .. oğlumdan dolayı çok ara verdik fizik tedavi fln gördü , neyse öğrendim 1 hafta sonra düşük oldu .. çok etkiledi beni çok asabileşmiştim ama 3 ay önce kızım oldu anca kendime geldim inanılmaz üzülmüştüm rabbim aratmadı hemen kızımı buldum şükür rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah ..
(3,895 puan) tarafından
İnşallah amin cnm.
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Bende düşük yaptım o kadar çok uzlydmki seni çok iyi anlyrm ve benim ilk çocuğumdu üzülme bilyrm kolay degl ama 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,225 göst.
21 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 104 göst.
24 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.
3 Kasım 2021 Aile kategorisinde Oznur.97 (1,024 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 241 göst.
25 Ekim 2021 Aile kategorisinde Bbtrngn (33 puan) tarafından soruldu

379,241 soru

11,351,939 cevap

34,822 kullanıcı

...